Ova tema sadrži 183 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 5 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 184 ukupno)

Deciji krevet

• Mako
    Član
    Mako

Кајо мени се овај много свиђа.
    Ја би њега за себе.

kaja
    Član
    kaja

Mako – 13/12/2007 14:53 Кајо мени се овај много свиђа. Ја би њега за себе.

E pa neeeema aa za teebe, samo za deecuuu! 😆 😉

ma-ta
    Član
    ma-ta

Meni se mnogo svidja formulica!!! :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:
    Inace, ima ih i u varijanti sa dusekom, bar sam ja vidjala u BG-u.
    Svidja mi se Mayyin ukus za boje, tako da verujem da ce se odluciti za nesto divnoooo!!!!! :zvezda:

tijanast
    Član
    tijanast

Kajo slazem se sa tobom ali i Mayya je u pravu, nece Neca dugo da koristi taj krevetic a i kako da im odolish kad su ovako slatki? Mnogo je lep ovaj shto je Kaja postavila ali mi se boja ne svidja, ne volim plavo uopshte.

mayya
    Član
    mayya

Jao, ni ja nesto bas ne volim plavu boju, a sve se nesto trudim da je ukombinujem zbog Nemanje.

Ali je krevet svarno pelep Kajo!

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Kajo, misliš na ovo:

Bila sam u njihovoj prodavnici, rade i po porudžbini i super su. Meni je bilo malo komplikovano jednu sobu prilagoditi školarcu dečaku i bebi devojčici.

http://www.xylon-bg.co.yu/decije/index.htm

kaja
    Član
    kaja

Nisam Koka Loka mislila na to, ali eto i to je primer.

Ovaj krevet je iz Ikee. Nego neću da reklamiram kako ja to nabavljam odavde… Sad da ne razvodnjavam temu…

Taj primer sam dala ne zato što mi je omiljen (hehe, imam ja neku drugu viziju za budućnost, još smo u krevecu) nego da pokažem da ima i kreveti da nisu drveni. Poenta moje priče je da ja mislim da treba spavati na dušeku. Bez obzira koliko dugo. To je najzdravije. Tako se celo telo najbolje odmori. Znam da se sad može svašta kupiti za manje para i da ne mora krevet da traje 100 godina, ali opet… Ali ništa nikog da ne ubeđujem, samo sam htela da vam dam savet. Ko ima mesta i pravi detetu sobu, bolje je da tako razmišlja… Samo zbog kvaliteta izrade jednog u odnosu na drugo. Neko je ovde spomenuo (iz Švajcarske valjda) da su te formulice-kreveti jako skupi. I verovatno jesu. Ali verujte mi da su u njima redovni dušeci i tu se zapravo i plaća taj dizajn Formule jer se zna da će svaki dečak poželeti da spava u formuli pošto mu je to "wow!". Ali takav krevet u Švajcarskoj je apsolutno zdrav za spavanje. Ovi primeri što i je mayya dala (znaš da ne mislim ništa loše) se prave u malim domaćim firmicama i od loših materijala. Mislim, sad me nećete valjda is…kati, ali htela sam da podelim ovo sa vama za one koji su možda u nedoumici kako bi i šta bi. Toliko godina sam spavala na takvim raznim sunđerima (unutra su debeli sunđeri), da sam se sad preporodila otkad imam pravi – pravcati dušek. A i ti dušeci posle određenog vremena treba da se menjaju, a zamislite kolko brže se onda potroši sunđer? Valjda ne udavih!

Sve u svemu, svako prema svom, naravno, i da su nam deca zadovoljna !!! 😉

ivy
    Član
    ivy

Kajo jel imas krivu kicmu ili druge posledice??? :):):)

kaja
    Član
    kaja

ivy – 13/12/2007 23:51 Kajo jel imas krivu kicmu ili druge posledice??? :):):)

😆 Nemam, ali zato što sam "visoka". Pa mi kratka kičma da se nakrivi… Ono kad smo išli u Osn. školi na sistematske preglede, samo jedna drugarica i ja ok. Svi ‘kriva kičma’ ili ‘loše držanje’, ceo razred! Izeš ga… jedino nama dvema sto i stolica bili po taman, kako god da sedimo, nama sto pod nosom. 😆 I u busu na ekskurzijama… lepo se zavalim, mogu i da dremnem… nemam problema sa nogama, ono kao gde bih s njima…

A što se drugih posledica tiče… manje sam džangrizava! (zamislite kakva sam bila dok nisam spavala na dušeku) 🙄

ivy
    Član
    ivy

Ne mogu da zamislim :):):)
    A ja sam visoka 182 i ceo zivot spavam na takvim krevetima,osim zadnjih godinu dana pa nemam nikakvih problema.
    Tek su mala deca niska tako da ne vidim problem spavanja na krevetu koji nije dusek od ko zna koliko eura

kaja
    Član
    kaja

Ma nisi me razumela… Ja ne kontam, jel ja glupavo pišem?

Ono predhodno smo se zezale, a sad još jednom: krevet sa dušekom je zdraviji! Nije bitno koliko košta i kakvog je dizajna. Krevet je krevet, dvosed je dvoSED (za sedenje je). Moje je bilo to da kažem jer mi je to struka. Koga zanima, ok, koga ne, nije frka. Kao što je zdravije da sto za učenje stoji kod prozora zbog prirodne svetlosti, a ne da se uči samo pod lampom, kao što treba imati dobru stolicu za rad na poslu, kao još hiljadu drugih stvari koje treba ispoštovati ako ikako može. I to je tako. Nisam rekla da će se ikom iskriviti kičma ako ne spava na dušeku! Nosimo i cipele od skaja, pa svi znamo da su od prave kože cipele zdravije za nogu! Kako god! (moram prestati da se trudim, ne znam samo kako…) Ja nikog ne nagovaram, samo pokušavam… ma nema veze!

mayya
    Član
    mayya

Ej Kajo, a sta ti je struka?

kaja
    Član
    kaja

arhitektura (prvo što naučiš jeste da oranizuješ prostor po meri čoveka, a sve što je po meri to je i najfunkcionalnije, samim tim najbolje i najzdravije)

May05
    Član
    May05

Eh Mayyo i ja isto neznam koji krevet za Enu da kupim,ona jos uvijek spava u kreveticu a ima 2 ipo godine,meni se svidja ovaj
    http://www.daenischesbettenlager.de/epages/bettenlager_de.storefront/4761c5b3004278de27190a0a76150671/Export/products/28021001?FromCatalog=2010 sutra cemo ici da vidimo kako izgleda u stvarnosti 😆

May05
    Član
    May05

I ovaj mi se svidja al u bijeloj boji http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/10073977
    al nekako mi ovaj gore prvi ljepsi,prvo sam bila zagrijana za ovaj,al veceras kad sam nasla na netu ovaj,izgleda da cu se predomisliti 😆 samo me interesuje koliko cu se puta do februara predomisliti :neznam:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 184 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.