Ova tema sadrži 216 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Mammasita40 5 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 217 ukupno)

Da se upoznamo

• tuli
    Član
    tuli

Hvala svima na rijecima dobrodoslice,
    IVF nam je zakazam za maj 2007, ali smo se da prof Vlaisavljevicem dogovorili (jer se ukazalo mjesto) da krenemo ranije tako da od septembra krecemo sa procedurom. To je super da se ode na odmor napune baterije i onda u borbu. On je jedan divan doktor ni nalik ovim odavde, pun optimizma i uzasno jednostavan, dolazi na konsultacije jednom mjesecno u „Jevremovu“. Nas doktor (koji je takodje divan) nam ga je preporucio ali da iskljucivo radimo IVF u Mariboru jer je tamo mnogo veci procenat uspjesnosti nego ovdje oko 60% cak su nekoliko mjeseci imali najvecu uspjesnost u svijetu. Ako je neko vec bio u IVF postupku neka pise gdje je kupovao injekcije Gonal F, mi planiramo da ih kupimo u Madjarskoj ili mozda u Hrvatskoj sobrizirom da je moja poznanica prosli mjesec kupila ovdje i doslo je do komplikacija najvjerovatnije zato sto su bile stare injekcije i morala je da prekine postupak. Ako neko zna za proceduru kupovine lijekova u Madjarskoj neka javi, cula sam da mozda trebaju neki recepti za kupovinu lijekova u njihovim apotekama.

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Ja vam želim puno puno puno uspeha i naravno pravi, onaj jedini pravi rezultat :love:

petra
    Član
    petra

moja drugarica je ostala trudna u Jevremovoj nju je vodio profesor Stankovic,rodila je blizance 😀 ,raspitacu ti se za lekove

dzejdi
    Član
    dzejdi

Suprug i ja tri godine u braku-bez dece. Oboje 30 godina. Kod njega oligoastenospermija.
    Da li ste cule za besplatnu vantelesnu oplodnju za 300 parova ove i 1000 parova iduce godine?

kalet
    Član
    kalet

Ne, nisam cula, ali to je odlicno. Kakvi su uslovi za to?

Mirche
    Član

kalet
    Član
    kalet

Mirche, svaka cast.

Hanan
    Član
    Hanan

I ja vam mogu poslati riječi podrčke i moliti Boga da dobijete dijete…ne znam da li ste čuli za dr. Slobodan Tešić u BG je a evo našla sam i br.tel… 011/2-513-495; 063/306-499

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja sa cula za tesica da je dobar

Manana
    Član
    Manana

Drzim vam svima palceve! :bravo:

svila
    Član
    svila

Mi pokusavamo 4 meseca i jos uvek nista ali imam osecaj da smo ovaj mesec uspeli 😕 nemam pojma zasto,i verovatno cu “zazaliti“ sto sam ovo rekla ali nikad se ne zna. Zelim vam svima +

Sandra K.
    Član
    Sandra K.

Ja vam svima od srca najiskrenije želim da što prije ugledate +iće. Držim vam palčeve svima. Imate jednu veliku :-* i :HAG: od mene.
    :caos: :caos:

Sandra K.
    Član
    Sandra K.

Još sam se nešto sjetila. Imam prijateljicu koja isto tako najmanje godinu dana pokušava. Rekli su joj da ona ima neki hormonalni poremećaj. Otišla je kod drugog doktora (na drugo mišljenje) i on joj je isto tako rekao da je to u pitanju i da on ima neku svoju taktiku (koja po njegovom djeluje). Dao joj je da pije one tablete za čuvanje trudnoće (neznam sad taćno kako se zovu Dabrostone čini mi se) kao da joj se tijelo nauči da je to normalno pa nakon nekog vremena bi trebala bez problama ostati trudna. Baš je nisam dugo vidjela da je pitam dokle je došla. Kako napreduje. Eto ako bude znala više javim vam svima.
    :-* :caos: :caos:

marija24
    Član
    marija24

pozdrav svima , ja sam marija imam 30 a moj suprug 31 god. radimo na trudnoci godinu dana i ništa….kod mene je sve po malo,,,sumnjaju na endometriozu, imam prolaktin 820.34, kod supruga nisu sjajni rezultati ali kako doktori kazu,uvek moze bolje…..ima i nesto slabo pokretljivih i nesto abnormalne forme… zbog visokog prolaktina data mi je terapija BROMERGON tablete koje su inace slovenačke i nema ih kod nas . cula sam da je zamena za to nas BROMOKRIPTIN koji izaziva vrtoglavicu, nesvesticu, spusta pritisak, mucninu…u apoteci mi je farmaceut predlozio slovenacki lek DOSTINEKS…jednostavno nemam pojima zasta da se odlucim….ima li neka od vas iskustva sa ovim tabletama i da koliko dugo može trajati terapija spuštanja prolaktina???

kalet
    Član
    kalet

Marija24 dobrodosla! Ne znam nista o tvom problemu, ali naravno svi cemo se potruditi da saznamo nesto vise. U svakom slucaju imas moju podrsku u nastojanju da sve resis pozitivno.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 217 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.