Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Brak i Zajednica Da li ste ikada pomislili da ste pogresili u izboru?

Ova tema sadrži 117 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  spy 8 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 118 ukupno)

Da li ste ikada pomislili da ste pogresili u izboru?

• Gordana
    Član
    Gordana

Cesto puta u poslednje vreme imam prilike da cujem od pojedinih zena da je 7 godina braka pomalo kriticna i puna trzavica, da dolazi do zasicenja i da mnogima tada padne na pamet da mozda izbor i nije bio pravi? Prodje ono vreme zanesenosti, kada je covek slep kod ociju, dodju deca, obaveze i jos mnogo drugih problema pa me interesuje dali ste bili u situaciji da osetite nesto slicno i kako se nositi sa takvim osecajima. Mislim prvenstveno na vreme kada imate osecaj da vas partner uopste ne razume, i kada mislite da polako gubite korak sa njim i najradje biste se probudili iz tog ruznog kosmara i voleli da sve bude kao u onom vremenu kada ste se gledali kroz ruzicaste naocare. :batina: ili :ukrevetu:

Standzi
    Član
    Standzi

Gordana ja sam tek 2 godine u braku 😆 pitaj me za koju godinu 😆

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

MENI CE SAD U JANUARU BITI DVE GODINE BRAKA?STO RECE STANISLAVA PITAJ ME ZA NEKU GODINU?ZA SAD SAM PREZADOVOLJNA A STE CE BITI POSLE :neznam:

crnokosa
    Član
    crnokosa

Do sada nisam nikad se pokajala za svoju odluku cak naprotiv.Kako sad u decembru punimo 6 godina braka-mocu vam reci u toku 7 godine nesto vise.Cula sam i ja pa sad vidjecemo kako stvari stoje.

katarina
    Član
    katarina

kod mene je u julu bilo 5 godina braka…kriza do sad nismo imali videcemo kasnije…mada ja u to i neverujem toliko po meni je prva godina teza jer je tad pocetak zajednickog zivota i privakavanje jedno na drugo a kasnije je sve lakse i lakse posle nekoliko god znamo kako partner dise i sta u kom trenutku misli…a kvalitet braka zavisi od nas,treba ulagati stalno da ne bi doslo do monotonije…

andela
    Član
    andela

evo ja sam u braku 5 godina i 8 meseci i za sada mi je super.i mislim da nisam pogresila u uzboru

pavletova mama

Ja sam se udala u aprilu ove godine ali sa muzem sam pre toga zivela 8 godina.Ne pamtim da mi je 7 godina bila nesto kriticna.Pokusajte da u svakom trenutku budete mastoviti,nasmejani i da za sve postoji dogovor,cak i za kupovinu toalet papira. 😆 😆 😆 😆

crnokosa
    Član
    crnokosa

Ja isto mislim da je prva godina najteza i najzanimljivija u isto vrijeme.Ipak se trebamo oboje adaptirati a to je bas taj period.

Sneki
    Član
    Sneki

Mi zivimo 8 g zajedno, a 6 u braku. Ne mogu da ne priznam da je bilo trzavica i da nije bilo bas med i mleko, narocito kada se rodilo drugo dete, ali to su ti trenutci koje treba prevazici.
    Ako me pitate da li bih nesto drugo uradila da sada mogu ponovo da biram definitivno bih opet izabrala mm
    ( :hmm: jedino bih razmislila da li bih se udavala 😆 )

ummi-emina

ja sam 4 godine u braku sa moji muzem,ni jednog trenutka se nisam pokajala,sto sam bas njega izabrala,a videcemo za koju godinu kako stvari stoje,neko kaze prvih 5 godina su kriticne,sad i to zavisi kako kom…

dr Avluela

Ja i mm zivimo zajedno od 1992,verili smo se 1997,gradjansko vencanje 2001 i crkveno 2002.
    Nikad nismo se razdvajali (osim za vreme bombardovanja) a i nama su pricali te glupe price da cemo se zasititi posle par godina,7 godina je kritican period za par itd.
    Ja vam kazem da su to ciste gluposti.Mi se i dalje volimo kao na pocetku (mozda i vise) ja njega privlacim kao kad smo krenuli a ja kad ga vidim … nesto me zaboli u stomaku! :ljubav:
    Kad bi ponovo birala opet bi njega birala bez ikakvog razmisljanja.
    On je moj pravi princ na konju kako sam ga zamislila od kad sam bila mala (mislila sam da ne postoji takva osoba,ali eto,nasla sam ga!!! :ljubav: :love: )

petra
    Član
    petra

nisam pogresila,niti cu ikada pomisliti da sam pogresila ,hiljadu zivota da imam svaki put bih izabrala mm
    SmileyCentral.com

Aiko
    Član
    Aiko

Nama ce u martu biti dve godine. Sto vise razumevanja, kompromisa i mastovitosti i ne moze da omane 😆

sakicar
    Član
    sakicar

Zivot je ipak jedan nepresusan izvor radosti i zadovoljstva, samo trebamo da naucimo da pijemo sa njega, a da ne mutimo vodu. :ljubav:

crnokosa
    Član
    crnokosa

Mada ja ipak mislim da su trzavice s vremena na vrijeme sasvim normalna pojava i da savrsenstvo ne postoji(naravno dok god su to samo trzavice).Ipak se i mi uvijek vremenom adaptiramo a uz to svi se mijenjamo i to je rezultat.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 118 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.