Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Brak i Zajednica Da li ste ikada pomislili da ste pogresili u izboru?

Ova tema sadrži 117 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  spy 8 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 118 ukupno)

Da li ste ikada pomislili da ste pogresili u izboru?

• bubica
    Član
    bubica

Nas dvoje živimo zajedno evo nema ni pune godine, ali se znamo čitavu večnost i oduvek smo se razumeli i dobro slagali, zato smo, na kraju i odlučili da živimo zajedno.
    Ali, normalno da dodjemo u raskorak (mislim da je to čisto muško-ženski raskorak), ali nikad nismo pomislili da smo pogrešili…to je više navikavanje…otvoren razgovor rešava sve.
    Mada nekad u šali kažem: Lepo je meni moja majka govorila… i oboje se nasmejemo…Mada, nikad se ne zna…ne volim zaricanja i zaklinjanja…Život je ćudljiv režiser. :-* 😉 :HAG:

kalet
    Član
    kalet

[QUOTE]petra – 23/11/2006 3:35 PM

nisam pogresila,niti cu ikada pomisliti da sam pogresila ,hiljadu zivota da imam svaki put bih izabrala mm

Potpisujem!!!! :bravo:

bubica
    Član
    bubica

Evo, dopunjujem se…bila mi je danas zaova i izjadala, se jadna, sinoć imala svadju sa mužem…a to je jedan divljak, koji kad besni svi se povuku u svoje sobe i čekaju da oluja prodje…a njoj preti čak i fizičkim obračunavanjem, zamislite! 😯 😯 😯
    Ja tako nežto ne mogu da zamislim!
    Dakle, ne da nisam pogrešila, već sam pronašla premiju! I evo idem da ga poljubim, i da zahvalim Bogu što smo se našli 🙄 😉 :love:

pikola
    Član
    pikola

Sedam godina pre braka bili smo samo prijatelji, 2002.g. smo shvatili da smo zaljubljeni i poceli da zivimo zajedno, 2004.g. smo stali pred maticara i rekli sudbonosno DA, 2005.g. smo dobili jos jedan razlog da se volimo jos vise, malog Damjana, a sada pred kraj 2006.g. i pocetak 2007.g. bice 11-12 godina kako se znamo, bilo je svega, dobrog i loseg, uspona i padova, strasti pa sve do onog „ma svejedno mi je“, borba se nastavlja – to je zivot, tako sam odabrala, ne kajem se.

Tatjana
    Član
    Tatjana

MIslim da nikad nista u zivotu ne gledam kroz ruzicaste naocare,i ponekad mi je i zao zbog toga,ali jednostavno krajnje sam realna osoba.Ne mogu da kazem da ne gledam u lepse i bolje ali ipak mislim da sam uvek svesna svih losih i dobrih strana bilo koje situacije.U braku sam jako kratko ali u vezi vec 6 god.Svi su mi rekli nije to isto videces kad dodje brak…….i evo ja cekam :roll:Mozda se puno razocaram,mozda se puno i obradujem ali jedno je sigurno;retko koja zena ili miskarac ce posle 10-20 god braka reci da je bas onako kako su mislili i zeleli i kako nista ne bi promenili.Pa to je i normalno,u sve treba ulagati,u ljude narocito,u sebe posebno!Brak treba da se razvija kao i veza kao i sve,nekad dobro, nekad lose!A bolje ima uvek,samo je pitanje sta je za nas bolje.Jer da smo mogli bolje ili drugacije mi bismo bili negde drugde 😆

ZZ
    Član
    ZZ

pre braka smo se zabavljali 5 godina,a u braku smo 11 i par puta sam u naletu besa pomislila da bi možda bilo bolje da sam sa nekim drugim ko bi me više voleo i razumeo,ali me je ta misao brzo i prošla,jer znam da takav ne postoji..

bubica
    Član
    bubica

More kad me naljuti, mislim da sm itekako pogrešila…i to mislim sve češće…

ZZ
    Član
    ZZ

slatko me nasmeja,bubice..

