Ova tema sadrži 216 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Mammasita40 5 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 211 članaka - 211 do 217 (od 217 ukupno)

Da se upoznamo

• Dukica+1
    Član
    Dukica+1

Ćao, ovo mi je prvi i mislim i jedini forum ove vrste. Do sad sam čitala i pošto sam već neko vreme u borbi, rekoh sebi, vreme je da podeliš brige i nade s ljudima koji te razumeju 🙂

Iccy
    Član
    Iccy

Cao, imam 31 godinu i vec godinu i po pokusavamo ali bezuspesno 🙁 Zapoceli smo analize, i nadam se da cemo saznati u cemu je problem i restiti ga sto pre. Korisni saveti nikada nisu na odmet 🙂

mojabeba28

Представих се тамо, а ево сад ћу и овде, мама сам цуре од скоро 6 година и сад покушавамо да направимо још које…

MAZA1972
    Član
    MAZA1972

Imam 38 god.i dve godine ispitujemo sterilitet.Mnogo mi znači forum i to što imam da podelim iskustva.Da nije bilo foruma nikad se ne bismo snašli i počeli ispitivanja.

[email protected]@ [email protected]

Већ сам се представила у одг.теми,али ево и овде…Ја сам Маја,имам сина од 2године,и већ неко време радимо на другој беби,али ње нема па је нема. 🙁

Vesna40
    Član
    Vesna40

Pozdrav svima na ovom ekstra forumu ! Evo da se predstvim i ovde… Ja sam Vesna, imam 40 godina i u braku sam nepune dve godine. Moj suprug (37 god) i ja pokusavamo od prvog dana da dobijemo bebce, ali za sada nista…. Uveliko smo u analizima i pripremama za VTO. Kod mene je problem policisticnih jajnika, a kod supruga los spermogram, tako da smo odlicni kandidati za VTO. Ja sam jos uvek na pregledima i lecenju kod endokrinologa, pa kada mi on da zeleno svetlo, idemo dalje…:) Svima nama zelim mnogo beba !!!

pozdrav,
    Vesna

Mammasita40

Cao svima, ja sam povratnik 😉 Bas me nije dugo bilo… Nick mi je bio La_mamma ..opet bih ga vratila ali sam zaboravila i lozinku i mejl koji sam tada koristila 😉 Senilna ….4 banke pune pa ,shvaticete.
    Vratih se da se malo druzimo pa cemo usput…po temama o razlogu povratka…
    Ljubac za svee :*****

Gledanje 211 članaka - 211 do 217 (od 217 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.