Ova tema sadrži 1,077 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  idealna losa 8 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,078 ukupno)

Decje rodjendanske torte

• Sanjica__
    Član
    Sanjica__

😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯
    JAO SANJA, JA SAM SE ODUSEVILAAAAA, JER SI IH SAMA PRAVILA? PREDIVNE SU

mikica
    Član
    mikica

Sanja jos jednom :respekt: torte su savrsene ona s imenom mi je bas neobicna dosad tako nesto nisam videla

Sanja N
    Član
    Sanja N

Mikice,nisam ni ja…zbog toga sam se odlucila za tu tortu,da malo eksperimentisem i vidim kako izgleda.I stvarno sam odusevljena izgledom… 😆

Sanjice,sama sam ih pravila. 😆 😆 😆 Iskreno,trebalo mi je toliko vremena i zivaca…i strpljenja naravno…ali sam ih pravila sa zadovoljstvom… :zvezda:

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Svaka cast! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Sanja N
    Član
    Sanja N

Hvala… :smizla: :HAG: :zvezda:

racic
    Član
    racic

Ovako je izgledala Ivina rodjendanska torta, iz poslasticare je, Napoleon i bila je jako ukusna:

May05
    Član
    May05

torte su prelijepe,ali i ja sam odusevljena sa ovom tortom gdje pise ivana,interesuje me kako si uspjela da napravis slova,stvarno je extra…i ja bi da znam ovako nesto da napravim 😥

leptiric
    Član
    leptiric

Racic
    bas je lepa torta i velika.

mikica
    Član
    mikica

Racicu,torta je bas lepa…

MissGak
    Član
    MissGak

Torte su super,interesantne,a verujem i ukusne 🙂
    Mene zanima kako si ti Sanja radila ovu sa imenom.Da li si imala neke kalupe za slova ili si sama sekla kore :hmm:

Sanja N
    Član
    Sanja N

MissGak,ja sam ti ostala duzna odgovor…izvini sto kasnim…

Nisam nista pravila kalupom.Slova sam,kao sto mozes da primetis,skinula sa GlitterMaker-a,odstampala svako slovo posebno,zatim sam obicnom olovkom iscrtala malo veca slova jer stampac nije mogo da izvuce tu velicinu,onda sam spojila slova,preko njih zalepila samilepljivu foliju (da gosti posle ne bi jeli papir :ruganje: ) i to bi bilo to.A tortu sam pravila sa piskotama i krem filom,probala sam je kod tetke i stvarno me je odusevila,prelepa je.Stavljala sam prvo,kao podlogu,piskote i trudila se da ne ostane ni milimetar praznog mesta i da sve bude "pod konac",onda fil,pa opet piskote,pa opet fil…i na kraju ukrasavanje.Ja sam ti,draga moja,tu tortu pravila od 12 uvece do 7 sati ujutru.Pravila sam je prvi put,pa sam se plasila da nesto ne pogresim oko oblikovanja i ukrasavanja.Ne znam,ali mislim da sada stvarno ne bi imala zivaca da opet pravim istu :neznam: I koliko sam se trudila da torta izgleda savrseno,vidim da sam napravila neke male propuste,ali…sad je kasno…A ako uzmemo u obzir,da sam bila mnogo umorna i da mi se mnogo spavalo,onda totra odlicno izgleda…. 😆

maja22
    Član
    maja22

uh koliko se dobre torte!!!!!!!!!!!!!!!!

MissGak
    Član
    MissGak

Sanja torta fenomenalno izgleda u svakom slucaju!Trebalo je tu mnogo vremena i zivaca verujem..svaka ti cast

Sanja N
    Član
    Sanja N

Drage moje,ja sam do pre dva sata bila kod drugarice da joj pravim i ukrasim tortu.Rodjendansku…slavi cerkici 5-i rodjendan.Moram da se pohvalim da je odlicno ispala…Ostalo je jos samo da se ukrasi sa strane,ali to ce ona sama ujutru,posto nam je nestalo slaga a bilo je mnogo kasno i nismo imale gde da kupimo.Nadam se da ce za par dana uraditi i slike,pa cu postaviti neku da vidite kakav sam majstor…

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Ne znam da li sam stavljala slike ali možda neko dobije ideju. Ovo su torte koje sam ja pravila:

Moja prva dečija torta.

Slavljenik pomagao u ukrašavanju.

Pravila sam i lokomotivu, ali mrzi me sliku da tražim
    😳

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,078 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.