Ova tema sadrži 216 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Mammasita40 4 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 181 članaka - 181 do 195 (od 217 ukupno)

Da se upoznamo

• Makica-Maki

Veliki pozdrav svima :-*

sibila
    Član
    sibila

evo i mene i moje priče.
    ja 27, mm 34, dvije godine braka i puno problema kod mene( cista na jajniku, ureaplazma, e.coli,cin 1 već godinu dana i najnovije-priraslice na operiranom jajniku ali ništa zabrinjavajuće) ali izgleda dda je moja agonija došla kraju jer sam radila briseve na ureaplazmu i hpv i negativni su a kontrolirala sam i hormone i oni su uredni.
    nadam se da ćete mi biti podrška dok budem čekala plusiće u narednim mjesecima a biti će mi zadovoljtvo da i ja iščekujem vaše plusiće s vama. 😉 :love:

babyblue
    Član
    babyblue

Zdravo svima! I ja sam jedna od onih što pokušavaju i nerviraju se što ne ostaju u drugom stanju.Posao mi je jako stresan,a uz to sa mojim dragim imam odnose 2-3 puta nedeljno…kažu da to nije malo,tj da je dovoljno al mi tako skoro godinu dana i još ništa.Imam 29god,on 33 i nismo još u braku ali zaista jako želimo bebu :love: ciklus mi je na 30-32 dana tako da mi je i teško utvrditi tačan dan ovulacije…kad Bog odluči….u medđuvremenu ćemo verovatno krenuti sa nekim analizama,zna li neka od vas,a sigurno zna,gde se sve mogu uraditi te analize hormona i spermogram? veliki poljubac svima :-* jako mi se dopada ovaj forum

lalaigedza

Dobrodosle Babyblue, sibila, Makica-maki, breza , marijao i sve ostale.
    :caos: :caos:
    Iskreno se nadam i :klanjam: da ce vam se zelja :trudnica: uskoro ispuniti!!!!

Kako vama tako i meni :srbenda:

amra
    Član
    amra

Zdravo,ja sam novi član ovog foruma, zovem se Amra imam 28 a muž 32 već 7 mjeseci pokušavam da ostanem u drugom stanju ali ne ide?Bila sam kod dr.i kaže da je sve uredu,ali iz mjeseca u mjesec ništa se ne dešava!

novembar
    Član
    novembar

zdravo,od danas sam i ja clan ove male zajednice.zovem se violeta imam 32 godine,suprug i ja pokusavamo 7 godina da prosirimo porodicu i do sada nije bilo rezultata.prijavili smo se i za vantelesnu,popili tonu cajeva,naslusali se svakakvih gluposti i digli ruke,da bi prva vest u ovoj godini bila sokantna!

Wish
    Član
    Wish

Sokantno u dobrom smislu??

GDragana
    Član
    GDragana

Wish – 16/1/2009 00:10

Sokantno u dobrom smislu??

POTPISUJEM! :hmm:

tinerli
    Član
    tinerli

zdravo svima,ja sam novi clan ovog foruma. Zovem se Tina i imam 33 godine,zelim sve da vas puno pozdravim,jako mi se dopada ovaj forum

lillyblue
    Član
    lillyblue

Dobrodoshle devojke> Novembar i mene zanima kakva je to shokantna vest. Nadam se da cete imati bar blizance:P

kikica
    Član
    kikica

Devojke pa Novembar je napisala u temi Lecenje prirodnim putem da je uz pomoc nekih cajeva iz Banja Luke ostala trudna 🙂

ivanuska
    Član
    ivanuska

fhk

nacko
    Član
    nacko

Zdravo drage moje!!!! imam 25 godina,moj muz ima 27 godina,u braku smo 5 godina i isto toliko i pokusavamo da ostanemo .U oktobru nam se ta zelja i ispunila.Niko nije bio srecniji od nas,ali na zalost ta sreca nam je na zalost mnogo kratko trajala jer sam u osmoj nedelji imala spontani. Sad smo se malo oporavili psihicki i idemo dalje,trudimo se da sto pre zatrudnim.ZIVOT IDE DALJE!!!!!!

nadalina
    Član
    nadalina

Veliki pozdrav od jos jednog novog clana.Pridruzujem se ostalim „cekalicama“ i saljem svima puno pozitivne energije da u tome sto pre uspemo. Nas problem je los spermiogram MM, tako da smo vec godinu i po dana u fazi Bioastina,folne kiseline,raznih vitamina i cajeva.Drzim nam svima fige.

velaskez
    Član
    velaskez

prvi put sam se odlucila da se registrujem na nekom forumu…moj muz misli da se tako samo jos vise opterecujem..ali trebalo bi sa nekim da podelim to sto imam,da nesto cujem i pokusam ponovo :-* :blabla:

Gledanje 181 članaka - 181 do 195 (od 217 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.