Ova tema sadrži 183 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 6 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 151 članaka - 151 do 165 (od 184 ukupno)

Deciji krevet

• crvena sonja

Malisha sa 2.5 godine je presao u krevet.S obzrom da je dotada spavao sa nama,posto u krevetcu nije hteo.
    Na pocetku sam stavljala stolicu sa strane,sad su fioke sa igrackama kraj kreveta ali mi nije ni jednom jos pao.

LediIv
    Član
    LediIv

kupljeno :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    bas sam srecna, i mi smo se na kraju odlucili za flexu i jedino me smorilo sto su nam pre neki dan rekli da se ceka i do 13 nedelja za flexu da se isporuci, maltene bih cekala do porodjaja, i danas kad smo bili da uplatimo ispostavi se da bas dva komada osnovnog modela imaju na stanju, tako da mozemo da ih preuzmemo ovih dana :bravo: :bravo:

tijanast
    Član
    tijanast

Ledi, koji ste uzeli, mi smo ih dugo gledali i na kraju shvatili da je bolje da nam neko napravi isti takav ali drugih dimenzija, jer su njihovi dugacki 190cm, a ja to niti imam gde da stavim niti mi treba ta duzina, odlucili smo se za dimenzije 80x160cm.

LediIv
    Član
    LediIv

Tijana, uzeli smo Flexa, 200×90. Ja sam namerno htela velike, cak mi ni 190 nije bilo dosta 🙂 jer planiram da te krevete koriste dugo, a soba im je dovoljno velika da mi je svejedno sad koliki su. Razmisljala sam o ovim malima (ja sam to gledala na Ikeinom sajtu, ne znam da li jos neko pravi, nisam se udubljivala), ali sam odustala. Mislmi da sam negde gore pisala, ovako em mogu oni duze da koriste, em ako treba mozemo da se menjamo da neko od nas spava u njihovom krevetu (ako decje bolesti, bebino plakanje i slicno trazi improvizaciju), a mozemo i da legnemo uvece pored njih kad pricamo price :wink:. U sustini, hteli smo neko dugorocnije resenje, a posto nas prostor nije ogranicavao odlucili smo da uzmemo ove. Deluju mi vrlo kvalitetno, od punog su drveta, a daju dosta mogucnosti za prilagodjavanje ostalog namestaja naknadno. Samo su svi ti dodaci bas skupi, pa cemo o tome razmisljati nekom drugom prilikom 😕 .
    Inace, koliko sam skontala, Flexa je neki danski brend, a Kika ih zastupa.

malisha75
    Član
    malisha75

Jeeee, super Ledi, ima Lena i Ivan da se obraduju kada dodju sa mora!
    Eto, mi moramo da cekamo jos mesec dana na isporuku samo zbog one dve daske. Ali, sto se tice kombinovanja, vec smo kupili jednu policu iz serije Trofast u Ikei. Ista je vrsta drveta pa se nadam da ce lepo izgledati zajedno…
    Nego, jeste li vec odlucili koje cete duseke da kupite? Mene zbunjuje veliki izbor, tek se upoznajem sa tipovima – federi, sundjeri, lateks, bla bla :).

macaraca
    Član
    macaraca

najbolji su sa memorijskom penom , verujte mi!!!! ja imam neka nemacka marka kostao je oko 17000 za francuz
    moji roditelji i svekar i svekrva su kupili pre 2 god na federe evo sad mogu da ih bace, svaki feder se oseti – napominjem da su u pitanju simpo duseci

