Ova tema sadrži 1,077 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  idealna losa 8 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,078 ukupno)

Decje rodjendanske torte

• manea
    Član
    manea

Da li znate,gde u Beogradu mogu da se kupe ukrasi za torte

Sanja N
    Član
    Sanja N

Ja sam obecala da cu vam pokazati kako su izgledale torte za Ivanin 1.rodjendan…Trebalo mi je mnogo vremena da ovo napravim,ali sam ih pravila sa zadovoljstvom… Pa,izvolite,pogledajte…

kicun
    Član
    kicun

Svaka cast Sanja divno su izgledala i sigurno su bilo i uskusne jos jednom svaka cast.

Ivana011
    Član
    Ivana011

Pozdrav svima i hvala na komplimentima, sama sam pravila torte pa sam samim tim i ponosnija kad se nekom svide!

Maki
    Član
    Maki

Sanja, torte su predivne posebno ona sa njenim imenom, svaka čast.
    Ivana28, tek sam sad videla vaše torte i prelepe su, svaka čast na umeću, odlično si ih napravila.
    Svaka čast devojke!

Sneki
    Član
    Sneki

Sanja, prelepo izgledaju torte. Reci mi, za ovu što izgleda kao barbi, jel to prava barbi ili od šećera?

mikica
    Član
    mikica

Sanja torte su predivne :respekt: a ona s imenom je savrsena
    :bravo:

ummi-emina

Sanja N,torte su prelepe,svaka ti cast stvarno!!!!!!
    Ivana 28 ,itebi takodje svak cast,jer su i tvoje torte lepe.
    :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Sanja N
    Član
    Sanja N

Hvala na komplimentima.Ja sam se zaista potrudila da izgledaju prelepo,jer,zna se za koga su….i pravila sam ih sa uzivazenjem…ali,bolje je da ne znate koliko mi je samo vremena trebalo za njih…

Sneki,barbika je prava,mislim da ja ne bi bila u stanju da od secera napravim nesto bas toliko savrseno. :batina: :ruganje: :ruganje:

maja22
    Član
    maja22

Sanja ja ne vidim slike tvoje torte

Sanja N
    Član
    Sanja N

Ne vidim ih ni ja! Ne znam sta se desilo! :hmm: :neznam:

ummi-emina

Stvarno se sada nevide,a sinoc su se bas lepo videle,sta li to moze biti?????

racic
    Član
    racic

Ja sam juce videla slike, Sanja svaka cast, prelepo si napravila torte, predpostavljam da su isto tako i ukusne koliko su lepe.
    Sada ni ja ne vidim slike. Sanja, da li si ih brisala ili premestala tamo u „skladistu“ odakle ih postavljas?

Sanja N
    Član
    Sanja N

Da,racicu.Obrisala sam ih juce,sasvim slucajno.Nije valjda da se zbog toga ne vide ovde?Nista…Pokusacu da ih postavim ponovo…

Sanja N
    Član
    Sanja N

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,078 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.