Ova tema sadrži 1,077 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  idealna losa 8 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1,051 članaka - 1,051 do 1,065 (od 1,078 ukupno)

Decje rodjendanske torte

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Hvala puno :HAG: drago mi je da su vam se torte svidele 🙂
    Kao sto sam pisala to su Wiltonove boje u gelu(ali treba dugo da se mesi i bas je iscrpljujuce da bi se dobio rezultat) braon je zakazala,skroz je svetla braon,pa za Sunder Boba bojila sam kakaom.

Evo boje i pegla sa fondan,kao i ostatak fondana od druge torte:

myche
    Član
    myche

ova tema je malo zatajila, niko torte ne pravi :)))))))
    ja sam za vikend ukrašavala tortu za deverov rodjendan, nije dečija ali je rodjendanska 🙂
    ovog puta sa šlagom, žao mi je što nisam uradila i noge, ali jetrva nije htela, mislim da bi torta bila efektnija!

Uploaded with ImageShack.us

secer
    Član
    secer

Myche torta je super!!!!

nina*****
    Član
    nina*****

Bravo, devojke! Ja se vama zaista divim. Posto nisam ni priblizno vesta, prepustila sam pravljenje torte profesionalcima 😆 i evo kako je to izgledalo….

nina*****
    Član
    nina*****

MilicaCale

🙂 nina, izgledalo je odlicno. A myche, odlicna fora 🙂 ja sam dragom pravila gingerbread cookies u obliku bruseva i gacica, a vidis, mogla bi da padne i cela torta.

myche
    Član
    myche

hvala vam ženske, nina torta mi je super, odlična ideja!!! važno je da se klincima svidela što se i vidi!!!
    :caos:

Biterlemon

Mayce torta je super, ti bogami baš umeš sa toratama!
    Ivo blago tebi sa takvom opremom….. ovo je fenomenalno, kod nas ima wiltonovih boja ali se naručuju i baš su bogami skupe, još poštarina……tako da se mi smrtnici moramo mučiti sa ovim koje imamo 😀
    Nina tortica vam je super, iako je nisi ti pravila, ali si dala mnogo dobru ideju 🙂

pahuljica
    Član
    pahuljica

Bravo za nove torte!
    Slavljenici bas uzivaju. I veliki i mali.

Winnie the Pooh

Zenske,torte su vam savrsene,svaka cast!!!!:bravo: :bravo:

Imam jedno pitanje,kako uklanjate onaj visak secera u prahu,tj. kako torta dobije onakav sjaj:neznam:
    ja sam pravila mm tortu za rodjos pre par meseci,ispala je odlicno-bela ,pa po njoj zeleni krugovi i prstenovi,i po dnu naravno loptice. Tad sam nesto na brzaka trazila po netu kako da skinem taj prah od secera,i posto nisam nasla,uzela sam silikonsku cetkicu,malo navlazila vodom,pa briskala:doomed:

Verujem da ima i „profesionalniji“ nacin :hmm: Sutra pravim neku ludu uskrsnju torticu,pa bi mi bas trebao odgovor….:respekt:

secer
    Član
    secer

nina bas je slatka torta!!!

baky
    Član
    baky

Evo i nasih tortica 😆

lena777*
    Član
    lena777*

sta je ovov ovde..vec dva meseca niko nije slavio rodjendan????

e pa mi smo 08. slavili drugi rodjus pa je red da postavimo slicicu

lena777*
    Član
    lena777*

evo slicice
    [img=http://][/img]

krissty
    Član
    krissty

Lena777, super je tortica. Evo slika Dunjine torte za 1.rodjendan, za veliko slavlje smo narucili ovu sa slike, a za kuci smo imali drugu koju sam pravila

Gledanje 1,051 članaka - 1,051 do 1,065 (od 1,078 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.