Ova tema sadrži 112 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  IvanaSJ 5 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 113 ukupno)

deca razvedenih roditelja

• kalet
    Član
    kalet

Mene izludjuje to kada kazu sta ce svet da misli. Sto kaze Markova mama, zivot je kratak. Zato ga treba iskoristiti na prave stvari.

Manana
    Član
    Manana

Ta glupost da je bolje ostati u braku zbog dece je najveca glupost na svetu ❗ 🙁 Deca vise pate kad im se roditelji svadjaju nego kad su razvedeni… :neznam: i nije mi jasno zasto to ljudi vise ne shvate! ;]

kalet
    Član
    kalet

Mislim da kod zene postoji problem, jer vecina njih misli da nece moci sama i vecina zena nema neku dobru finasijsku sigurnost za odgajanje dece.
    Ali, uostalom svako ima svoje razloge i svako zna sta mu je najbolje ciniti.

Manana
    Član
    Manana

Ma u pravu si… :neznam: Najbolje je… :ljubav: :ukrevetu: :trudnica: :andjeo: hehehe!

kalet
    Član
    kalet

Ma samo da ne bude :batinepoguzi: :batina: , onda pomirenje :alkoholicari: :ukrevetu:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja sam imala zaista srecno detinjstvo uz divne roditelje podjednako jako volim oca i majku i ova daljina me ubi sto su oni tako daleko,iako sam udata ja kad odem kod moih roditelja ja po staroj navici zavucem se kod njih u krevet ili obavezno kad se tata vrati sposla sednem mu u krilo,moj otac i majka su 34 godine zajedno od koih su se 4 godine zabavljali,uvek su nas slozno vaspitavali i nije bilo situacija povuci potegni da svako vuce na svoju stranu,i dan danas jedno drugom se obracaju sa recima ljubavi.Uvek sam govorila da ja kad se budem udala ako budem imala brak upola kao moji roditelji bicu najsrecnija na svetu,i desilo se da zaista imam divan brak.Ali slazem se sa vama ukoliko bi sutra nesto skripelo ili poslo nizbrdo bolje je biti razveden nego u losem braku,deca netreba da slusaju i gledaju gluposti svoih roditelja,pogotovo kako ce to sutra uticati na njihovu buducnost.Potpuno se slazem sa svim ovim gore napisanim.

njanja
    Član
    njanja

i ja sam dete razvedenih roditelja i ceo zivot sam im zahvalna na tome sto su se razveli jer bi nam zivot zajedno svima bio pravi pakao! i poslednjih nekoliko meseci njihovog braka su bili uzasni pa mi je i to dovoljno za ceo zivot. svoju decu ne bih nikada stavljala u tu situaciju da postoje nesuglasice, svadje, pa mozda cak i tuce u nasem braku a da ostajemo zajedno „zbog dece“…glupost!
    bolje dobar razvod nego los brak!

kalet
    Član
    kalet

Mnogi ljudi osude neke koji su se razveli, ali u najvecem broju slucajeva se to promeni kada oni postanu roditelji. U stvari, covek sve sto radi u zivotu radi zbog deteta, pa i to.

Manana
    Član
    Manana

Ej moja drugarica je u braku 2 god i ima preslatku cerkicu i ostaje u braku zbog nje!!!!I ja to ne mogu da shvatim posto je odrasla uz mene i zna koliko mi je bilo bolje sto su se moji razveli…A muz joj je budaletina koja je toliko ljubomorna da ne radi nigde ne bi li mogao da sedi sa njom na poslu?! Ej a tek sta joj je sve priredjivao..da vam ne pricam…I dere se na nju tu na poslu samo puca i naziva je svakakvim imenima i ponekad i udari i strasnoooooo…ona je pokrenula razvod pa stala,kao promenio se,a ja je samo pitala na koliko 2-3 meseca ili nedelje… 😯

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

uzas ja to ne bih trpela 😕

njanja
    Član
    njanja

…I dere se na nju tu na poslu samo puca i naziva je svakakvim imenima i ponekad i udari i strasnoooooo…

kad bi mu samo palo na pamet da podigne ruku na mene, precrtala bih ga iz svog zivota zauvek!!

kalet
    Član
    kalet

Mislim da je to strasno i nije dobro ni zanju, pa jel ima ona svoj ponos, a za dete da ne pricam, pogotovo zensko.

crnkica
    Član
    crnkica

ako bas mora da se bira    bolje uzasan kraj nego uzasi bez kraja
    a ja sam odrasla bez majke ali dobro sta je tu je 😐

Maki
    Član
    Maki

Moja sestra je razvedena i ima ćerku od 7godina a razveli su se kad je ona imala 2 god. Žive kod mojih roditelja i dobro im je. Moja sestričina nema nikakvih problema oko toga svi joj poklanjaju pažnju i ljubav .

xxooxx
    Član
    xxooxx

I ja sam dete razvedenih roditelja, ali moja situacija je malo drugacija. Ja tako reci nisam imala ni majku ni oca kraj sebe do 5 god zivota i odrasla sam sa nanom i dekom. Moja majka da bi sacuvala svoj vec unapred propali brak me je ostavila sa 2 meseca zivota i otisla za Auatraliju…Vratili su se kada sam ja imala 5 god i naravno da ja nisam htela da budem sa njima, zato sto su bili stranci za mene. Ostali su zajedno jos neke 3 god u Srbiji i moj otac je iznenada otisao bez pozdrava. Za to vreme dok su bili zajedno u Srbiji, ja se secam samo ruznih stvari i mnogo mi je bilo lakse kada je otac otisao jer moja majka bi i dalje trpela tiraniju sa njegove strane, a mi bi smo bili nevine zrtve svega toga. Oca sam videla tek sa mojih 26 god [18 god kasnije] i tada se samo potvrdilo moje predjasnje misljenje o njemu. Jedna stvar je ipak ispala dobra iz svega toga,a to je sto sam odrasla sa nanom i dekom koji su imali savrsen brak i barem sa te strane upoznala ljubav i srecu porodicnog doma, sto sigurno nikada ne bih da su moji roditelji ostali zajedno. Bolje je DOBAR RAZVOD NEGO LOS BRAK i to stvarno podvlacim!!!

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 113 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.