Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Brak i Zajednica Da li ste ikada pomislili da ste pogresili u izboru?

Ova tema sadrži 117 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  spy 8 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 118 ukupno)

Da li ste ikada pomislili da ste pogresili u izboru?

• pejana
    Član
    pejana

On je divan covek i sto se nejga tice-NE, nikad se nisam pokajala! Nervira me samo celokupan paket koji sam uz njega dobila! 🙄

olga75
    Član
    olga75

Mi smo zajedno skoro devet godina a od toga sest u braku.Nervira on mene i posvadjamo se ali se i pomirimo.Upoznali smo se u vozu i ja sam imala utisak da ga vec poznajem.Nekako mi se cini da sam ceo zivot samo sa njim i da smo jednostavno nastavili tamo gde smo davno stali Mislim da nisam pogresila

Guest
    Član
    Guest

da moze klon da se napravi verujem da bi ga svaka devojka htela za muza,jedna neiskvarena dusa,6 god smo zajedno i 1 god u braku i kada vidim kakvih idiota ima danas sreca je naci nekog normalnog.

Leptir
    Član
    Leptir

Nikada nisam to pomislila :love: mnogo volim svog muza ,slazemo se bas bas jako 🙂

jovanchica

Ne,nisam to pomislila nikada,on je moja druga polovina.Dusa moja :ljubav:

J.D.
    Član
    J.D.

Od prvog dana to je to, bez greske i mislim da kada dodje onaj previ jednostavno znas da je to TO-osecas, celim bicem…

Irena
    Član
    Irena

U braku smo 7 god a 10 sve zajedno.
    Jos nisam pomislila da sam pogrijesila, jos ima ljubavi i paznje kod nas.

A sta ce da bude u buducnosti-nezna se.
    Nadam se da ce i da ostane ovako kao do sada.

Iva_A.A.A.

Mi smo u braku skoro 9 godina i nikad nisam ni pomislila da sam pogresila i ako sam se udala mlada…mozda nekad kad se naljutim na njega ali to je u fazi ljutnje 😮 😮

мирка

J.D. – 30/10/2008 17:18 Od prvog dana to je to, bez greske i mislim da kada dodje onaj previ jednostavno znas da je to TO-osecas, celim bicem…

Потписујем!

eleven
    Član
    eleven

Nikada! Zajedno smo 9 godina, od toga 2 godine u braku. Naravo da dodje do nesuglasica, ali mislim da je savrsen za mene.

natasa ns
    Član
    natasa ns

i mi smo odmah znali, posle samo cetiri meseca zabavljanja. ada smo u braku skoro pet godina i imamo dva mala preslatka andjela, alexandru i veljka, i volimo se jos vise!!!!!!!!!!!!!!

Okica
    Član
    Okica

Jos uvek nisam, nadam se da ce tako i ostati :love:

bilja1
    Član
    bilja1

Mozda u trenutku besa

Micka&Nidza

Ponekad,jednom godisnje kad sam mnogo besna.
    Inace,ovako nikad jer se super slazemo,volimo se….
    Ma kakva greska u izboru.

pejana
    Član
    pejana

Nikolajub, odluci se vec jednom!

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 118 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.