Ova tema sadrži 377 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  drdraganadimitrov 7 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 378 ukupno)

Da li ste za kaficu?

• TwinMama
    Član
    TwinMama

Djordje kasni za batom 2 nedelje…2 nedelje pre termina sam se porodila i rekli su mi da ce toliko kasniti ali da se to mora srediti vremenom:)

Sutra idemo kod fizijatra:)….jedva cekam vezbice da Pavlu sredimo tortikolis

pereca
    Član
    pereca

Da li je neko za kaficu???

Gde ste duplice???

Kod mene je sada bolje nocu 😆 , decaci su stvarno dobri!!! Ipak jos uvek imaju grceve jos to da prodje i bice super!!

TwinMama kako ste prosli kod fizijatra?

maja22
    Član
    maja22

Ja samo svratih da vam pruzim podrsku,mogu misiti koliko vam je tesko!!!!Mame drzite se prebrodice te vi to,jake stevi znam ja!hahaha,evo ja cu vam skuvati po kaficu!!!pozzzzzzzzz

bonee
    Član
    bonee

Ance86 ja sam za blizance saznala u 21 nedelji jer su se poklopili,svaka beba ima svoju vrecicu

anci79
    Član
    anci79

Ja danas udjoh u 33 nedelju, jos samo malo da izdrzimo! Prehladjena sam, upala uva i grla, vec mi je bolje, nadam se da ce za dva tri dana proci. Za sad pijem samo caj, ali svim mamama koje nemaju vremena kuvam :kafica: !
    Pozdrav svima!

Boyanna
    Član
    Boyanna

Bonee, pa ti i ja smo samo jedan dan razlike 🙂
    Šteta što nisi iz NS, pa bismo mozda zajedno i u porodilište 🙂
    Sutra idem na 4D UZ i ne mogu dočakati da vidim moje srećice :):)
    Bonee, jel znas koji su pol bebice ?

bonee
    Član
    bonee

Boyanna,da samo jedan dan razlike i ja se isto zovem Bojana,isto am plava,ja sam juce bila na 4D u.z posto me je strasno boleo stomak,a bebci su se smirili pa ih nisam osecala,preplasila sam se sobzirom da sam pre ove trudnoce imala jednu koja se lose zavrsila.Doktor se odusevio bebcima "kako ih ti ne osecas oni ti razvaljuju stomak od udaranja" to kaze doca,verovatno me je zato toliko i boleo.Za jednu bebu znamo da je bata 100%,a ova druga se krije,doktor nagadja da je devojcica ali nije siguran.Lepo nadpreduju tu su oko1kg.svako ponaosob,i po merenjima se za nijansu razlikuju.A tvoje bebice kako bese koji su pol?Evo njima a i tebi jedan:-*

pereca
    Član
    pereca

Ja kuvam :kafica: :kafica: :kafica: ima li koga???

Scingelic videla sam slicice i decica su ti preslatka!!!:smizla: Imas ih troje i ja bih volela tako, bas predivno!!!;] ;] ;]

Aleksa i Andrija su jednojajcani :smizla: to sam negde propustila? Koju kombinaciju si imala sa posteljicom?

Boyanna
    Član
    Boyanna

Ne verujem koliko sličnosti, Bonee 😆 😆 😆 😆

kod nas su dečko i devojčica,

1350g dečko i 1150 devojčica,

kako ti izdržiš na uZ ????

Ja danas nisam dobila na cd ni ništa, samo dve sličice, jer ne mogu da ležim na ledjima, hvata me nesvestica !! A inace osetim ih ponekad, i to predivno, vidim da se svi zale da ih bebe bude nocu, mene moji nisu jos nijednom 🙂

Rekao mi je DR inače da jaaako dugo nije video tako lepu trudnoću 😆 😆 😆 Baš šteta što nisi bliže 🙁

Jesi li merila obim stomačića ? Šaljemo i mi vama :-* :-* :-* Jel imas možda MSN ili Skype ?

scingelic
    Član
    scingelic

Joj pereco da jednu!!!!
    Aleksa i Andrija su bili odvojeni,prvo mi je pukao vodenjak sa Aleksom uvece u 18,a porodili me ujutru u 7,i tada su mi busili vodenjak sa Andrijom!
    Javljam se posle,zurim da spremam decu za krevet…..

bonee
    Član
    bonee

Boyanna Ja super izdrzim u.z mogu dugo da lezim,ja sam 4D radila na prethodnom ,tada sam dobila cd ali jos su bili mali,ni mene ne bude nocu,nekad kad se ja probudim ,okrecem ili ustajem osetim ih poslea da se pomere.Obim stomaka nisam merila kuci nesto su me merili u DZ ali mi nista nisu rekli,kako da merim ?Sto se tice MSN ili Skypa nemam nijedan trebam da sredjujem kom pa se nadam da cu u skorije vreme da insta.

Boyanna
    Član
    Boyanna

Ja merim tu negde oko pupka, gde si najsira tamo meris.
    Jeste li razmisljali o imenima ?
    I nama za devojčicu nisu bili sigurni, sakrivala se, jos uvek je ona stalno sa rukicama na licu, a on se stalno potura da bude u centru paznje 🙂
    Jesi li gledala onu emisiju na National Geographic o blizanačkoj trudnoci ?

pereca
    Član
    pereca

:caos: za duple :trudnica: :trudnica: !!

Scingelic da li si ti to imala kao i ja jednu posteljicu i dve ovojnice? I meni je Lukin vodenjak pukao a Matijin su busili. Meni su njih dvojica razliciti, mada pocinju sve vise da lice. Da li su i tebi bili razliciti kao bebe?

scingelic
    Član
    scingelic

Pa da,i kod mene je bilo tako. Nekako su mi se uvek razlikovali,i kao bebe i sada! Imaju i drugi oblik glave,ali su po gradji slicni.Lice se ali ipak je bilo razlike od pocetka. Nadam se da cu ovih dana naterati mm da mi stavi tickere!!!
    Bas su slatki Luka i Matija!!!!
    Jel spavaju u jednom krevecu?

pozzz

pereca
    Član
    pereca

Hvala Scingelic :-*

a meni na onoj slicici izgledaju skroz isto! Moji ne spavaju u istom krevecu, sada su veliki 😯 , Udarali su se nogama i budili jedan drugog pa smo ih razdvojili.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 378 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.