LediIv
    Član
    LediIv

mi cemo uzeti klasicne na federe. tu ipak zavisi dosta i od toga kako je to sve utegnuto, cime je presvuceno itd, nisu svi na federe isti. bas smo bili u simpu, trenutno u toj dimenziji imaju neke za 4-5 hiljada, i prodavac nam je sam rekao da ti nisu dobri, i neki za 6-7 hiljada za koje kaze da su kvalitetni. moramo naravno jos da pogledamo, ali mislim da cemo to uzeti. ima naravno i daleko skupljih, ali mislmi da je za njihovu kilazu i opterecenje koje oni prave na dusecima ovo sasvim dovoljno. a nesto mi se javlja da ce oni skakati i divljati po tim dusecima kakvi god da su, pa ne bih da dam po 30000 za dusek (a ne bih ni mogla) i da onda gledam kako oni skacu po njima…
    ovi sto su sad 6-7 hiljada inace kostaju valjda nekih 9 hiljada, pa to dodje kao cena tog sto ga ti pominjes, macaraco. ne znam, znam jos kad sam davno gledala za nas krevet, u principu su kvalitetni duseci te dimenzije oko 100 eura, pa je valjda to ovo. kao sto rekoh, jos moram da pogledam, jer kad smo bili nisu imali u radnji, nego nam je samo prodavac rekao da su ti dobri, a ko zna koliko je njemu verovati…

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Mi smo dugo razmisljali sta da kupimo Luki za spavanje,isli gledali razgledali i na kraju smo produzili njegov krevetac. Dokupili srednju dasku sto ide ispod duseka i nov dusek i sad ima krevet .Opet kad budemo imali drugu bebu ona ce koristiti taj krevetac,a Luki cemo nesto novo.Od ovog kreveta sutra kad deca porastu od njegovih delova se moze napraviti radni sto,ili od oba polukruga dve fotelje 🙂 Ako budem u pocetku bebi korstila skroz najmanji krevetac kao sto je na snimku,od ostalih delova moze da se sklopi daska za prepovijanje.

http://www.youtube.com/watch?v=PKhoY7ypoOY

Nas krevet je onaj najveci na skimnku ide od 2.24 min… Isto je bez boje 🙂

macaraca
    Član
    macaraca

Strava je taj podesivi krevetac, a vas je bas takav? odlicna je fora!!!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Da,nas je takav nije onaj najmanji,nego smo od pocetka imali onaj srednje velicine,sad uz pomoc jedne daske i duseka dobili smo veliki krevet 🙂

secer
    Član
    secer

Mi smo danas kupili klasicni krevet koji izgleda ovako :

i ovu natstresnicu za krevet:

slikacu ovih dana kako to izgleda kod nas u sobi pa postavljam 🙂

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Secer,prelep vam je krevet bas mi se dopada! :bravo:

secer
    Član
    secer

Hvala draga. Meni je klasican ali hela sam da bude obican i beo i da ne bude ogroman posto od silnih komoda u lukinoj sobi nemam gde veliki krevet, a takve samo prozivodi Ikea. jbg.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Meni je bas lep,meni sve sto je jednostavno to je i lepo.Nisam bila odavno u Ikei:( Pre smo imali ovde kod nas blizu sa kuhinjama,spavacim sobama,komadnim namestajem,dnevnim,decijim pa sam malo malo isla da razgledam sta ima.Tu su zatvorili i sad je samo Ikea za kuhinje,tu sam ceo Maj cinimi se provela,jer smo tada namestali novu kuhinju…Ove druge koje imaju sve daleko su mi 🙁

Nama je Lukin krevet prinudno resenje,i zbog mesta u stanu i zbog prosirenja porodice 🙂 Opet nece da se baci jer je takav da moze da se iskoristi 🙂 On je srecan jer ima bas veliki krevet 🙂

njamiii
    Član
    njamiii

Secer prelep vam je krevetic! Koje su mu mere? Ajd bas slikaj, pa okaci. Da li mozda ima ova drvena ograda posebno da se kupi? Ja bih takvu za nas krevetac, ali nigde je ovde nisam videla, sve su one platnene sa metalnom sipkom sto ide ispod duseka. Mi smo u startu uzeli krevetac koji je 70×140, pa kada se skinu resetkice, pod podigne na bebeci polozaj i skinu nogice, on postaje krevet za decake.
    Iva, Stokke krevet mi je fenomenalan, kao gnezno. Razgledala sam ga na netu dok sam bila trudna i uzdisala. Ne znam da li sada moze da se nadje kod nas, tada ga nije bilo. Verujem da ni tu nje medju jeftinijima, ali kod nas bi, nazalost, verovatno bio poprilicno nedostizan.

Gledanje 151 članaka - 151 do 165 (od 184 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.