Ova tema sadrži 216 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Mammasita40 5 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 217 ukupno)

Da se upoznamo

• sanny
    Član
    sanny

Pozdrav svima,ja sam na vecini foruma pod nickom BEBANA.Verovatno me neki i znaju.
    Ja i mm se borimo evo 4-ta godina sa neplodnoscu.Imali smo trudnocu uz pomoc iui-a,ali se neslavno zavrsila u 6-oj nedelji.Iscekujemo nas prvi (i nadamo se jedini) IVF u Mariboru u januaru.
    Mm:asthenozoospemia,ponekad asthenozoooteratospermia.Rezultati variraju,kako kad.
    kod mene je sve ok,bar tako kazu.

Standzi
    Član
    Standzi

Dobrodosla Sanny! lepo je da si nam se pridruzila!bas mi je drago!
    Od srca ti zelim da sto pre dobijete bebicu,mogu da zamislim kolika vam je zelja!Sve najbolje u narednim pokusajima i obavestavaj! :caos: cmok!

…danijela…

ja te cini mi se znam sa roditelja
    dobro nam stigla i duuuugggooo ostala 😉

kalet
    Član
    kalet

Dobrodosla i sve najbolje ti zelim i da istrajete u svim naporima! :-*

marija24
    Član
    marija24

dobro jutro svima…
    ima li neko neki sto bi se reklo „bapski recept “ za ostajanje u drugom stanju??? citala sam ono tipa posle odnosa lezis sa nogama u vis???Hvala

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ma kakav bapski recept i lezanje na ledjima i noge u vis to su gluposti,Marija ako nisi znala spermatozoidi su najbolji plivaci njima je potrebno 90 sekundi da dodju do cilja,nemoj se zanositi babskim receptima jer tek tada neces ostati u drugom stanju ako ste ti i tvoj partner u redu sa zdravstvene strane jedino resenje ti je da se opustis i ne razmisljas o trudnoci,beba ce sama doci pisem ti iz iskustva. 😆

Manana
    Član
    Manana

Ej Marija toi nije babski recept,to savetuju neki dr,kazu tako se povecava mogucnost ako su spermatozoidi malko lenji,tako lakse stignu do cilja.Probaj,bar to nista ne kosta…

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

dok sam se ja time zanosila samo sam bila nervoznija i napetija i ja kazem mojoj doktorki sta radim posle odnosa ona mi se smejala i rekla mi da ne zivimo u 18 veku,moja majka nikad nije posle odnosa lezala sa nogama u vis cak je odmah ustajala i vo ima 3 dece 🙂

crnkica
    Član
    crnkica

Dobrodosle buduce mame 🙂
    Iskreno se nadam da cete uskoro to postati (one koje vec nisu) a koje imaju zelju
    ja sam ovde (jos uvek) samo nevini posmatrac 🙂 ali nije na odmet informisati se na vreme a uz vas je to veoma zabavno i poucno
    tuzno je sto mi je drugarica iz srednje skole pre neki dan abortirala a oni koji zaista zele i zasluzuju decicu moraju da se pomuce
    Sigurna sam da veliku ulogu igra to opterecenje i razmisljanje o tome
    Zato se samo opustite,doci ce kad se najmanje nadate (zato ja jos uvek koristim zastitu,previse se nekad opustim :))
    Veliki poljubac i pozdrav svima!!

dusica81
    Član
    dusica81

Dobro jutro,
    U braku sam tri godine i mi vec pet meseci pokusavamo ali nista. Nadam se da smo ovaj mjesec uspjeli. Nesto mi govori da jesmo! 😉

Mirche
    Član
    Mirche

Dusice, valjda jeste…ako ne sada onda sledeci mesec…
    Kada ocekujes da nedobijes?

dusica81
    Član
    dusica81

Trebala bih dobiti 30-og, „pokusali smo“ 12-0g, 14-og a po mojoj racunici ovulacija bi mi trebala nastupiti danas! Znaci, jos uvijek se nije desilo ali ipak mi nesto govori da hoce. Ili sam pogrijesila u racunici. Ne znam, samo mi je ostala nada da ce sve biti u redu

dusica81
    Član
    dusica81

a href=“http://www.TickerFactory.com/“>

Ja sam malo zakasnila na ovaj forum. Ustvari sam jutros tek pocela pa jos ne znam kako ovo sve funkcionise.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Dusice dobro nam dosla samo bez nervoze i bebac ce doci ,javi nam sta je bilo

kalet
    Član
    kalet

Cao Dusice, opusteno i sve ce biti OK. Dobrodosla!!!

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 217 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.