Ova tema sadrži 1,077 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  idealna losa 8 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1,066 članaka - 1,066 do 1,078 (od 1,078 ukupno)

Decje rodjendanske torte

• lena777*
    Član
    lena777*

krissty e to se zove rodjendnske torta..prava velika sarena na tri sprata..mora da su se klinci odusevili 😆 a jesi li ti pravila sa fondanom? jel ti ono bse trazila glicerol?

krissty
    Član
    krissty

Da, ja sam trazila glicerol i nadjoh, ali jos nisam probala, sad krajem septembra imamo jedan rodjendan pa cu probati, a ova je narucena, mozda za jedno 10 godina uspem i ja da napravim ovako nesto 🙂

myche
    Član
    myche

baky, lena777, krissty torte su vam super!!! nama je rodjus za mesec i po pa polako prikupljamo ideje, biće tema košarka-to je sigurno, pa sam u potrazi za stalkom za tortu na dva sprata.
    evo i malo da se osveži tema, u nedelju sam našem drugaru pravila tortu za rodjus i bio je oduševljen!
    pozdrav!

Uploaded with ImageShack.us

lena777*
    Član
    lena777*

myche sta reci ti si profesionalac..ne sumljam kakvu ces kosarku sa dva sprata napraviti 😆 ova je divna..pedantna kao i svaka do sad…
    krissty ma kakvi 10god ..ako sam je ja „sklepala’ onda svako moze da je napravi 😆

myche
    Član
    myche

hvala leno, evo i obećane košarkaške torte, teške preko 8 kg!!!

a ovako je izgdedala iznutra, moram sebe da pohvalim da je bila jaaakoooo ukusna

ovo nam je tortica kada nam je bio baš rodjus, jedna mala obična, ja najviše volim sa šlagom i baš sam uživala praveći je

i još jedna rodjendanska, ovu sam pravila za mog sestrića

idealna losa

Mom sincicu ce za par mesec 4ti rodjendan pa sam odlucila ove godine da mu sama napravim tortu….kupili smo kalup ali jos ne znam koju tortu bi mogla da mu napravim pa ako mozete da mi napisete neki dobar recept za tortu kore i fil na tortu cemo crtati necemo fondan…

hvala:)

Ovako nam izgleda kalup

myche
    Član
    myche

Ja bi tu ispekla jednu lepu koru i sve ostalo plazmu 🙂

krissty
    Član
    krissty

Jao Myche ti si genije, i ja ću možda nekad tako, šmrc…
    Divne su torte, svaka čast

idealna losa

Ja bi tu ispekla jednu lepu koru i sve ostalo plazmu 🙂

Npr. koju koru? ovde gde sam ja nema plazma keks da se kupi 🙁

myche
    Član
    myche

auuuuuu, nema plazme…ja tek sad videla da si ti daleeeeko…
    A da naptaviš malo čvršću markizu ili tako nešto, ne znam kako ti izgleda kalup, a ja koru ne pravim nikad po receptu već kako mi za koju tortu treba
    krissty, hvala, samo vežbaj, jako je jednostavno!

idealna losa

Myche ovaj kalup smo kupili:)

http://img4.imagetitan.com/img.php?image=2_489577155.jpg

myche
    Član
    myche

videla sam ja u predhodnom postu kakav je oblik, jel on naopačke izgleda od stvarnog izgleda?

idealna losa

myche;775263 wrote: videla sam ja u predhodnom postu kakav je oblik, jel on naopačke izgleda od stvarnog izgleda?

Da myche

evo jos jedna slika
    http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120808716706

Gledanje 1,066 članaka - 1,066 do 1,078 (od 1,078 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.