Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Brak i Zajednica Da li ste ikada pomislili da ste pogresili u izboru?

Ova tema sadrži 117 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  spy 8 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 118 ukupno)

Da li ste ikada pomislili da ste pogresili u izboru?

• gorana
    Član
    gorana

Nisam nikada pomislila a nekako sam i ubedjena da necu ni pomisliti!
    Ipak,neko rece zivot je cudljiv,zato necu puno da pricam!!!
    Nadam se samo da cemo se uvek ovako lepo slagati,voleti i postovati!!!

Dusica M
    Član
    Dusica M

Ih, kad se posvadjamo :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: :kadtedovatim:
    Svasta mu kazem.Pa i to-gde sam te upoznala,bla-bla-bla

Ali ja znam-ne da nisam pogresila!!!!Nego sam dobila na lutriji. :ljubav:

cipelica
    Član
    cipelica

Iza mene je sest godina braka.Zivot je nalik klackalici.Cas si gore,cas si dole.Balans se moze odrzati,ako su podjednako iste osobe ,na suprotnim stranama.Nisam pogresila u svom izboru,ali i kada dodje ponekad do narusavanja ravnoteze,pogledam svoju decu i sebi kazem-smiri se,ipak je ON onaj pravi.

biki
    Član
    biki

Za sada kako stvari stoje,i kako su stajale,za ovih 9 god nikada se nisam pokajala,niti mi je bilo zao sto sam se sa 17 god. udala,i da se vreme vrati u nazad opet bih isto postupila.Mislim da sam nasla pravog coveka za sebe.O njemu sam vise puta pisala,i vise neznam sta bih rekla.
    A za sutra ko zna,sta vreme nosi,i sta kome od nas moze pasti na pamet.Nikad ne reci nikad.
    Ja samo mogu pozeleti i sebi i njemu da nam bude kao i do sada,da se volimo i postujemo,budemo tolerantni jedno prema drugom.
    Ja pored sebe osim LJubavi imam i najboljeg druga koji me razume i podrzava u zivotu.sa njim sam odrasla i neznam kako bih mogla zamisliti zivot bez njega. :ljubav:
    Beskrajno sam mu zahvalna na svemu,sto mi je pruzio u zivotu,a znam da je i on meni zahvalan. :love:

mikica
    Član
    mikica

cipelica – 5/7/2007 02:09

Iza mene je sest godina braka.Zivot je nalik klackalici.Cas si gore,cas si dole.Balans se moze odrzati,ako su podjednako iste osobe ,na suprotnim stranama.Nisam pogresila u svom izboru,ali i kada dodje ponekad do narusavanja ravnoteze,pogledam svoju decu i sebi kazem-smiri se,ipak je ON onaj pravi.

cipelice ovo si bas lepo rekla,nasla sam se u tome pa potpisujem tvoju izjavu

Tijancica
    Član
    Tijancica

Da li sam ikada pomislila da sam pogrijesila u izboru? O da. xxx puta. Danas imam takve misli.

cecans
    Član
    cecans

Nema braka ili veze,a da nije bilo varnica…
    I meni se desilo x puta da se zakačimo i za 5 min opet lepo kao da ništa nije bilo ( ja sam prgava,on je ladovina neviđena, možda me baš zato i nervira što nemam sa nekim da se svađam ) …u tom momentu mu svašta kažem samo da bi ga izprovocirala i pomerila, a naravno da ne mislim da je on moja greška
    …mi smo jedno bez drugog ludi…
    …obožavamo se… pu pu pu da ne ureknem

crvena sonja

[QUOTE]nikiilaki – 17/5/2007 02:03

Pobesnim za obicnu glupost nevezanu za njega, a u mojim ocima je on jedini krivac, izduvamo se jedno na drugo i posle 5 min. moga besa shvatim da ne bih mogla ni sekundu ziveti bez njega, sto takodje mislim da i on tako misli.Trudimo se maksimalno da razumemo jedno drugo, da budemo zajedno i u dobru i u zlu i za sada (da kucnem u drvo) ide super. Ubedjena sam da nisam pogresila, vec da sam dobila prijatelja za ceo zivot.

Tako i kod mene.

milenica
    Član
    milenica

Pa naravno kada sam ljuta mogu sloziti samoj sebi takve lose misli da se smrznem… :galamdzija: :galamdzija: :doomed: :doomed: :doomed:

jelllena
    Član
    jelllena

Nikada nisam pomislila da sam pogresila jer mi bas odgovara u svemu.Naravno svi mi imamo neke mane,i dodje do svadje ali to sve kratko traje.Uvek sam ja ta koja pravi svadje bez razloga ali takvog sam temperamenta

matematika

Naravno ,ponekad me uhvati neka nit i pomislim sta bi bilo da ….
    Ja sam imala dve ozbiljne veze pre mm, cak sam jednu i prekinula zbog mm, i to momci su sada jako uspesni i zaradjuju dosta i…., naravno da pomislim da li sam pogresila . ❓

ali uvek posle nekog vremena, samo mi se iz stomaka javi ono nesto , ono zasto sam bez mnogo razmisljnja odabrala njega. i tada znam da sam pronasla svoju srodnu dusu. ;]

mikica
    Član
    mikica

milenica – 28/7/2007 23:56

Pa naravno kada sam ljuta mogu sloziti samoj sebi takve lose misli da se smrznem… :galamdzija: :galamdzija: :doomed: :doomed: :doomed:

😆 😆 😆 milenice,bas me dobro nasmeja

tijanast
    Član
    tijanast

Zakachimo se i mi naravno ali mi nikada nije palo na pamet da sam pogreshila u izboru a mislim da ako m ikada i padne to na pamet onda to vishe nece biti to, ili njemu naravno.

bubili74
    Član
    bubili74

biki – 5/7/2007 09:05

Za sada kako stvari stoje,i kako su stajale,za ovih 9 god nikada se nisam pokajala,niti mi je bilo zao sto sam se sa 17 god. udala,i da se vreme vrati u nazad opet bih isto postupila.Mislim da sam nasla pravog coveka za sebe.O njemu sam vise puta pisala,i vise neznam sta bih rekla.
    A za sutra ko zna,sta vreme nosi,i sta kome od nas moze pasti na pamet.Nikad ne reci nikad.
    Ja samo mogu pozeleti i sebi i njemu da nam bude kao i do sada,da se volimo i postujemo,budemo tolerantni jedno prema drugom.
    Ja pored sebe osim LJubavi imam i najboljeg druga koji me razume i podrzava u zivotu….

Beskrajno sam mu zahvalna na svemu,sto mi je pruzio u zivotu,a znam da je i on meni zahvalan. :love:

APSOLUTNO POTPISUJEM

mayya
    Član
    mayya

Mi smo tek dve godine zajedno, ali sam podpuno sigurna da je on moja sudbina! Nisam bila svesna toga kada smo pocinjali zivot zajedno, ali moja podsvest je znala da je on pravi.

Inace, mm je ovo drugi brak. A prvi je prekinuo u sedmoj godini. Sto znaci da nije pusta prica da je sedma kriticna.
    Sreca, pa ga je razvod skupo kostao, pa mu valjda, nako 7 god sa mnom nece isto pasti na pamet. 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 118 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.