Ova tema sadrži 183 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 6 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 181 članka - 181 do 184 (od 184 ukupno)

Deciji krevet

• anita75love
    Učesnik
    anita75love

Jesu fenomenalni…mogu se izraditi u bilo kom zeljenom modelu….(ne samo auto, vec i brod, kocije itd) …….ali su skupi.
    znam jer sam ja za moje starije dete svojevremeno gledala takav krevet (munja mekvin model) i tada je kostao oko 400 evra.
    E,sad, da imam samo jedno dete i da nisam planirala vise verovatno bih ga kupila……medjutim da dam 1200 evra samo na krevete koji ce da im traju do recimo 13-14 godine pa ce im verovatno kad zagaze u pubertet biti bezveze (i moracu da im kupim nove krevete) je takodje bezveze!
    Ja sam se zato odlucila za malo klasicniju ali zato znatno trajniju varijantu kreveta koju ce moci da koriste sve dok ne napuste roditeljsku kucu….u pitanju je proizvodjac JELA iz jagodine-kreveti na sprat…..nama fenomenalni jer mogu da se uvlace jedan u drugi i da preko dana ne zauzimaju mnogo mesta ili da se izvuku i stave bilo gde, kao posebni kreveti posto krevet koji se uvlaci ima tockice i nije vezan za gornji krevet, kada deca budu imala posebne sobe……
    Posto sam ja inace totalno zaludjena nekim blesavim idejama, ova varijanta moze da posluzi i da se na krevet nakaci tobogan pa da se sa gornjeg kreveta spustaju-sto planiram da im napravim do kraja godine….isto tako kada vise ne budu zeleli tobogan-lako cemo ga skloniti i prodati.
    Oni mogu ako pozele stranice kreveta recimo oblepiti tapetom u zeljenom dezenu svojih omiljenih junaka ili zakaciti modele automobila ili drugih crtanih likova od drveta ili savitljivog plasticnog materijala koji se lepi npr na vrata, prozore itd (ima tako nesto u Aksi sa motivima vini pua, miki mausa i munje mekvina) a kada to prerastu moze se bez vece muke skinuti.
    Evo slike, a krevet mozete izraditi u vise razlicitih boja, da se uklopi sa ostalim namestajem.
    http://jela.rs/catalog/kiki/

:-*

njamiii
    Član
    njamiii

Anita, ja sam sada indiskretna, ali koliko kostaju ti kreveti? Meni je taj koncept bas simpatican, ali je mm kada sam jos pre gledala nesto njihovo bio protiv, Radio je na projektu kod njih, bas u proizvodnji i bio je prilicno nezadovoljan kvalitetom, sve iverica, univer, mediapan. Ja ne mogu da shvatim kako krevet od tako nekog materijala moze da kosta 400 evra, pa kakvog god da je oblika i boje? Mi smo za Ogija uzeli singlic, klasican od bukve, rekla bih bas ovakav https://www.butobu.rs/members/butobu_images/im_4606443731345028980.jpg Prezadovoljni smo, a kostao je 6000 ili 8000 (bez fioke), ima par radnji po gradu, ali im cene variraju zavisno od lokacije, npr. kod Kalenica su skuplji, nego kod Instituta za majku i dete, pa ne mogu da se setim da li je ovak bas bio jeftiniji ili je 6000 bio neki drugi model, ali cena je tu negde.
    Ja sam u nekoj radnji videla isto od bukve krevet kao ikea kura sa toboganom oko 150, 200 evra, samo meni taj tobogan… ok je kao kratkotrajna zanimacija, ali na duze, zauzima prostor bez preke potrebe iako je nasa soba pristojne velicine. A ni mm nije odusevljen tim „visokim prizemljem“, mada sem meni ikea kura dopala.

Praslin
    Član
    Praslin

Mi smo A. uzeli taj sa toboganom. ;] Uzeli smo ga najvise zbog prostora koji ima ispod jer imamo problem sa prostorom u stanu i sa igrackama. Tobogan smo morali da pomerimo (bas zbog manjka prostora). A. se nije preterano bunila, navikla se na krevet. Moj jedini strah je sta ce biti ako joj padne na pamet da u sred noci predje kod nas i zaboravi da ima merdevine pa padne sa kreveta. 🙄 Inace, uzeli smo polovan (dusek je nas), u odlicnom je stanju i smesno ga platili u odnosu na cene ovde. Oko 50 eura.

njamiii
    Član
    njamiii

E meni se Kura dopala zbog tog prostora ispod, jer bi svako svoje drangulije mogao da cusne ispod svog kreveta i da ima svoj kutak + sto ima gomila ideja i primera kako su ih ljudi ukraisli i preuredili (sa onim zavesisama npr.) tematski. A kad malo omatore i zadju u pubertet, krevet se obrne, pa dusek dodje dole, a ram gore, mislim, cisto za slucaj da treba neko, ‘el te, da prespava. Jedino me mori namstanje kreveta i menjanje posteljine.

Gledanje 181 članka - 181 do 184 (od 184 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.