Ova tema sadrži 377 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  drdraganadimitrov 7 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 378 ukupno)

Da li ste za kaficu?

• tanja.
    Član
    tanja.

Sta mislite da i mi ovde caskamo?

Evo otvaram caskanje za mamice duplice :zvezda:
    Ovde mozemo uopsteno o svemu – iz dana u dan…

Izvolite kaficu :kafica: :kafica: :kafica: :kafica: :kafica:

pereca
    Član
    pereca

Tanja moze jedna :kafica: bez secera! hvala!

Opet nije bila losa noc :bravo: :bravo: . Sada imam novu taktiku za grceve. Ne dajem im nista protiv grceva i sada ih imaju najmanje, a mozda je samo slucajnost!

Veceras mm i ja idemo malo napolje i bas jedva cekam :ljubav: .

tanja.
    Član
    tanja.

Drage moje ja sam evo vec 35 sati budna , popila sam nekoliko nes :kafica: inace zaspala bih stojeci :spavam:
    Ja ne znam sta je ovo????? Da li pocetak neke prehlade , virusa…. ili su to samo zubici …:uzid: :uzid: :uzid:
    Sve je bilo manje vise ok do sinoc oko 20h , tada sam ih nahranila i spakovala na spavanjac, e onda pocinje zurka..vristanje iz sveg glasa…od tada do 23h 150 puta sam ih obisla…dudica,mleko,voda,caj,igrackica za spavanje… ne znam sta vise nisam radila…ljuljala,pevala…Mm je dosao oko 23 h i kada sam ga zamolila malo da me odmeni on ih je obukao i doveo kod nas u dn.sobu 😕 nisam se slozila sa tim ali vec je bilo kasno, kada sam pokusala da ih vratim jos vise su plakali 🙁 🙁 i tako…do 02 smo gledali Nodia, a onda smo svi otisli u krevet, odmah su zaspali ali vec posle nekih 45 min poceli su naizmenicno na 20-30 min da placu i to bas bas…. ja i mm smenjivali smo se do jutra negde oko 09h definitivno smo svi ustali ( ni minut nismo odspavali) onda klasika, dorucak , setnja, uzina i ponovo u krevet (inace sve vreme bili su jako nervozni) Ja i mm sve obaveze za danas smo otkazali jer nismo bili sposobni da bilo sta zavrsavamo… brze bolje srucili smo se sa bebcima u krevet…ali, ponovo ista prica posle 10 min poceli su opet da placu , da vriste …protestvuju zbog necega :neznam: :neznam: posle sat vremena „mucenja“ svi smo ustali, rucak je bio gotov i klinci i mm su klopali , ja nisam imala apetit od umora 🙁 ljudi …ja sam toliko umorna da nemam snage da disem bukvalno, dan sam „prezivela “ na nes kafi… pojela sam bukvalno par plazmi…NE MOGU VISEEEE 🙁 🙁 🙁 Sta da radim????? Sta ako noc opet bude katastrofa???? Pascu u nesvest !
    Eto izjadah se ja vama…ja ne znam odakle ovoj decici snaga
    Jedini simptom koji sam primetila je bas jak sekret iz nosa , posebno kod Marka, temperaturu nemaju, ne kaslju , ne kijaju, nisu malaksali cak poprilicno zivahni s`obzirom da ni oni nisu bas nesto spavali…Nekoliko dana u nazad ceskaju zubice sa cim stignu , glodalice,kasikice,igrackice, knjige… prsticima…zato sam pomislila da nisu mozde trojke, Marku su gornje izasle cekamo donje a Miloshu izlaze sve odjednom …uh
    Pomagajte , ako neko ima neku ideju sta bi moglo biti …
    Veoma bi mi znacilo ako bi neko imao ideju kako da dremnem malooooooo :zevam: :zevam: :zevam: :zevam: :zevam: :zevam:

TwinMama
    Član
    TwinMama

I ja bi da dremnem malo…ali mi ne daju…pre par dana je pocela ludnica :uzid:
    Vriska i cika celog dana. Sada su malo ojacali pa se i glasnije deru…komsije verovatno misle da zlostavljam decu :kadtedovatim:

simona78
    Član
    simona78

Dobro jutro!

