Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Brak i Zajednica Da li muskarci biraju zene koje lice na njihove majke?

Ova tema sadrži 91 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ushtipak 8 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 92 ukupno)

Da li muskarci biraju zene koje lice na njihove majke?

• Irssa
    Član
    Irssa

SAMO devet puta, hm

zoe
    Član
    zoe

Moj muz i ja smo se zabavljali pre 16 god i ona je smatrala da nismo jedno za drugo,pa je malo umesala svoje prste.Posle 10 god smo nastavili tamo gde smo stali :ljubav: ,ali to ona ni ni dan danas nikako da shvati i prihvati.Ne znam samo odakle joj smelost i pravo da bilo sta kaze. :vestica: obicna

Standzi
    Član
    Standzi

zoe – 1/10/2006 8:45 PM

Ma,objasnila sam joj,ali zena uziva u tome.Doduse,bilo je i nekoliko povrsnih veza,ali je SAMO devet puta to bilo STVARNO to :ljubav:

pa ja ne mogu da poverujem :buljavko: pa odakle je ona,gde zivi???

zoe
    Član
    zoe

Malo je zivela u Nisu;15 god u Austriji i sada je u Pozarevcu.Ona je finansijski sasvim nezavisna,tako da ne postoji neki drugi razlog za sve te veze osim onaj emotivni.

andela
    Član
    andela

pa neznam bas :hmm: mada mogu da kazem za moju situaciju sigurno da mi ne licimo ni pokarakteru ni po izgledu ali sigurno da na ovom svetu ima i takvih maminih sinova :buljavko:

Tixy
    Član
    Tixy

Ja tek sad počinjem da ličim na svoju svekrvu – koja inače nosi luis haljine. Šalim se. Moja draga svekrva je imala velikih problema u životu sa svojom svekrvom zbog koje se i razvela na kraju tako da je poučena lošim iskustvom mene odmah prihvatila kao svoju ćerku. Naravno imamo i mi dane kad nefunkcionišemo u potpunosti ali se pre svega puno poštujemo. Možda ću vam zvučati kao kreten ali ja moju svekrvu volim. Možda zato što se odselila u Hrvatsku!? (šalim se) 😛

kristinanina

Ja cisto sumljam da imam ista slicno sa mojom svekrvom. Ja i ona se super slazemo, postujemo se i jos nikad do sad nismo imale nesuglasica. Ona je dobra osoba i sve bi mi dala ali takodje voli i da se pokaze- filira. Predamnom ne ali pred nekim ljudima da -ja je posmatram. Recimo na nasoj svadbi ona bi da bude u centru paznje ali nije joj uspjelo iako se penjala na sto ( ha, ha, ha) Mada cela njena strana porodice je takva -takmice se ko koliko ima i ko bolje poklone kupuje-mene to iskreno strasno nervira al svko ima svojih mana i vrlina. A da, moram da napomenem da mislim da se ona boji malo mene, ono ja nemam dlake na jeziku pa je uvjek fina oko mene, neda mi da perem sudovo, da bilo sta uradim. NIkad nije zahtjevala od mene da nesto spremim za rucak ( ja ne kuva sad za sad-posrecilo mi se-muz voli da kuva). A svekrva mi tutka stalno, ono hoces ovo da jedes ili ovo. Mada mi se zalila mog muza zena da dok su one dve zivile zajedno svekrva nije htela nista da uradi a kamoli da skuva sve se ocekivalo od ove druge. E sad gde je tu istina i ne interesuje me. Moja svekrva je dobra za mene ali ne slicimo ni malo niti fizicki a niti fizicki.

JelaJana
    Član
    JelaJana

Nas dve smo potpuno razlicite!!! Ali potpuno!!!

Ali ipak sve zavisi od muskarca do muskarca! Moj dever ima zenu koja je preslikana moja sveki!!!
    Ne fizicki vec psihicki. Isto se ponasaju,isto razmisljaju…

bubica
    Član
    bubica

Ne znam za druge muškarce, ali moj muškarac definitivno nije izabrao ženu koja liči na njegovu majku, naprotiv! ja sam sve što ona nije i obrnuto…Ona je :vestica: , ja sam :zvezda: …hi, hi, hi…

Marija
    Član
    Marija

zoe – 1/10/2006 1:05 AM

Ne znam sta da kazem,ali ipak :anene: Moja se svekrva ovih dana udala po deveti put.. 😯

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu………….

Marija
    Član
    Marija

Inace, mm je izabrao skroz suprotnu osobu od njegove mame!

Ivka
    Član
    Ivka

Ne da nje birao po majci, nego nas dve kao da smo sa dve raylicite planete i to iz razli;itih sistema. Ni jednu jedinu truncicu, cesticu, mikron nemamo ni slicno a kamo li isto. Znao je on to. Valjda mu je tako odgovaralo. Za sada se nebuni. 🙂

Ana_Radosevic

Zoe! Pa tvoja sveki je car!
    A menii je tek 2 brak 🙁 Treba bre to postici!
    Salim se 🙂

Jecca
    Član
    Jecca

Jao nedaj Boze da me muz uporedjuje sa svojom mamom. Prvo sto je rodila 8-oro dece od toga 6 je zivo (mislim sve to iz godine u godinu…):klanjam: , drugo sto je pukla malo:uzid:, trece sto je rob jadni, ifrustrirana do neverovatnosti, neskolovana, zeljna sela, da zivi u planini i gaji ovce…. zaljubljena u pokojnog muza, jos sluzi tridesetdvogodisnjeg sina -najmladji koji jos zivo sa njom i koji ce sigurno naci bas tu sto ce biti ista ko ona (sprema mu jelo i u 23h i to na posluzavnik da mu donese:uzid:….). Joj treba to sve preziveti samo slusati sta je ona prezivela, a da ne pricam  da je kraljica prica "ja pa ja" , sve je ona odgajila, i crne i bele u zgradi, sve je ona nahranila, pomirila, opametila, naucila…. Pa cak i mene jer "ja jadna nisam bila sa svojom majkom 3 godine":sok: :buljavko: (Studirala sam pa sam naravno bila manje sa mamom ali to ne znaci da sam siroce zaboga i da nisam isla kuci cesto), ali ajd ti njoj dokazi da sam ja znala da mesim hleb i pre nego sto sam nju upoznala. Nije da nije plemenita, ali to tako nervira da ne mozes da podnosis. Jos kad smo muz i ja kupili kucu u Srbiji, za nas, ona kaze SVOM SINU "Da kupis jedno deset ovaca da ih Jelena gaji, kako imate lepo dvoriste." Joj a ja da puknem "Ma sta je vama, kakve ovce, nisam poludela." Da se ona pita, u kuci ti ne treba ni ves masina, ni usisivac, ni mobilni telefon…. NE vredi dovedes magare u Pariz ono ostaje magare, ne moze postati konj. A 36 godina je tu i ne vredi, SOS (Seljak Ostaje Seljak)! :kreten:

Sneki
    Član
    Sneki

Jecco, jadna ti, skidam kapu!
    Al i tvoja sveki je za razumeti makar iz ovog sto si napisala :kreten:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 92 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.