Ova tema sadrži 216 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Mammasita40 5 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 196 članaka - 196 do 210 (od 217 ukupno)

Da se upoznamo

• gagapsi
    Član
    gagapsi

Pozzzzzzzzz za sve! Vec godinu dana pretrazujem net, u potrazi za informacijama… toliko od prilike traje i nase „pokusavanje“. UZ,VS,kolposkopija,PA, brisevi su u redu… Za neki dan krecem na folikulometriju ne znam sta da ocekujem?! Uputite me-ko zna! Pos.mens.02.03. – trajanje ciklusa 30-31 dan- folikulometriju radim 13,16 i18.03. koliki bi folikuli trebali da budu, endomertijum? Please help

Milica1981

Pozdrav svima ! Po prvi put sam sa vama, i drago mi je što ću imati sa nekim da razmjenim svoju životnu priču!Imam 28 god, i ćerkicu od 7 god! Posle nje sam imala spontani i od tada nikako da ostanem u drugom stanju, ljekar kaže da je sve ok i da mi je psiha najveći neprijatelj! Al kako od nje pobjeći, pa ako ko zna kako nek mi javne! Poz za sve i da će Bog pa da ove stranice budu pune dobrih vijesti! :love:

Milica1981

Poz za sve dame od mene ! Ja sam Milica i prvi put sam sa vama! Znam kroz šta sve prolazite, jer to i sama prolazim! Imam 28 god, djevojčicu od 7 god! Posle nje sam imala spontani , i od tad , a to je već 4 god , pokušavamo da dobijemo bebče aljoš uvijek nema rezultata! Nego ja ne odustajem, krećem sa čajevima , za koje kažu da su odlični za trudnoću pa uz pomoć Božiju nadam se dobrim vijestima! Srećno svima i ne odustajte daće Bog samo imajte vjere.

tanjicak
    Član
    tanjicak

POydrav ya sve. Evo neko vreme praim ovaj forum i na kraju resih da se i sama prikljucim. Mi pokusavamo dve godine i nista. Konacno se neko pametan setio pre dvadeset dana da mi kaze da uradim progesteron a ono ga skoro i nema. na kraju sindrom PCOS . Sada ne znam sta da radim jer jos nisam dobila bilo kakvu terapiju a pocela sam da pijem cajeve.

moja kaja
    Član
    moja kaja

Pozz za sve, mi evo godinu dana pokusavamo za bebu i nista pa iduce nedelje pocinjemo sa ispitivanja al mislim da ovaj forum ce mi dati vise odgovora nego doktori

moja kaja
    Član
    moja kaja

Pozz za sve, mi evo godinu dana pokusavamo za bebu i nista pa iduce nedelje pocinjemo sa ispitivanja al mislim da ovaj forum ce mi dati vise odgovora nego doktori

ljupkica
    Član
    ljupkica

cao svima,
    ja sam isto nova na ovom forumu i nadam se da ce mi biti lakse da se druzimo malo 🙂 vec 6 meseci pokusavam da ostanem trudna i nista, pocinjem da padam u bedak 🙁 imam 27 god. a muz 44. On ima decu iz prvog braka. Bili smo na gak-u i ginekolog mi je rekao da je sve u redu. Kada mi je pukao folikul ginekolog mi je rekao da idem kuci i da je danas taj dan (mada smo tih dana imali svaki dan odnose). Medjutim ja sledeci mesec dobila i smorila se bas bas 🙁 🙁 evo i ovog meseca cu dobiti jer osecam kako me boli stomak 🙁

ragaco
    Član
    ragaco

Zdravo!Imam 29 a moj muzic 34.Dve god. vec traje terapija PROXSEEDOM,SPEMANOM,TRENTALOM bezuspesno,a onda je utvrdjeno da on ima antitela i to 80%.Dobio je PREDNIZON 2x5mg prvih 12 dana mog ciklusa[2meseca],sutra ide na MAR test da vidimo ima li kakvih promena.Ima raznih komentara,interesuje me ima li neko slican problem ili ga je imao pa resio?

Elpida
    Član
    Elpida

Zdravo svima, danas postadoh clan foruma.
    Malo pre sam poslala porukicu za upoznavanje,ali nisam sigurna,da li se upoznajemo po temama, pa sam mozda poslala porukicu za upoznavanje na drugu temu.
    Zelim da kazem, da od ranije pratim forum, neke strane vezano za plodnost zene, posto zelim da postanem mama. Imam 35 god, i pre 3 god sam imala jedan spontatni. Do danas nista. Radili smo prosle godine IUI ( pila sam klomifen ), 3 puta, isla pre toga na tzv „produvavanje“ jajnika – i dalje nista.
    U medjuvremenu primenjujem i prirodne preparate, za koje sam saznala preko foruma…
    Ohrablrenje mi je da znam da postoje zenice koje se bore da budu mame.

Vanja 07
    Član
    Vanja 07

Predstavila sam se na nekom opštem forumu, pa hajde i ovde, jer ću ovde više boraviti. Vanja, 30 god. dve god pokušavamo da zabebimo. Problem je mm, mali broj…
    Nadam se lepom druženju i korisnim savetima.
    Poz svima

johnny
    Član
    johnny

Cao ,muz i ja pokusavamo da dobijemo bebu 3 i po godine .Sve analize smo uradili i sve je ok.Sad pijem caj macina trava pa nadamo se najlepsem momentu da vidimo dve crtice 🙂 .Do tada volela bi da se dopisujemo da razmenimo iskustva i da se zajedno radujemo lepim vestima.Cao

villma
    Član
    villma

Cao, i ja sam nova ovde, imam 30 god, i posle tri godine, jednog spontanog, sada imam bebirona koji mnogo zeza!!!

majamama
    Član
    majamama

pozdrav svima. Ja sam sada ponosna majka 4 dece, ali je put do toga bio težak. Lečila se od neplodnosti 4 godine, radila više HSG, laparaskopiju, bezbroj insemenacija (preko 11 puta), na kraju radila 2 vantelesne USPEŠNO, i imala spontanu trudnoću, pa pobačaj i opet apsurda trudnoću. Šta reći dosad sam diplomirala u ginekologiji. Ako mogu da vam pomognem sa savetom ili da podelim sa vama iskustva tu sam jer ZNAM kroz šta prolazite. Ne gubite nadu

vodolija
    Član
    vodolija

Zdravo svima !!! I mi čekamo II crtice, nadamo se ….

Ljubicanstvenica

Pozdrav! Evo i ja da se prijavim, imam (skoro) 32 godine, mm 34, pre dve godine sam imala spontani, od tada nisam smela da se usudim ni da pokusavam da ostanem u drugom stanju jer sam (psihicki) sve to jako tesko podnela. Znam da sam kukavica, ali bila sam cak i spremna da odustanem 😳
    E sad sam skupila hrabrost, naoruzala se cajicima, testovima za ovulaciju, zakazala kod dr i eto….AKCIJA!!!
    :-* :-* :-*

Gledanje 196 članaka - 196 do 210 (od 217 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.