Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Brak i Zajednica Da li ste ikada pomislili da ste pogresili u izboru?

Ova tema sadrži 117 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  spy 8 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 118 ukupno)

Da li ste ikada pomislili da ste pogresili u izboru?

• Kaca082
    Član
    Kaca082

To mi bas nikad nije palo napamet,cak i kad me nesto naljuti ja znam da je on moja prava ljubav za ceo zivot.Sutra krece na sluzbeni put i nece biti tu 5 dana 🙁 .Vec mi puno nedostaje i srasno tesko podnosimo kad smo razdvojeni.To nas uvek potseti da smo napravili pravi potez.

mrva
    Član
    mrva

sto se mm tice nisam, sto se njega tice kad bi morala donjeti tu odluku opet bi ista bila… dok kad pomislim na njegove i njegovu mamu onda se grdno kajem. Da sam tada znala kakav vrag mu je mama a i ostali nebi se nikad za njega udala, zalosno ali je tako.

bilja74
    Član
    bilja74

Ne nisam pogresila u svom izboru.Volim mm kao i prvog dana,a od tada je proslo 17 godina sto zabavljanja sto braka.

ivaiva
    Član
    ivaiva

Mozda nekad koga sum mnogu ljuta,ali brgu mi pominuva.Zaedno sme 10 godini, od koi skoro dve vo brak i mnogu sme razlicni,a sepak isti :):)ne bi mozela da se zamislam so nekoj drug

Dacaaa
    Član
    Dacaaa

Za nas je sedma kodina braka bila kriticna, ali ja sam je ulepsala. Ostala sam planski u drugom stanju i popravila nase odnose. Sad se opet puno volimo

Tijancica
    Član
    Tijancica

Ja sam vec pisala na ovu temu kad sam bila trudna i strasno ljuta na njega 🙂
    Nisam pogrijesila u izboru kad nisam ljuta! 🙂 Ali kad jesam… uf

Jasna-belgija

Ni u jednom trenutku do sada nisam pomislila da sam u izboru svoga muza pogresila,,, Cak mislim da sam veoma srecna ,jer njega pored sebe imam,,,, A pogotovo sada u trudnoci,jos vise sam na njega osetljiva i sve vise i vise mi je drag i mislim da nikada ga necu izgustirati,,, I ako smo vec,skoro 2 god u braku,,,,, Presrecna sam sa njim,i cim ceo dan pored mene nije,nervoza pocinje da radi i pocinje da mi nedostaje punooooooooooooooo;;;;; :zvezda: :bravo: :zvezda: :bravo: :zvezda: :zvezda: :ljubav:

Jeki
    Član
    Jeki

Nisam pogrijesila,svaki dan se volimo sve vise i vise.Ako moze vise. :love: :ljubav: Naravno i mi se posvadjamo i to zestoko, ni jedan brak nije idealan,i normalno je da se i to desava,ali to bude i prodje.

Keta
    Član
    Keta

Zajedno smo(veza+brak)skoro 5 godina…
    Mog muza znam od svoje 17-te godine…on je tada imao 19.
    Ako smo se tada izdrzali mislim da nece biti problema… 🙂
    Inace brak mi je za sada(kako su mi pricali:brak je lutrija,brak je robstvo,brak je mrak…) supeer…stvarno nam je lepo…uopste nemam osecaj da se nesto promenilo medju nama…osim sto sam mu podarila nasu Katarinu i sto je on najdivniji otac i muz na svetu…
    Svima zelim isto…
    Ali opet…sto neko rece…pitajte me opet ovo za nekih 10 godina 🙂

Emina
    Član
    Emina

zajedno smo vec 4 god uz periode razdvojenosti zbog mjesta stanovanja,do sada zaista nisam ni pomislila na to….

Kale79
    Član
    Kale79

Za ovih desec godina nikad, verovatno se ne bih ni udala za njega da je greska..

Micka&Nidza

Od prvog dana znam da je on moja druga savrsena polovina,super funkcionisemo….
    Ne nikad nisam pomislila da sam pogresila….

mayoli
    Član
    mayoli

Da cestopomislim da jesam pogresila,nismo mi nesrecni i zivimo dobro,ali da je izbor bio pogresan ,jeste!
    mozda gresim ali ja sam i znala da ce biti tesko toliko razlicitosti se ne moze uklopiti.I da ce morati jedno da popusti vise.Nazalost sam to ja!

msanjalica

Nisam pogresila u izboru jer samo sa njim sam mogla roditi bas ovu i bas ovakvu decu ali ponekad pomislim da sam pogresila sto na njemu nisam menjala cak ni ono sto se lako moglo promeniti.

MEY
    Član
    MEY

10 godina zajedno od toga 5 u braku.Bilo je i lepih i losih trenutaka,ali mislim da smo prosto sudjeni jedno drugom.Dosta smo razliciti a opet nekako i slicni.I da,bilo je situacija kada sam pomislila da sam pogresila.

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 118 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.