Ova tema sadrži 183 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 5 godine, 12 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 184 ukupno)

Deciji krevet

• mayya
    Član
    mayya

may, lepa su oba!

Ako budes odlucna kao ja, jos ces se predomisljati!!!

Evo, mene danas covek treba da zove da vidi sta sam odlucila, a ja jos ne znam!

katarina
    Član
    katarina

may ja sam Jani u ikei kupila krevet beli (kovano gvozdje?poput ovog crnog stim sto je sa obe strane otvoren i nisu skupi oko 100e sa dusekom,dusek je iz 3 dela a krevet se moze produzavati do 1.80 sad je 1.50 sto znaci moze spavati duze u njemu,in ja sam poput Kaje za krevet al opet sve zavisi od prostora i mogucnosti…

kaja
    Član
    kaja

katarina – 14/12/2007 11:51 may ja sam Jani u ikei kupila krevet beli (kovano gvozdje?poput ovog crnog stim sto je sa obe strane otvoren i nisu skupi oko 100e sa dusekom,dusek je iz 3 dela a krevet se moze produzavati do 1.80 sad je 1.50 sto znaci moze spavati duze u njemu,in ja sam poput Kaje za krevet al opet sve zavisi od prostora i mogucnosti…

E, katarina, sad me već plašiš! 😯 Ja sam baš taj (samo crni) zamislila u Janinoj sobi kad prerastemo krevetac!! 😆 Milsiiiim, stvaarno! To mi je vizija. Osim ako ne izbace neku novu liniju krevetaca! Uf!

katarina
    Član
    katarina

pa sta mu fali???ja imam beli ima slika na uredjenje stana pa ces tamovideti kakav je..mozes i crni ..ja sam zadovoljna..

May05
    Član
    May05

Katarina vidjela sam taj krevet neki dan u ikei,stvarno ju super,i mm se svidio,i bili smo se zagrijali za njega dok nismo vidjeli ovaj sto je ogradjen sa jedne strane,i taj nam se vise svidio,eh sad sam nasla ovaj u daenisches bettenlager i sad nam se on svidja,u februrau selimo u drugi stan pa do tad treba da se odlucim,samo neznam kako,uglavnom ja sam dobila naredjenje da kupim krevet za peze (princeze) :lol:.

Mayyo sta bi,jesi li se odlucila?

mayya
    Član
    mayya

Nemaju na lageru zelenu boju. Cekam da nabave. I tako…

kaja
    Član
    kaja

katarina – 14/12/2007 20:55 pa sta mu fali???ja imam beli ima slika na uredjenje stana pa ces tamovideti kakav je..mozes i crni ..ja sam zadovoljna..

Ma ništa mu ne fali, nego svako malo pa ti i ja nešto isto…

mayya
    Član
    mayya

E, ja sam napokon porucila krevet.
    Cekala sam dve nedelje da porucim. Koliko li cu cekati da ih dobijemo.
    A jedva cekam. Uh!

I naravno da sam se odlucila za moje varijante. Dobro sam ih isprobala u salonu. Nisu meki, nisu tanki. Cool!

Porucila sam krevete o kojima sam vam pricala, ali u svim bojama. Narandzasta, zelena, crvena, plava, zuta… Juhu!!! Bice veselo!!!!

Kacim slike cim stignu kreveti.

A do tada, morala sam da vam pokazem ovaj! Danas sam ga slikala u tom salonu!
    Preteran je, ali dosta dugacak. Zauzimao bi puno mesta u sobi.

Photobucket

ivy
    Član
    ivy

Bas je dobar!!!
    Ali mislim da ti je ipak bolje resenje ono sto si izabrala

mayya
    Član
    mayya

E, da, nasi kreveti ce biti ovako sareni kao ov afotelja desno>

Photobucket

Tijancica
    Član
    Tijancica

Covjece kako lijep namjestaj. To kod nas nema sanse da vidis.

andrea
    Član
    andrea

Emicin :love: krevetic (sa novom posteljinom – zimskom)

ma-ta
    Član
    ma-ta

Presladak je krevetic, pravi za male princeze! :love:
    Samo, ja bih ti savetovala da podignes tu stranicu. Emica je vec velika devojcica, nemoj da te iznenadi! :doomed:

mayya
    Član
    mayya

Andrea, mnogo vam je lep krevet.

I nasi kreveti su napokon stigli, ali sa nekoliko “manjih“ gresaka :sok:

Umesto plave boje, ubacili su ljubicastu (jedinu boju koju ne volim). Zatim, krevet, jastuce i tabure su dosli u tri nijanse zelene boje. A kada stavimo dvosed u sobu,od njegove velicine ne znam ni gde ce nam stati otoman, koji su vratili na prepravku.

Uzas!

Ali, evo bar da vidite kako izgleda krevet.

Photobucket

pa kada okrenemo naslon i jastuke…

Photobucket

i, sa druge strane…

Photobucket

Eto! Jel’ vam se svidja?

tijanast
    Član
    tijanast

Ma super je, uklapa se sa zidovima, mada se meni bash ne svidjaju te nijanse crvene i plave. Bitnije je da li se svidja Neci?

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 184 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.