Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebe Da li su vam bebe padale sa kreveta?

Ova tema sadrži 192 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MilicaCale 6 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 151 članaka - 151 do 165 (od 193 ukupno)

Da li su vam bebe padale sa kreveta?

• MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Ufffffff!!! Srle je pao pre jedno sat ipo sa troseda na parket pravo na glavu i ima malu cvorugu na celu. Ranije kada je padao tj isklizne iz kolica nisam se potresala je r je pada na dupe ali sada na glavu, plakala sam i posle se histericno smejala, kao neka ludaca. Sada se mseje i pici u dubku, samo se nadam da mu nije nista.

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

jovana je padala kad je ucila kako da sama sidje sa fotelje/dva puta.ali na guzu i jednom je lupila glavu kad je pocela da hoda!nista strasno

pirgo7
    Član
    pirgo7

nama je Ljubica pala sa kreveta prije 15-ak dana. Bas sam se prepala bila. Jos je to bilo uvece, pa je odmah zaspala, a ja utripovala da je ne daj potres mozga. da kucnem u drvo, dobro smo prosli

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Koliko sam se ja informisala potres mozga ne ide bez povracanja, sto znaci da ukoliko ga nema, onda nije potres mozga. Ali naravno ovo nije rekao pedijatar meni tako da treba uzeti sa rezervom, jer ne znam dali zaista moze da bude potres mozga a da ne bude povracanja :neznam:
    Poljubac za sve lupljenje glavice i guze :-* :-* :-*

vele
    Član
    vele

andrej je tresnuo 17.jan sa kreveta kod babe. zaspao je uvece, ja ga zagradila svim i svacim i otisla da jedem, kad posle sat vremena on place-sa poda :uzid:
    srecom pa se samo uplasio, nije se jako udario

malena89
    Član
    malena89

Jaoj enigma to je strasno… Ja nikada anju ne ostavljam samu na krevetu… Kad je imala 2-3 meseca jesam ali nije bilo sanse da padne a i nije to bilo na duze… vec na 2-3 minuta… kasnije nisam… padala je nepaznjom mojom i suprugovom… prvi put je pala na moje oci nisam mogla nista da uradim… i nije bilo strasno ni drugi put… ali treci put mm se okrenuo na trenutak ona je iz lezeceg sela i htela da uhvati radijator koji je pola metra od kreveta i uspela je ali glavicom ima ogrebotinicu… ali hvala bogu nije nista… mi smo se uplasili ali doktorka je rekla da je sve u redu

Natasa
    Član
    Natasa

Ja Davida vec sad ogradjujem jastucima jer je nemiran i bojim se da stvarno ne bubne na pod.

jeja49
    Član
    jeja49

DA POSLE PETOG PUTA SAM PRESTALA DA BROJIM, SALIM SE, PA JESTE, TO JE SASVIM NORMALNO, POGOTOVO, SVE SU VISE NEMIRNI I JEDAN MINUT DA IH OSTAVIMO SAME ONI SU VEC NA PODU.

macaraca
    Član
    macaraca

Nije sa kreveta,hvala bogu jer ga opasno cuvamo ne sme vise nikad u zivotu da padne na glavu,.jer kad je imao mesec dana
    ispao iz kolica na stepeniste u zgradi!zadobio veeeliku frakturu,bez potresa mozga-ne znam kako,nasnimao se jadnicak, odlezali par dana u Tirsovoj na neurohirurgiji
    to su bili najgori dani u mom zivotu, i sve je ok naravno, jer nije bilo ispada mozga, samo je pukla glava-ako to moze da se kaze SAMO! Vise srece nego pameti!!!!!!!

84d
    Član
    84d

Joj, macaraco, nije valjda 🙁 Duša mala, dobro je da se nije ozbiljno povredio.

A moram da dodam nešto vezano za enigmin post. Nije da kažem da nije istina to što si napisala već mi malo nerealno zvuči da beba koja, izložena tolikoj toploti da stvori opekotine, nije plakala :hmm: . Svi znamo kako opekotine bole a ko zna kako to doživljavaju bebe s’obzirom na to da i pri najmanjem bolu plaču. Ne znam, i da je spavala valjda bi se probudila pri padu :hmm:

macaraca
    Član
    macaraca

moguce 84d!!jer ni meni Uki nije plakao kad je pao!tek kad smo mama i ja pocele da vristimo i placemo tek se onda pobunio -uplasio!

MilicaCale

Jooj, horor prica. Mada, samo je za nauk, ne stavljajte nista (posebno ne grejalice) pored kreveta. Samo deeebelu prostirku, da se ne povrede mnogo.
    Mi smo pali, jednom do sad. Spustila sam ga poluuspavanog, blizu ivice kreveta. Dok sam se okrenula da spustim cipelice, decko se skotrljao. Pao je na ledja, koliko je dug, puklo je, ali se na tome zavrsilo. Pola minuta placa, od straha, i utesio se cacakjuci Winnie Pu-a na zidu.
    Moja mama kaze da smo joj svi padali sa kreveta, bez nekih posledica (sestra cesto na glavu, iz kolica i kreveca.

viki72
    Član
    viki72

pozdrav.Danas sam se veoma potresla.Moja Ivona je ispala iz kolica a za to joj je bilo potrebno 5 sekundi.Celo joj je bilo crveno pa sam stavljala hladne obloge.Sada me je strah da spavam i stalno je proveravam a od pada proslo 8 sati.Plakala je 5 min posle malo tuzno uzdisala i kad smo poceli da se igramo sa njom ona se smejala.inace ima 8 ipo meseca.Mnogo je nemirna,verovatno moram psihicki da se spremim za jos neki pad(nadam se da nece biti).

sofiaaa
    Član
    sofiaaa

Drage mame,vase su bebe uglavnom padale sa kreveta,jeste i moja,nije visoko,pa se nisam istraumirala kada je pao,doduse samo jednom.Ali je danas moj sinko leteo naglavacke iz kreveca,koji je poprilicno visok.Osecaj je katastrofalan,delic sekunde,i nabadanje na glavu.Nema modrica,nema cvoruge,placa jedan minut samo,ali osecaj krivice,i slika u glavi su najgori deo mene!Mislila sam da je u najmanju ruku povredio rukicu,nogicu,da je udario nosem,da ce ga zaboleti glavica,ALI….Eto sama je priroda udesila da su kosti elasticne i da krvni sudovi imaju zastitu sve do njihove cetvrte godine,danas se u to uverih,a nije mi bas trebalo.

Pozdrav!

ivana beljic

E sofiaa sad sam se podsetila meni je boris kao beba od 4 meseca pao sa kreveta nije bilo visoko plakao je ali nista strasno, mada sam se istarumirala propisno.Pao mi je jednom iz kreveca bila subota mm i ja spavali u dnevnoj sobi posto nam je spavaca bila mala i kad se boris rodio morali smo da izadjemo jer nije mogao da se krevet razvuce zbog kreveca da ne duzim on izleti iz kreveca padne na krevet pa s kreveta na pod uzas jedan plakao je mucenik jedva ga smirili, hvala bogu sve je bilo ok.Nema bebe koja bar jednom nije letela il iz kreveca ili sa kreveta

Gledanje 151 članaka - 151 do 165 (od 193 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.