Ova tema sadrži 183 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 3 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 184 ukupno)

Deciji krevet

• mayya
    Član
    mayya

Posto smo mi preskocili krevetac, planiramo da kupimo deciji krevet.

Napravili smo vec izbor, ali nas zanima i vas.

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Mi smo izabrali ugaonu garnituru. Jeste da moram da je razvlačim svako veče ali mi je super rešenje jer se često ja preselim u dečiju sobu, a A. se ušuška kod tate, a nekada A. i ja delimo krevet. Sve zavisi kako je primadona raspoložena :caos:

mayya
    Član
    mayya

Koko loko, sjajna si i brza!

Super vam je garnitura.
    Deli se na dva dela jel’ da?

I ja zelim krevet na razvlacenje. Znam da su trenutno aktuelni oni sa dusekom, ali meni se to ne dopada.

A videla sam sjajne sarene decije krevete. Samo da se jos opredelim za boju.

Postavicu i slike…samo da ih sredim.

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Da, odvojeni su ali biraš da li ćeš levi ili desni ugao jer se mogu pričvrstiti jedan za drugi. Mi nismo jer mi je ovako praktičnije.

Meni je bilo lako za boju, sin rekao crveno ili narandžasto i rešio nas muka 🙂 Boju zida sam videla u Enci Menciju, dopalo mi se. Jedva izabrah nijansu, sin takođe odlučio i dao završnu reč :klanjam:
    Lako je kada su veliki – njihova soba njihova odluka 😉

mayya
    Član
    mayya

Meni su nekako lepsi ti mekani, sareni kreveti. Bar za dete.

Evo naseg izbora, oko kojih se dvoumimo, tj. razmisljamo o bojama.

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

A inace su u svim salonima trenutno aktuelni kreveti, slican ovom, koji se meni ne dopada.

Hanan
    Član
    Hanan

Joj Mayya ova tri prva su odlicna, ne znam za koji bih se odlucila…svaki ne na svoj nacim lijep i zanimljiv…ili mi se cini da su prva dva ista samo razlicite boje??? uglavnom lijepi su…javi koji izaberes…

ada
    Član
    ada

Mayyo svi su prelijepi ali meni je nekako najvise zapao za oko onaj prvi zeleni!!!Koji god izaberes sigurna sam da ce se Neci svidjeti!!

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Mayyo meni se najvise svidja ona formula :love: :love: jao divna je, jer znas koliko ona kosta? Ovde su te formule papreno skupe. :galamdzija:a i ja bih htela da uzmem Lazaru tako nesto i da sredim njegovu sobu.

tijanast
    Član
    tijanast

Prvi i drugi su super, ali foteljice su mi najsladje…

mayya
    Član
    mayya

Prvi i drugi model su isti. Stavila sam te dve slike samo da vidite u dve razlicite boje.
    Mi porucujemo i prvi model i onaj na trecoj slici. Posto baka casti unuka za novu godinu, onda mozemo da se “rasirimo“.
    Foteljice necemo jer su dosta skupe oko 8000din ili 100e

Sanjice, formula je 200e, samo sto ima jos i jastucice, koje nisam uslikala, a sa njima je jos lepsa.

Ja sad samo ne mogu da se odlucim koju kombinaciju boja cu da izaberem. Posto mi je majstor rekao da mogu da kombinujem koje hocu boje, ja lepo nacrtala kuci 10 kombunacija. I sad ne znam sta bih tj. koje bih…

Al’ sam komplikovana zena…

kaja
    Član
    kaja

E mayyo, ja ću da ti dam neke smernice koje najmanje imaju veze sa estetikom. Te sve fotografije su za "po ukusu", ali ja ti iskreno preporučujem da kupite redovan krevet. Kako mislim redovan? Tako da dete (pa i čovek, kasnije) spava na dušeku. Ovi tvoji primeri su, uglavnom pravljeni tako da ne traju dugo i po prilično nisu zdravi. Brzo se ulube, oblikuju prema telu i dalje sledi samo… loše držanje ili kriva kičma, kao najgori scenario. Unutra su razni sunđeri i nisu anatomski. Na žalost, uglavnom, zbog finansija i manjka prostora (i ja sam do pre godinu dana tako spavala, sad kad se setim…) ljudi se odlučuju za tako nešto.

Kupite pravi krevetić, mali po dimenzijama i (u npr. Simpu dobar dušek za dečiji krevet), pa ti onda ukrasi ogradu (onu kod glave i nogu) kako samo ti znaš. Tako ćeš imati zdrav krevetić, a originalnog izgleda.

To ti je moj stručan savet! :caos:

Ako ima pitanja… tu sam!

kaja
    Član
    kaja

Samo da vam pojasnim…

Za krevet je najbitnije da je zdrav. Sav ostali nameštaj može po ukusu i kako god. Zato sam napisala prethodni post. Da ne mislite da nešto da pametujem, ali to mi struka… 🙂

mayya
    Član
    mayya

Gotovo Kajo!

Vec sam se zalepila za ove sarene krevete.
    Znam tacno o cemu pricas, ali sam vec o tome razgovarala sa mm.

Nekada smo kupovali krevete da traju deset godina, pa mora biti cvrt, jak, stabilan… Ali danas je to toliko jeftino, da zaista ne razmisljam o tome.

Nemanja je mali i lagan i od njega se nece skoro udubiti krevet. A kad se udubi ili cemo ga popraviti ili kupiti novi. Pa jedan krevet sada kosta kao jedna kupovina u veleprodaji.

A oni drveni mi se stvarno ne svidjaju. A i ne volim sto ih svi imaju. Bas ne volim da imam popularne stvari…

Uh, odoh u drugu temu…

Hvala ti u svakom slucaju!

kaja
    Član
    kaja

E nisam ni ja za te drvene što se ovde nude. Ja nabavljam iz Ikee razne stvari. Tamo nisu zatucani i prave ih šarene i ovakve i onakve, za menje para nego bilo koji taj drveni u N.S. a zdravi su! Tako da znam o čemu pričaš… Ali, ok.

Ako hoćeš tip, rećiću ti na pp. Zbog reklame…

kaja
    Član
    kaja

Evo jednog primera da nije drveni krevetić. Ima i ženska varijanta, a ima i sav prateći program… Mada je to manje važno. Samo … ma, da ne budem dosadna, ali stvarno mislim da je jako bitno na čemu se spava (ne samo deca, nego i mi)! Lepše se spava kad je ispod dušek, a kakav je oblik i kakva boja… to je stvar ukusa. Zato vam dajem ovaj primer…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 184 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.