Ova tema sadrži 1,077 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  idealna losa 8 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1,036 članaka - 1,036 do 1,050 (od 1,078 ukupno)

Decje rodjendanske torte

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Nisam ih lepila:) Prilikom pecenja testo malo naraste i samo se zalepi:)

srna
    Član
    srna

al su dooooooobre mede!!!! svaka cast! molim te mozes li da napises kako se prave??
    ja sam mom decaku za prvi rodjus pravila medenjake u raznim oblicima i sarala pa posipala sitnim bombonicama i isto tako uvijala u celofan-decica se odusevila. danas sam bas napravila ponovo medenjake za cerkin rodjus,ali ove tvoje mede su mnooogo bolje!!!

Iva&Lule
    Član

njamiii
    Član
    njamiii

Iva, sta reci :bravo: Luka je sigurno bio jako ponosan i sav vazan 🙂

srna
    Član
    srna

iva, puno hvala!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

srna – 2/2/2011 08:35

iva, puno hvala!!

Nema na cemu 😉

njami,bio je puno srecan,osmeh mu nije silazio sa lica 🙂

rozga
    Član
    rozga

Iva :bravo: za ideje!

secer
    Član
    secer

ivo, nemam komentar!!! prvo torta za vrtic mi je savrsena!!!! boje narocito!!!ti si bas umetnica, ja ne bih smela uopste da pokusavam da pravim nesto od fondana.
    a mede!!!! ostala sam bez reci.prelepi!!!!scaka cast!

Hanan
    Član
    Hanan

Iva, bas su ti fine tortice, svaka cast!

Evo tortice koju sam spremila svom sincicu:

srecna mama

Uh, Hana, bas mocno izgleda ovo, jesi li ovo fondanom radila ili je slicica?ja jedva cekam neki povod iskreno da se poigram fondanom:).Elem, planiram za Uskrs da napracim od fondana, najverovatnije auto stazu ili Sundjer Bobva, ili fudbalsku loptu od plazma torte…Videcu vec, kao sto sma vec rekla, cilj mi je da se ispraksam do Markovog rodjendana, i da sama nesto napravim.Inace, danas pravim fanta tortu ali svekru za odlazak u penziju, htela sam da napravim netso od fondana, ali mislim da bi bilo malo neukusno, a i nemam ideju sta.Moj muz mi je predlagao da pokusam da napravim Sundjer Boba, i stavim na tortu, ali to je krajnje neozbiljno za ovakvu priliku, on bi da napravi malu zezanciju:))))))))

Hanan
    Član
    Hanan

Da, Srecna mama, sve je od fondanta.hvala 🙂
    a zasto ne bi svekru nesto od fondanta, meni nije uopste neukusno za starije, ako si na to mislila…mozes da napravis logo firme u kojoj je docekao penziju, ma ideja ima mali milion, pa i starije da obradujemo 🙂

srecna mama

Pa,radio ej u skoli:).Pa, mislila sam na to da je moj muz rekao da bi mogla njemu da napravim Sundjer Boba, i da se tako ispraksam:), pa mi je to bilo smesno:)

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Hanan,hvala! I vasa je prelepa:) Super ti je ispala!

myche
    Član
    myche

:bravo: ivo, hanan svaka čast!!! :bravo:

Dorothy
    Član
    Dorothy

Jao, zene pa vi ste prave majstorice za ove fondan torte, bravo!!!!
    Bitter i Hanan super su, evo i ovde da vas pohvalim, mada sam to vec rekla i na FB!
    Ali Ivo, ne znam koja mi je lepsa torta, toliko su dobre, izgledaju profi, jake jasne boje ma EXTRA!!!! Svaka cast!
    Myche, ti si se vec dobro uvezbala, nisam ni sumnjala 🙂

Gledanje 1,036 članaka - 1,036 do 1,050 (od 1,078 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.