Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Vaspitanje Dadilja.rs – novi sajt za trazenje dadilje

Ova tema sadrži 3 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  vojnovici 6 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 4 (od 4 ukupno)

Dadilja.rs – novi sajt za trazenje dadilje

• dvnitycker

Pozdrav,

Nedavno je poceo sa radom sajt koji omogucava lakse povezivanje roditelja i dadilja, bez posrednika, agencija i sl. Trenutno je mali broj dadilja registrovan, ali se ocekuje da ih uskoro bude vise. Sajt omogucava filtriranje i naprednu pretragu, kao i ocenjivanje dadilja od strane roditelja 🙂 i sto je najbitnije, besplatan je za koriscenje. pgoledajte 🙂

http://www.dadilja.rs

dialectica

Da li biste vi uzeli babysitter sa interneta? To sto neka zena kaze da voli decu i da ima puno strpljenja ne znaci nista.

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Ja bih!……. (ja sam i muza uzela sa interneta)….naravno ne u smislu da otvorim sajt i nazovem prvu bebi siterku koja mi deluje pouzdano, da joj odmah prvog narednog dana poverim decu vec tek kada je upoznam (licni utisak je veoma vazan) i pogledam reference drugih poslodavaca (trazila bih i da licno porazgovaram sa tim ljudima kod kojih je radila)….i naravno posle probnog rada (nikada dete ne bih odmah ostavila samo sa nekim vec tek posle 5-6 puta za koje vreme bih ja ili neki drugi clan porodice kontrolisao kako se ponasa sa detetom i posle proveravanja u smislu ostavim je, pa banem u vreme kada nisam rekla da cu doci da vidim kakva je atmosfera), naravno i posle ostavljenih podataka iz licne karte!
    Ja sam moju bebi siterku nasla preko preporuke njene drugarice koja je mom detetu u vricu bila nastavnik engleskog (realno ne mnogo bolja situacija)…….ovako je isproveravala i ispostavilo se da je dobra, ume sa decom a klinci je obozavaju.
    Ja mislim da je super sto postoji ovakav sajt.

:-*

vojnovici
    Član
    vojnovici

Naravno, posto koliko sam pregledala ovaj sajt ocene dadilja daju roditelji koji su koristili usluge ovih dadilja. Nema nista bolje od zadovoljne ili gore od nezadovoljne musterije. Tako danas radi jako puno sajtova. Bas mi je drago sto se neko setio ovakvog sajta. Mislim da je zadovoljstvo i za dadilje i za nas mame koje koliko puta trazimo nekoga da nam pricuva dete a nemamo brzu informaciju. Moji klinci su 3 i 5 i ja sad pocinjem raditi tako da cu sigurno koristiti ovaj sajt samo da se napuni dadiljama iz mog mesta.

Gledanje 1 članka - 1 do 4 (od 4 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.