Ova tema sadrži 19 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MikaMaca 7 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 20 ukupno)

Da li si David?

• Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Nisam iz NS, ali podrzavm peticiju.

crvena sonja

I ja podrzavam,
    u pravu su kad bi dali makar deo novca koji se izdvaja
    za Novu Godinu,spasili bi nekom zivot.
    Ali ova peticija ce proci kao i ona za pdv na deciju opremu.
    Koliko god se mi bunili necemo im probuditi savest.

Beca
    Član
    Beca

Potpisujem od srca!!!
    Boze, nisam ni znala za tu sirotu porodicu!
    Naravno raskalasnosti nasih politicara je uvek bilo i bice… 🙁
    Tolike pare za opste narodno veselje, a jesu li se zapitali da li je zista ikome do toga???

mirjana79
    Član
    mirjana79

i ja podrzavam peticiju
    sonja nadam se da nece bas tako proci, iako su sve sans da si u pravu.. na zalost

teana
    Član
    teana

100% podrzavam peticiju i nadam se da ce ovog puta biti drugacije od svih predhodnih i da ce se probuditi savest nekome ko to moze da promeni!

Brandza
    Član
    Brandza

ovo je zaista tuzno 🙁
    Marvi na trgu je svejedno da li je gost bio Cola ili neki anonimusi…
    Tolike pare odvojedno iz dzepa svakog gradjanina,da bi Maja plesala valcer sa Colom,a nekom bi samo delic tih para znacio novi zivot…
    Podrzavam ovu i svaku njoj slicnu akciju,ali nazalost,mislim da od toga nema nista…
    Gradjani su pred ovom coravom lopuzom zaista nemocni 🙁
    Prodala je Petrovaradinsku tvrdjavu ,ustupivsi je jednom mafijasu,a o ostatku grada da ne pricamo…svuda mito i korupcija…a Majin dzep sve tezi…jedino me tesi da svakoga kad-tad stigne pravda…

Karli
    Član
    Karli

Potpuno podrzavam akciju i nije mi jasno kako neko ima moc da pomogne a bas ga briga!

maja22
    Član
    maja22

crvena sonja – 28/12/2007 10:56

I ja podrzavam,
    u pravu su kad bi dali makar deo novca koji se izdvaja
    za Novu Godinu,spasili bi nekom zivot.
    Ali ova peticija ce proci kao i ona za pdv na deciju opremu.
    Koliko god se mi bunili necemo im probuditi savest.

Slazem se!

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

podrzavam peticiju

ma-ta
    Član
    ma-ta

Podrzavam peticiju, ne samo za NS, nego svi treba da se ugledamo na malog Davida! Gledala sam pricu na TV-u i moj jedini komentar je – da je Sizif ziv David bi bio onaj kog trazi! Treba da nam dvima sluzi za primer!

Oblak_u_bikiniju

David je dijete kakvo zelim da rodim i ja.
    David je sklop licnosti kakva zelim da budem.
    David je postupak, srce, misli, kakve svi treba da imamo!

Ne zavidimo na vilama, automobilima, skupim satovima i neogranicenom budzetu. Ne! Zavidimo Davidu na njegovom novcu dugo sakupljanom i poklonjenom za ono sto ga je kao dijete pogodilo. Zavidimo mu na mobilnom telefonu koji je dobio kao nagradu i poklonio ga drugu koji nema NIKAKAV telefon. Treba da mu zavidimo na velikoj dusi koja se tako natisnula u toliko malom, a tako velikom covjeku.

Voljela bih da sretnem malog Davida.
    Svakako podrzavam ideju, mada je NG prosla. Nije stvar samo u tom koncertu, vec i u svemu ostalom.
    Kada bismo rekli – danas svaki vlasnik kafica moze dio svojih danasnjih primanja. Recimo 5% da stavi u jednu kasicu sa strane. I svaki frizer, krojac, svaki fizicki radnik na gradjevini, svaki nastavnik, postar, bankar, direktor… bilo ko.
    Evo – danas je dnevnica radniku oko 25 eura. 1,2 eura ga nece ubiti. Ili makar 0.6… Nece ni osjetiti. A izgradicemo jos jedno odjeljenje djecjeg doma za one jadne romcice koji se radjaju, rastu, dobijaju batine, obilijevaju, prose, rade, kradu, zene se, stare i umiru na ulici. Za onu jadnu djecicu koja nisu birala da se rode od nemarnih roditelja koji ih salju da bosonogi mole za koji dinar.

Ali, sve je to pomalo masta, jer kad bi bilo ono sto nije, svjet bi bio puno ljepsi, a od kada je to vazno?

STEFI
    Član
    STEFI

DAVID JE DETE NA KOJE TREBA DA SE UGLEDAJU SVI, A NE SAMO JEDNA GRUPA LJUDI,SA OVOG FORUMA ILI LJUDI KOJI STOJE IZA PETICIJE

VERUJEM DA SU NJEGOVI RODITELJI NAJPONOSNIJI NA SVETU ŠTO IMAJU BAŠ NJEGA ZA SINA,I VERUJEM DA BI SVAKO OD NAS POŽELEO TAKVO DETE

ISTO TAKO VERUJEM DA ĆE MU SE BOG ZA TO ODUŽITI

Marija i Peca

I ja sam potpisala. Zaista sam zapanjena, kakvo srce!

srecna mama

Nazalost, mnogo toga ne valja u ovoj drzavi, pa i to.Evo recimo, ja pozdravljam odluku Dragana Djilasa da se penzioneri koji imaju platu manju od 20.000 voze besplatno prevozom, a sta cemo za nezapolsenim trudnicama i porodiljama, odakčle da kupujemo kartu?????????????Mi nemamo ni toliko!!!!!!!Pisala sam mu meilom, ali mi je dogovorio da trenutno nije u mogucnosti da uradi nesto po tom pitanju.Izvinite kako da ja da placam prevoz ako ne mogu da radim do navrsene godine dvoga detata,ili akos am trudnicama,

njamiii
    Član
    njamiii

Trudnice imaju pravo na besplatan gradski prevoz.

Право на бесплатан превоз са ограниченим временом трајања остварују следеће категорије корисника:
    1 Труднице,
    2 Деца до 18 година која лично примају сталну социјалну помоћ на основу решења надлежног центра за социјални рад уз Потврду да су редовни ученици,
    3 Уживаоци породичне инвалиднине по основу палог борца у оружаним акцијама после 17. августа 1990. године,
    •деца палих бораца редовни ученици основних и средњих школа и студенти виших школа, факултета и високих школа
    •брачни другови и родитељи палих бораца који нису у радном односу
    4 Лични и породични пензионери старији од 65 година

потребна документа за издавање претплатне легитимације

ТРУДНИЦЕ
    фотографија 3,0 x 3,5 не старија од 6 месеци
    фотокопија личне карте (оригинал на увид) и лекарско уверење о трудноћи које садржи процену термина порођаја
    попуњени образац захтева за издавање легитимације
    + 250,00 din. za troshkove izdavanja legitimacije

Posle toga ne placash nishta, znachi nema kupovine markica. Legitimacija vazi do termina porodjaja.

http://www.gsp.rs/besplatan_prvoz.htm

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 20 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.