Ova tema sadrži 1,077 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  idealna losa 8 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,078 ukupno)

Decje rodjendanske torte

• katarina
    Član
    katarina

Duzna sam vam slike kakva je bila Janina rodjendanska torta a zelela je princezu i zamak pa evo

katarina
    Član
    katarina

E bas smo se umorili:

Maki
    Član
    Maki

:bravo: Katarina, torte su mnogo lepe, baš si mi dala dobru ideju da napravim Marti Snežanu samo ne znam kako ću patuljke

katarina
    Član
    katarina

patuljke :hmm: ovako:
    napravis masu kao za plazmu tortu i oblikujes ih kugla a navise izduzeno kao suza…marzipanom ili pa fondu ili kako se zove ona bela masa…farbas ih u 2 boje crveno i belo crveno gore kao kapica a dole belo,preko njih ova masa..pa onda oci od (ima male one bombone mini smarties)usta isto crvena os te mase i to je to…. :caos: valjda ce uspeti—

leptiric
    Član
    leptiric

katarina,torte su divne.
    ja ne bih umela da ih napravim.

gorana
    Član
    gorana

Katarina stvarno su lepee torte!
    Danilu je uskoro rodjendan ali ja neznam da pravim tako lepe oblike i nesmem da rizikujem da mi ne uspe pa sam odlucila da kupim tortu!!!
    Mozda do drugog rodjendana naucim!!

Maki
    Član
    Maki

Katarina, hvala na receptu za patuljke, moraću da probam, mada je rođendan za mesec ipo, ako uspe, postaviću sliku, mada bi mogla i pre da probam da se uvežbam.

Sneki
    Član
    Sneki

Svaka čast!

maja22
    Član
    maja22

bravo za torte!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Evo da vidite kakvu sam ja tortu pravila mojoj velikoj bebi za rodjendan(moj muz),ove godine moracu za njegov rodjendan da pravim dve torte,jednu za njega,drugu za Luku,jer moj muz je rodjen na sv.Luku,pa slavimo tati rodjendan,a bebi imendan.

kicun
    Član
    kicun

Katarina :bravo: torte su super. Sigurno su i jako ukusne.

Ivana011
    Član
    Ivana011

OVO SU TORTE KOJE JE MOJ NIKOLA IMAO ZA TREĆI RODJENDAN

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Ivana28, torte su divne, jer si sama pravila?

mikica
    Član
    mikica

Ivana :bravo: torte su super

vesna srce

Ja sam mom Nemanji pravila za prvi rodjendan tortu srce.Evo recepta.za dve kore je potrebno>16 kasika secera,6 kasika brasna,6 kasika prepecenog lesnika,prasak za pecivo.Prvi fil>16 zumanaca,16 kasika secera,drugi fil>750 ml mleka,100 grama gustina,2 margarina,250 gr.prah secera,200 gr.lomnjenog plazma keksa,200 gr.strugane milka cokolade sa jagodama,100 gr.mlevenih lesnika.
    Kore>umutiti 8 belanaca sa 8 kasika secera 3 ravne kasike brasna,3 kasike mlevenih lesnika,malo praska za pecivo.Peci koru u plehu obliku srca.Savet>u podmazan uljem pleh staviti foliju,namazati je uljem pa sipati masu za koru.
    krem>16 zumanaca i 16 kasika secera kuvati na pari.Od 750 ml mleka i 100 gr.gustina skuvati krem.Umutiti 2 margarina sa 250 gr.secera pa dodati kremu.Masu ujednaciti pa u nju dodati krem od zumanaca.Zatim u krem dodati>200 gr.lomnjenog plazma keksa,200 gr.strugane milka cokolade sa jagodama i 100 gr.mlevenog lesnika.Krem ujednaciti pa filovati tortu.Tortu odozgo namazati slagom.
    Ja nisam imala pleh u obliku srca,pekla sam kore u cetvrtastom plehu.Ukrasila sam je sa jednom ratluk slikom iz poslasticarnice.
    Moj Neca ju je ruckao i prsticima i nosicem.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,078 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.