Ova tema sadrži 377 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  drdraganadimitrov 7 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 378 ukupno)

Da li ste za kaficu?

• Fokica
    Član
    Fokica

Jogi pa ti nosis blizance 🙂
    Svaka cast :bravo:

JOgi
    Član
    JOgi

Moram i ja d anabavim neki korektor :), mada Ogi uglavnom lepo spava, ali ja nespavam, imam neke cudne nesanice, pa osim sto nemogu da spavam u 04 ujutru ja pocnem da mislim o kojecemu i dodatno se razbudim 🙁

TwinMama
    Član
    TwinMama

Isli smo juce na prvi pregled:)
    Porasli su 4-5cm i ugojili se po kg. Dobili smo i upute za sokobanjsku.
    Anka…cini mi se da si ti isla na vezbice tamo? Kog fizijatra mi preporucujes? Kog f. terapeuta? Da li treba unapred da se zakazuje?

scingelic
    Član
    scingelic

Ywin mama i ja sam vodila Aleksu(prvog blizanca u Sokobanjsku!

tanja.
    Član
    tanja.

Cao mamice i trudnicice!!!
    Twin, ne sekiraj se , evo nam ga Lazi mazi pravi zezator , naseg Miloshketa je skoro bas naucio pameti :):) :-*
    Sto se nase bande tice ,najzad smo potuno ozdravili 🙂 🙂 danas smo uzivali u setnji , juce takodje ali u Delti jer je vetar ludacki duvao 😯 i tako…u igraonice vise ne zalazimo dok ovi virusi ne prodju …imamo mi svoju kucnu igraonicu pa cemo se njom zadovoljiti za sada .
    Opet nam sleduje 10 dana bez dadilje 🙁 ali prezivecemo 😆 😆
    Pisite ! Kako ste ? Kako se snalazite ?
    Evo ljubcica za sve bebane :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

scingelic
    Član
    scingelic

Cao mamice i trudnice!
    Kako ste,Kako su vam decica?
    Moja decica spavaju,hvala Bogu pa se vise ne bude nocu(osim kada su bolesni pu,pu pu…daleko bilo).
    Jedino su teski za uspavljivanje,nece sami,nego neko mora da legne sa njima.Obicno Aleksa pravi problem.Malopre je ustajao pet puta da piski,kao!!!!
    Dosadilo im je vise u kuci,njih troje,pa se samo nesto svadjaju.
    Pozzz za sve!

pereca
    Član
    pereca

:caos: svima!!!

Niko se ne javlja, vidi se da smo duple mame :sok: :sok: !

Ja sam ovih dana stizala samo malo da citam, nikako da nesto i napisem. Decaci su nesto dobri napokon su uhvatili ritam tako da je sada malo lakse. Primili smo i Pentaxim i dobro smo prosli, u ponedeljak idemo da primimo hepatitis. Sve vas :-*

pereca
    Član
    pereca

Mame gde ste??????

Zar je moguce da je toliki haos??

Mi smo danas primili vakcinu hepatitisa pa smo sada mirni mesec dana. Ovi moji uhvatili ritam ali sna nikada dovoljno :zevam: :spavam: :spavam: .

TwinMama
    Član
    TwinMama

Vidim nisam jedina koja nije stizala do foruma:)

Mama mi je otputovala pre 10 dana i ostavila mene i mm da brinemo o decici:P
    Mislila sam da ce biti lakse…ali je treci par ruku stvarno neophodan.
    Ne stizemo ni napolje da ih izvedemo…samo malo ispred zgrade i to je to.

A i deca su mi konstantno gladna. Tek za 10 dana treba da predju na vecu dozu adaptiranog ali smo poceli da im dajemo par povecanih obroka dnevno da ih ne bi hranili na 2 sata:)…bice da je to bio skok u razvoju neki :neznam:

Kako su ostale mame?..Gde ste nestale?

pereca
    Član
    pereca

Gde ste mamice???

Evo kod nas nije lose, Matija se smeje i poceo je da guce, Luka sve to radi jos sramezljivo ali sve ide kako treba. Luka mi je sa vezbicama bas lepo napredovao :bravo: i jedva cekam da cujem sta ce fizijatar da nam kaze.

Sve vas :-* i javite se mame!!!

scingelic
    Član
    scingelic

Joj pereco preslatki su!!!!!!!

Vratila si me 4 godine u nazad!

POLJUBAC ZA MOMKE!!!!

Ance86
    Član
    Ance86

Pozdrav svim duplim mamama:D

Evo jos jedan padobranac da vam postavi „pametno“ pitanje.Jeste li odmah na prvom ultra zvuku saznale da nosite blizance,i u kojoj nedelji ste to saznale?I da li ste po necemu slutile da su blizanci u pitanju?(recimo po nekim simptomima ili po brzem rastu stomaka)

Ja inace imam sestru bliznakinju i uvek su nam pricali da imamo vece sanse da dobijemo decu blizance,pa se ja iskreno nadam tome ako bog da:)
    TwinMama to tako zna da bude sa blizancima,moja mama kaze da nije mogla da nas nahrani dok smo bile male,em sto smo brzo jele,em sto smo jele mnogo vise nego druga deca tako da ne sekiraj se:)

Hvala na odgovorima :HAG: za sve

pereca
    Član
    pereca

:caos: Ance!!

Ja nisam saznala na prvom uz vec na drugom u 10nedelji, stomak je odmah poceo da mi raste ali mislim da bi se to desilo i sa jednom bebom posto mi je to slaba tacka. Najveci znak mi je bio moj osecaj da nosim blizance i posle prvog uz sam bas bila razocarana jer sam bila ubedjena da su dve bebe.

pereca
    Član
    pereca

Scingelic :-* !!!

A gde mogu da vidim Aleksu i Andriju??? Jel imas neke slicice?

Inace Luka je danas poceo bas lepo da se smeje i guce sto znaci da kasni za batom 3 nedelje tacno onoliko koliko je zaglavio na intenzivnoj! Sada cu malo da se opustim izgleda ce sve biti ok:doomed: .

Gde ste Anka i Tanja???

TwinMama
    Član
    TwinMama

i ja sam saznala u 10 nedelji da imam dve bebe ali sam par dana pre uz-a konstatovala da mi se stomak vec malo vidi i da mora da su dve bebe u pitanju:)
    Matija i luka su preslatki :love: :love:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 378 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.