Ova tema sadrži 112 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  IvanaSJ 5 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 113 ukupno)

deca razvedenih roditelja

• Sneki
    Član
    Sneki

:bravo: za Nanu i Deku.

kalet
    Član
    kalet

xxooxx, opet je bitno da postoji neka osoba ili osobe u tvom zivotu koji ce te usmeriti na pravi put. Nekada to nisu roditelji, ali jesu pravi. Opet ponavljam da su roditelji oni koji ti seku hleb. Bravo za nanu i deku!!!! :bravo: :bravo: :bravo:

xxooxx
    Član
    xxooxx

I ja kazem bravo za njih, da njih nije bilo ko zna gde bih zavrsila i kako bih prosla u zivotu! Ovako imam samo lepo secanje na detinjstvo i pravi pogled na brak i zajednicu 😛 😛

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja sam rasla u divne roditelje i mnogo patim sto sam tako daleko od njih,ali i ja sam imala divnu babu i pogotovu najdivnijeg dedu kojeg i dan danas nosim u srcu,nalasost nisu vise medju zivima,ali i dalje pamtim najlepse i najtoplije plave oci mog deke,xxooxx bravo za dvoju baku i deku :bravo:

xxooxx
    Član
    xxooxx

Ni moj deka nije vise medju zivima na zalost, umro je jos 2000 god. Nana je jos uvek ziva ali je jako bolesna…zivi sa slogom vec 8 god 😥 Najvise mi je krivo sto nisam pored nje, jer znam da bih joj mnogo olaksala situaciju i ponovo bi joj se vratila zalja za zivotom. Ja mislim da jedina stvar koja nju drzi sada je to sto zeli da vidi moju bebu, ne verujem da ce dugo posle toga ziveti. Ali sta da se radi..zivot tece dalje i ja znam da moram da nastavim zivot svojim tokom, ali mislim da cu vecito zaliti za njom…jer ona je bila moja prava majka 🙁

Manana
    Član
    Manana

Joj…xxooxx da li mi verujes da si me rasplakala… 😥

Standzi
    Član
    Standzi

xxxooxxx i ja zalim za mojom bakom sto nisam bila pored nje kad je bila bolesna … 🙁 zivela je za dan kad cu ja da dodjem u Srbiju da vidi mene i moju bebu…i umrla je posle naseg odlaska …

MissGak
    Član
    MissGak

Uzasno ste me rastuzile///
    Moj deka je umro dan pred moje vencanje,a ja sam plakala u sebi i pevala-Bog ti daje,Bog ti uzima…
    Sada kada se cujem sa mojom bakom zna da kaze da samo ceka da vidi Aleksu…Ma znam kako vam je!!!SmileyCentral.com

andela
    Član
    andela

ej cure i meni se sad place i moja baka nije vise medu zivima i to malo vise vremena nije me ni videla udatu a bila mi je sve na svetu.ali zato se divim babi i dedi od mog muza oni imaju vec sestoro praunucadi i imaju skoro 80 godina a jos uvek su fit.letos smo bas bili kod njih u skoplju nedelju dana.ma ko lebac su dobri :bravo: :HAG:

kalet
    Član
    kalet

Moja baka koja me je ocuvala, je na zalost umrla pre mesec i po dana i nije docekala nas prvi rodjendan. Jako sam bila vezana za nju i za deku naravno. Svi patimo za njom jer je to bio covek koji se retko radja, pa nam je pri tome i teze sto smo je izgubili. Znam kako je to.

Manana
    Član
    Manana

Pricala sam vec o svom ocuhu,sto kaze Kalet-glupo mi je da ga tako zovem jer mi je bio vise od oca.Ali kad ste vec pocele o ovim tuznim stvarima…On nije podnosio mog bivseg decka,i bio je u pravu,i stalno me je molio da raskinem.Medjutim kad si zaljubljen dzabe price dok se sam ne uveris!Medjutim,upoznala sam mm i poceli smo da se vidjamo kao drugari i tada je moj Zile(ocuh) rekao ovo ce mi biti zet,na sta sam ja rekla SVASTA,pa to mi je kolega,a moj Zile…videces!I posle dva meseca mi smo vec ziveli zajedno!E,svadba je bila 07.08.2004. a moj Zile je preminuo 31.08.2004.Docekao je svog zeta i… 😥 😥 😥

Nikada ga necu zaboraviti i nikada nece prestati da boli srce za njim!!!Zao mi je sto nije uspeo da doceka mog Borisa…ali bolest je bila teska i neprebolna…

Daca
    Član
    Daca

MANANA – 11/10/2006 10:43 AM

Pricala sam vec o svom ocuhu,sto kaze Kalet-glupo mi je da ga tako zovem jer mi je bio vise od oca.Ali kad ste vec pocele o ovim tuznim stvarima…On nije podnosio mog bivseg decka,i bio je u pravu,i stalno me je molio da raskinem.Medjutim kad si zaljubljen dzabe price dok se sam ne uveris!Medjutim,upoznala sam mm i poceli smo da se vidjamo kao drugari i tada je moj Zile(ocuh) rekao ovo ce mi biti zet,na sta sam ja rekla SVASTA,pa to mi je kolega,a moj Zile…videces!I posle dva meseca mi smo vec ziveli zajedno!E,svadba je bila 07.08.2004. a moj Zile je preminuo 31.08.2004.Docekao je svog zeta i… 😥 😥
    Nikada ga necu zaboraviti i nikada nece prestati da boli srce za njim!!!Zao mi je sto nije uspeo da doceka mog Borisa…ali bolest je bila teska i neprebolna…

MANANA RASPLAKALA SI ME,SVA SAM SE NAJEZILA!

xxooxx
    Član
    xxooxx

Drage moje sve vas potpuno razumem i znam kako boli izgubiti drago bice…ali neka ide kako kaze stari narod po redu, imamo mi jos uvek zasto da zivimo i za sta da se borimo!!

MissGak
    Član
    MissGak

MANANA…eto moj otac nije ni docekao ni svadbu,ni zeta ni unuka!!Ali ja volim da mislim da on to sve vidi i zna…
    SmileyCentral.comSmileyCentral.com

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ZAISTA JE TUZNO CITATI SVE TO 😥 😥 😥

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 113 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.