Vidim da je otvorena nova tema za mame dvojki, trojki,… E pa, samo sam htjela da vas pozdravim, cestitam na snazi i izdrzljivosti i pozelim da ovdje kuckate samo o lijepim stvarima!!!

I evo ja vam jutros kuvam :kafica:, malo da vas odmjenim 🙂

:caos: :caos: :caos:

Boyanna
    Član
    Boyanna

Tanja, nadam se da je sada bolje, ako nisu zubici, mozda samo hoce da budu sa vama,
    da li si probala sa stavljanjem u vas krevet ?
    Prefrigani su klinci kad nesto zele , to moraju da dobiju,
    nisam bas adekvatna osoba za savete, jer još uvek sam ja samo trudnica sa blizancima,
    ali opet nikad se ne zna, mozda budem i u pravu 🙂
    U svakom slucaju zelim ti da se naspavaš !!!

tanja.
    Član
    tanja.

Zdravo mamice „koleginice“ 😆 meni jedna velika solja :kafica:
    Nocas je bilo nesto malo bolje…videcemo sta ce dr reci….najveci problem je taj sekret iz nosica 🙁 samo jos da vidimo zasto jue tu i kako da ga se resimo …
    Ljubac za sve mamice i trudnicice -duplice :-* :-* :-* :-* :-*

scingelic
    Član
    scingelic

Cao mamice!
    Ja svratim povremeno da vidim sta se radi! Nemam nesto puno vremena.
    Moji blizanci su krenuli kod logopeda pa imamo zadatak da naucimo po pesmicu(do utorka)
    POZZZ

TwinMama
    Član
    TwinMama

3 pm a kafica jos nije skuvana:)…svi uzivaju u nedelji :>
    :kafica: :kafica: :kafica:

Danas su mi tako fini da prosto me mogu da poverujem…pu, pu, pu 🙂
    I nocas nisu vristali.
    Budila sam se samo da ih nahranim i uspavam.
    Podocnjaci mi vise nisu crni…sada su samo malo plavkasto-zeleni 😆 😆

scingelic
    Član
    scingelic

Ja kuvam kaficu!! MOJA DECA SPAVAJU! Za ne poverovati!

Nikada nisu ovako rano zaspali svo troje(pre pola sata)

pereca
    Član
    pereca

:caos:

I moji spavaju i nadam se da ce do jedno 02h. danas smo bili u prvoj setnji jedno sat i po( isli smo i ranije napolje ali samo do dr) stvarno je bilo prelepo vreme i mm i ja smo sve brzo obavili bas sam se iznenadila, valjda smo se uvezbali ;]

tanja.
    Član
    tanja.

Zdravo devojke!
    Bravo za setnjicu :bravo: ma brzo ce te se uigrati…za tili cas 😆
    Kod nas malo bolja situacija , nije zapaljenje usiju sto mi je najvaznije …jednostavno smo navukli virus , verovatno u igraonici u Delti prosle nedelje…

tanja.
    Član
    tanja.

Twinmama 😉 ma bice lakse , videces … mislim ,znas kako bice ti lakse tamo dok ne prohodaju …a onda ponovo pocinje igranka bez prestanka … ja sam davno nabavila dobar korektor za podocnjake 😆 😆 😆

:-* :-* :-*

pereca
    Član
    pereca

Nocas su lepo spavali, setnja je izgleda ipak pomogla :bravo: :bravo: :bravo:

JOgi
    Član
    JOgi

Meni bbi bas prijala jedna kafa…..
    A tako nemam vremena za mirno ispijanje, a tek kad dodju bebe…………….

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 378 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.