Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Brak i Zajednica Da li muskarci biraju zene koje lice na njihove majke?

Ova tema sadrži 91 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ushtipak 8 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 92 ukupno)

Da li muskarci biraju zene koje lice na njihove majke?

• Standzi
    Član
    Standzi

a taj drug ima cerku sa jednom devojkom sa kojom se dugo zabavljao ,cerkica ima vec oko godine….sad razumem tu devojku zbog cega nije mogla sa njim da opstane :galamdzija:

kalet
    Član
    kalet

Ma, neki ljudi i nisu za decu, neka mi Bog oprosti. Ta mucenica nije ni mogla sanjim kada se njegova mama pita za sve, pa i za to da li ce njen sincic i sladoled jesti.

Standzi
    Član
    Standzi

jos uvek ne mogu da verujem…

Manana
    Član
    Manana

Ne mogu da shvati da tako nesto postoji…

…danijela…

ma kakvi ko nebo i zemlja smo 😆

danny
    Član
    danny

Ja mislim da to nije tacno (bar kada je u pitanju moj slucaj).Sa svojom svekrvom imam skroz OK odnos.Mada ponekad posle njene posete nemogu da nadjem pojedine stvari,jer ih ona negde ćušne;ali nema veze,nista joj ne zameram, jer je ona jedna divna osoba!!! :strikam:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

bas mi je drago da je kod tebe divna situacija danny retki su to slucajevi 😯

kalet
    Član
    kalet

I meni, tako lepe reci covek retko cuje.

danny
    Član
    danny

Pa sta da radim kad je stvarno tako,ne mogu da lazem,jer ona je stvarno divna!!!
    Zelim i Vama lep odnos sa vasim sveKRIVama.
    :kafica:

Pozzz…

malena
    Član
    malena

mozda, ali moj se onda debelo zeznuo

zoe
    Član
    zoe

Ne znam sta da kazem,ali ipak :anene: Moja se svekrva ovih dana udala po deveti put.. 😯

Standzi
    Član
    Standzi

Zoe 😯 jel ti to ozbiljno???????????? 😯 deveti put?????????????ovo jos nisam cula!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Stanislava – 1/10/2006 10:41 AM

Zoe 😯 jel ti to ozbiljno???????????? 😯 deveti put?????????????ovo jos nisam cula!

auuuuuuuuuu nisam ni ja tako nesto cula sta je to u pitanju 😯 :buljavko:

Sneki
    Član
    Sneki

zoe – 1/10/2006 1:05 AM

Ne znam sta da kazem,ali ipak :anene: Moja se svekrva ovih dana udala po deveti put.. 😯

Zoe, tvoja Sveki je zmaj! :ruganje: . Objasni joj da ne mora uvek da se udaje… 😆

zoe
    Član
    zoe

Ma,objasnila sam joj,ali zena uziva u tome.Doduse,bilo je i nekoliko povrsnih veza,ali je SAMO devet puta to bilo STVARNO to :ljubav:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 92 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.