Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,001 ukupno)

Vaspitanje

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ha ha ha mama se ukakila jaoj slatka je joj al me nasmeja

dada & pedja

Jednom prilikom, kad je Ana imala tri godine, vrcamo se nas dve iz grda. Sedimo u autobusu i na nekoj od stnica ulazi trudnica i sed pored nas. Gleda je Ana i pita: a sto on ma veliki stomak? Odgovorim joj da je tu beba Ana se unese zeni u fcu i Kaze: pojela si bebu?!?!

dada

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

:ruganje: :ruganje: :ruganje: ha dobra je majkemi

Sneki
    Član
    Sneki

:ruganje: :ruganje: :ruganje: :bravo: :bravo: :bravo:

Standzi
    Član
    Standzi

jao :ruganje: :ruganje: dobra je mala „pojela si bebu“ :ruganje: :ruganje:

kalet
    Član
    kalet

:bravo: :ruganje:

MissGak
    Član
    MissGak

Moja prijateljica koja vec ima malog sincica od 3 god se nedavno porodila i dobila cerkicu.Kada su je doveli kuci,prijateljica je skinula bebce da je presvuce.Kako joj je skinula pelenicu,mali je sa uzasnutom facom viknuo:Dali su nam pokvarenu bebu!!

Onda je usledila prica o razlikama medju polovima…

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

pokvarena beba :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Sneki
    Član
    Sneki

😆 😆 😆

Manana
    Član
    Manana

kalet
    Član
    kalet

Joj, sladak je!

ummi-emina

Mi imamo komsiju koji je crnac neznam odakle nisam ga pitala ali bas je crn,i njegova zena isto.I kad vide moju cerkicu pitaju je kako je,i moj muz je naucio da kaze OK.posto joj je to najlakse,i ona im znaci to uvek govori,ikad vidi crnce na TV,ona kaze eno ga OKEJ,tako ih zove.I videli mi jednu nasu drugaricu koja se zabalja sa amerikancem,ali nije crn,nego beo,i kaze joj moj muz,kazi OK,ona kaze nije to OKEJ,nije cin(crn),znaci samo crnce tako naziva.

Sneki
    Član
    Sneki

E, sou s` klincima . 😆

andela
    Član
    andela

evo mi bili letos dole u jugu na odmoru . i tako jednog popodneva otisli malo u prirodu ima tamo jedan prelep restoran i parkic za decu sa svim i svacim.ali pored parka su bile zemljane povrsine posadene detelinom i tuda su prosle ovce.odjednom je moja mlada cerka rekla mama vidi kamile.jadno dete nije vidlo ovcu uzivo ovde nigde. :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Sneki
    Član
    Sneki

Pa mozda, srpska kamila? :ruganje:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,001 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.