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

petra – 23/11/2006 3:35 PM

nisam pogresila,niti cu ikada pomisliti da sam pogresila ,hiljadu zivota da imam svaki put bih izabrala mm
    SmileyCentral.com

Potpisujem! ;] :bravo: :zvezda:

Nikita
    Član
    Nikita

11 godina zajedno, 7 god. braka, pobesnim za obicnu glupost nevezanu za njega, a u mojim ocima je on jedini krivac, izduvamo se jedno na drugo i posle 5 min. moga besa shvatim da ne bih mogla ni sekundu ziveti bez njega, sto takodje mislim da i on tako misli.Trudimo se maksimalno da razumemo jedno drugo, da budemo zajedno i u dobru i u zlu i za sada (da kucnem u drvo) ide super. Ubedjena sam da nisam pogresila, vec da sam dobila prijatelja za ceo zivot. On je moj :andjeo: , i mi se volimo i u :ukrevetu: je kao i prvog dana.

Iki
    Član
    Iki

Mi smo ukupno 10god. zajedno, od toga 5 god. zivimo zajedno a 1 smo u braku. Sigurna sam da nisam pogresila u izboru i da me niko na svetu ne bi bolje razumeo od mm. On mi je, kako znam cesto da kazem, i muz i drug i roditelj i doktor ( kad se ne osecam dobro vise puta je dovoljno samo da bude pored mene i meni bude bolje), ma moje sve. Obozavam ga i zelim da imamo takav odnos zauvek. :ljubav:

Karli
    Član
    Karli

MM i ja samo zajedno cetiri godine i sve se bolje slazemo,razumemo i vise volimo!
    Ja mislim da svaka godina braka moze biti krizna ukoliko oboje nemaju tolerancije i dogovora!
    Ja sam zadovoljna i naravno da ne bih svog muza menjala nizasta na svetu!

Masha&Tasha

Nas dvoje smo zajedno skoro 5 god, prvo smo bili godinu dana zajedno, pa nas okean razdvojio, ali ne i rastavio i godinu dana smo bili u svakodnevnom kontaktu, a onda 3 godine u srecnom braku. Desi se nekad neka iskrica i kazemo jedno drugom sto nisam slusao mamu ili tatu( niko nije bio za nas brak) ali sve se zavrsi posle 5 min na najbolji moguci nacin :ukrevetu: , bas kako me je savetovao jedan svestenik kad sam isla da biram crkvu za vencanje(Jorgan leci sve!)
    Da treba opet da biram, opet bi izabrala njega, samo bi izbegla zivot s njegovima! Mislim da tolerantnijeg i idealnijeg za mene ovakvu, tesko da bi mogla da nadjem. :ljubav:

zoe
    Član
    zoe

MM i ja se poznajemo 20 godina.Zabavljali smo se dve godine,pa napravili pauzu od 10,opet se malo zabavljali(4 god) i tri smo u braku…Kad prelisatam nase lepe,ruzne,tuzne,promasene,smesne,tople,hladne,nezne,nervozne,strasne,besne…trenutke- neka mi toplina ispuni dusu i dobro znam da ga volim bas takvog kakav jeste…skroz i zauvek..

Maki
    Član
    Maki

Zoe i mi smo isto tako kao vi, samo se mi znamo 10 godina,zabavljali se godinu ipo, pa pauzirali malo, pa opet jedno 3 godine i eto u braku smo skoro 4 godine. Ja nisam nikad pomislila da sam pogrešila u izboru jer bez obzira dal se po ceo dan ne vidimo ili se malo počarkamo, ali nismo prestali sa se volimo i nismo se zasitili jedno drugog. Moram da priznam da sam nekoliko puta pomislila zašto sam se uopšte udala, a to obično kad radi do kasno i vidim ga na tek uveče a to zbog toga što mi dosadi da provodim dan sama. :neznam:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 118 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.