Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Brak i Zajednica Da li ste ikada pomislili da ste pogresili u izboru?

Ova tema sadrži 117 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  spy 8 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 106 članaka - 106 do 118 (od 118 ukupno)

Da li ste ikada pomislili da ste pogresili u izboru?

• Micka&Nidza

Odlucila sam ja……
    Moj muz mi je sve, a onaj kreten je zaboravljen,kao da ne postoji.
    Ako na to mislis.
    A ako mislis bas na ovu temu i moj odgovor, evo jos jednom: Iako se posvadjamo,naljutimo jedno na drugo i dalje ne mislim da sam pogresila u izboru, i nadam se da ce tako i ostati.

pejana
    Član
    pejana

:respekt: nikolajub, onda imas svu moju podrsku!!!! :bravo:

Micka&Nidza

Hvala Pejana.
    Shvatila sam da ne bih mogla da mu uradim ono sto sam mislila(znas na sta mislim).
    Jednostavno ne mogu.
    On da radi po celu noc u pekari za mene i Sofiju a ja da ga prevarim sa kretencinom MA NE DOLAZI U OBZIR.
    VOLIM GA NAJVISE NA SVETU, I NE ZELIM DA GA IZGUBIM,NIKADA!!!!!!!! :ljubav: :ljubav:

Mitrolina
    Član
    Mitrolina

nikad, jedino mi je zao sto se nismo upoznali jos ranije 🙂

Micka&Nidza

Sad sam se vracala na teme na kojima sam ranije pisala i stigla do ove…
    prosto mi je krivo zbog onoga sto sam pomisljala da uradim… 🙁 🙁 🙁

Lavita
    Član
    Lavita

nikada nikada i nikada
    do sada hahahah
    nadam se da ce tako i ostati

ali nesto razmisljam
    i da se razvedemo pa kao mozda bi pomislila da nije bio za mene
    ali ovu decu je on napravio i divne suuuuuuuuuuuuuu
    i bas zbog toga one su spoj mene i njega
    i nikada nebi mogla da pomislim da se kajem ili tako nesto

drugo ljubav na prvi pogled
    dela govore vise od reci

za sada je tako
    nebi htela da zvuci kao neka patetika haha

Micka bez obzira na sve ti si shvatila da njega volis..
    mada ja nikada nebi prevarila mm
    pre bi se razvela nego to da uradim
    to je bas izdajnicki
    dobro je sto si shvatila na vreme

jelenahana

da i kajem se do besvvesti, sve mislim da sanjam ovaj zivot i da cu se probuditi, da je ovo samo san, da sam udata za ovog debila
    evo 2 h izjutra on je sa drugovima, neizivljena balava masa.
    em sto ga ne volim, druga prica

Natasa
    Član
    Natasa

Jelenahana da li si pomislila na razvod?

lillyblue
    Član
    lillyblue

Mislim da je nejgore biti u braku sa nekim koga ne volis, i jos ko te pri tome nervira i ne postuje.
    jelenahana, zao mi je sto je tako, ali cuvaj svoje zivce i razmisli sta je i kako najbolje za tebe i bebu.
    puno srece, javi kakva je situacija, drzimo fige.

dunja26
    Član
    dunja26

nema nista od toga da cekas da se probudis, ako mislis da je brak vredan spasavanja, onda sednite i pricajte, reci mu sta te smeta i tisti i boli, s muskarcima nema nista ofrlje, vec jasno,glasno i nedvosmisleno im treba reci, tako ce najpre ukapirati, ako ti smetaju njegovi izlasci, nemoj da mu branis to, vec ga zamoli da ih dozira a ako mozete nekada izadjite i zajedno, ne znam koji su vasi problemi ali ih treba resavati, nece se nista samo od sebe desiti
    morate da pricate da bi mogli da se razumete

izvini ako sam malo drsko nastupila, ali zao mi je sto se lose osecas, nadam se da ce se situacija popraviti :HAG:

dunja26
    Član
    dunja26

micka :anene:
    :ruganje:

ajd bilo pa proslo, evo i tebi :HAG:

Biterlemon

Prvo moram reći da smo skoro 13 godina u braku, a pomislila pa jesam, posebno kad me naljuti onako baš pa mi dođe da ga streljam 🙂 no mislim da za neko ostavljanje treba malo više…… kod nas je uvek razlika u temperamentu…. tako da sve u svemu, kad ga vidim kako se topi dok se igra sa ovim medenjušama uffff, onda svhatim da je u pitanju samo vaspitanje, koje smo definitivno MNOGO ispeglali, uvek je bitno da li čovek želi da se prilagodi i menja…… tako da sve u svemu za sada mi odgovara, ma svi mi imamo svoje mane, a za dalje pa videćemo….. 😆 postoje tu i kritične godine za sve muškarce….. tako da mnogi padnu na tim testovima.

spy
    Član
    spy

99% srecnih i zadovoljnih…blago vama…iskreno nisam to ocekivala ali kad citam sta ove zene napisase dodje mi da zaplacem!!!!

Gledanje 106 članaka - 106 do 118 (od 118 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.