Ova tema sadrži 12 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bozana 10 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 13 (od 13 ukupno)

decije pesme

• vesna24
    Član
    vesna24

imam predlog da napraviy=te nekakav folder sa decijim pesmicama, uspavankama, mozda cak i sa bajkam. tu gde ja zivim ne postoji meto gde se moze kupiti postena decija pesmarica. internet je jedini izvor ali je jako tesko traziti. a ovde bi bilo sve na jednom mestu.
    unapred sam vam zahvalna :-*

T3
    Član
    T3

vesna imas vec ovde temu o decjoj muzici i pesmicama..
    evo linka pa mozda ti pomogne i nadjes nesto za sebe tj sto tvoju decicu zanima…
    pozdrav..
    http://forum.roditeljportal.com/forums/thread-view.asp?tid=3109&start=1

tanja.
    Član
    tanja.

Dal`zna neko kako ide pesmica „jedno malo pile “ ?
    Miloš i Marko su danima iz vrtića dolazili kući sa tom pesmicom u ušima …nešto kao : jedno malo pile ima oči mile…. ako neko zna neka napiše , žao mi je što ne umem da nastavim….

tanja.
    Član
    tanja.

….i niko ne zna „malo pile“ ….? 🙁 🙁 🙁

bozana
    Član
    bozana

tanja mislim da moja tasa zna tu pesmicu pitacu je
    sutra pa cu napisati ako je to to sto trazis…

tanja.
    Član
    tanja.

bozana – 14/11/2009 23:48

tanja mislim da moja tasa zna tu pesmicu pitacu je
    sutra pa cu napisati ako je to to sto trazis…

HVALAAAAAA!!!! Hvala puno! Tako mi je žao sto ne znam da je nastavim…

Lula
    Član
    Lula

Moja devojcica peva: Imali smo pile malo pile, jedno malo pile od tri kile. Ali pile nestade idi pa ga trazi mozda ce se javiti daj mu saku razi. Mozda je to, to.

tanja.
    Član
    tanja.

Lula…moguće, ako ima jos neku strofu jer oni pevaju „ima oči mile “ pa pokažu na okice :love: :love:

Danas kada dodju iz vrtića probaću sa tom pesmicom ,u svako slučaju PUNO hvala!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*

bozana
    Član
    bozana

tanja pitala sam tasu i ide ovako pesmica ako je to ta sto tvoji momci traze Ima jedno pile,oci su mu mile,perje mu je zuto nikad nije ljuto, ima jedno pile,pijuce na stazi voli da se igra voli da se mazi, piju,piju… nadam se da je to ta.

tanja.
    Član
    tanja.

:HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:
    :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

bozana
    Član
    bozana

ma nema na cemu tanja’
    ako opet zaskripi tu sam.

tanja.
    Član
    tanja.

🙂 Zaista ti mnogo hvala ! sada pevamo svi zajedno ;] ;] ;] Kada si mi napisala reči odmah ujutru sam ih probudila sa pesmicom :zvezda: jedino što ne znam kako se tačno peva ili recituje … kreštim kao neka mačka 😆 😆 😆 😆 😆 😆 ali bar sad znam reči :bravo:

:HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

bozana
    Član
    bozana

ee mnogo mi je drago da je to to,
    ako bude trebalo jos neka pesmica samo kazi
    zna ih tasa jako puno
    pozdrav tebi i tvojim momcima,kisic

Gledanje 1 članaka - 1 do 13 (od 13 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.