Ova tema sadrži 1,000 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine ranije.

Gledanje 961 članaka - 961 do 975 (od 1,001 ukupno)

Decji biseri

• MilicaCale

jao, deca su nam fantasticna….
    Evo naseg bisera: skidamo pelene od pre dva dana. Bas se trudi da ne pogresi (i brine kad mu se omakne). Sinoc, dosli iz setnje i treba da piski. I nikako ne ide. I svi stojimo i cekamo da zavrsi (zagledali se u pace). I sava ce: AJDE PACE. ono nece, protrese ga i tuznim glasom kaze: NECEEEE

renatas
    Član
    renatas

pre neki dan probudi se Aleksa i tuznim glasom mi saopsti da ga je ujela „buba maca“ 🙂 posto nisam znala o cemu mi prica pitam ga ja pa gde ga je ujela. a on mi pokaze na podlaktici ubod od komarca 😆

Micka&Nidza

biseri su super!!!!!!!!!!!bravo za vasu decicu!!!!!!!!!!!!!!!

mi ih bas i nemamo mnogo ali i to malo sto ima:evo ih

setamo nas dve gradom,ona digla glavu i kaze mi VIDI MAMA OB’AK, AJDE DOfATI GA, ja joj kazem ne mogu sreco a ona odgovara, obak je tezak i visoko goje….

sinoc sdele napolju da se odmorimo od jurnjave po kuci, i ona opet gleda u nebo i kad je videla zvazdu kaze: vidi mama zezda, Nodi ce da do’fati, ima aketu….(Nodi i raketa)

kad je drdim zbog neceg sto radi a ne sme, ona me ladnO pita MAMA O CEMU PRICAS?

T3
    Član
    T3

hahaha dobri su svi… :bravo:

skoro sredjujem ja sobu cisto malo da je dovedem u red jer smo ocekivali neke goste ,al ja neznam malo nego se zaukala pa zamalo i veliko spremanje ne napravih i mm kaze sta toliko glancas ko da treba da dodje tadic ..a nina ce A KO JE TAJ 😯 :ruganje:

kaze joj mm predsednik nase drzave a ona ce na to pa sta mama je tako lepo sredila da moze sad i on da dodje ako oce… :ruganje:

joj boze gde li im i kako samo na pamet padnu ti domisljati sekundni mudri odgovori… :klanjam:

Micka&Nidza

Pre dva dana pocistim ja terasu i odmah posle mene Sofija uzima metlu i kaze : cekaj mama da pocistim ovaj nejed“… 😆 😆

Backyardigans

🙂 evo i jednog naseg bisercica, tojest jedan blam koji mi je moja curica priredila 🙂

ulazimo mi u autobus i ona stala kraj vozaca i kaze njemu: a jel mogu ja sad da vozim a ti idi sa mojom mamom kuci!

vozac se prvo nadje u neobranom grozdju ali ga je bas zasmejala……. a ja razmisljam kako bi nestala u tom trenutku.
    ko zna … mozda covek pomislio da sam samohrana majka pa da sam ja dete nagovorila na tako nesto 🙂

ana26
    Član
    ana26

M dolazi do mene u kuhinju i kaze: -M ima prikolicu (vuce majicu pozadi) I kabinu (pokazuje na glavu), I hladnjak (usta).
    JA: Sta jos imas?
    M: Imam tockove (noge), I auspuh (guza). I svetla (oci).
    Ja: Pa sta si to ti?
    M: Traktor
    😛

Micka&Nidza

evo jos jednog sofijinog bisera.
    preksinoc ja izvadila neke njene majcice da ima sta danosi kuci i ona ih uzela,pocela da ih proba redom, stavlja ih na sebe i pita nas STA MISIS, KAKO SE CINI?

lillyblue
    Član
    lillyblue

:bravo: za decicu i bisere. ja sam pocela da zaboravljam nase, a nikako da ih upisem.
    Zagrli mene vuk jako i ja ga pitam:Ko koga vise voli, mama Vuka ili Vuk mamu? A on kaze:Vuk Vuka.

Macujemo se kao on i ja i ja kazem :Ja sam kapetan Kuka, ko si ti? kaze on: ja sam Dzorz.
    Pitam ja :I ko ce da pobedi? A on kaze :Vuk. (nije bas neki biser, al’ bi smeesno u tom momentu)

Spremamo se i da idemo napolje i ja u kupatilu, nesto se ogledam, a on me gleda pa onako isfeminizirano kaze:Al’ sam lepa i mlada.(i onako usput se tapka po obrazima)
    ja u soku ne znam odakle je to cuo, jer ja sebi to sigurno nisam rekla.
    ja ga pogledam u cudu a on nastavi i kaze: A tata bezzeze (bezveze) i odmahuje rukom.
    E umrla sam od smeha.

T3
    Član
    T3

super su mi svi… :bravo:
    nikola je skoro odvalio sledece..naime setamo mi gradom i ja kazem cek da stanem pored jedne radnje i izloga obuce da vidim sta imaju sa i pisalo neko snizenje tj akcija pa mi i to priovuce paznju..stojim ja razgledam ,nina tu naglas pored mene ko i svako zensko hehe komentarise koje se njoj svidjaju i koje bi ona kupila…ja joj pokazem jedne ona kaze pa lepe su ajde da udjes da ih probas ja kazem ma necu ,to cu sa tatom kad bude bio tu..pa da i on seb i odabere neke posto je radnja univerzalna tj prodaje se i muska i zenska obuca..
    nikola stoji pored nas naravno ko i svako musko na kraju svih zivaca ,mrzi i soping i cekanje stade na zulj zenskoj stropljivosti i rece..daj ajde kupi i tebi i tati takve da imate iste pa da idemo….

do kuce sam se smejala… :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Natasa
    Član
    Natasa

Pitam ja Davida:“Sta si ti mamino?“, a on nabraja:“sunce, sice, dusa i sranje!!!“ Ja pala u nesvest, otkud mu ta rec kad je mi nikad ne koristimo, negde je cuo i zapamtio.

srecna mama

Izmedju mene i mog Marka je jednom prilikom dijalog izgledao ovako:
    Mama-Marko kada budes hteo da kakis, reci mami da ti dam nosu.
    Posle nekog vremena
    Marko-mama, sislo gono doje u pejenu.

lillyblue
    Član
    lillyblue

Svi biseri su me nasmejali, ali ‘dusa’ i ‘sranje’ pogotovo’
    :ruganje:

lillyblue
    Član
    lillyblue

zaboravih da napisem biser od pre neki dan.
    nabrajam ja njemu od cega su napravljene neke njegove igracke. ovo je od drveta, ovo od plastike, bla, bla.
    A on pita:“ A od cega je Vuk napravljen?’ I pre nego sam se ja snasla da odgovorim, on kaze:“pa od secera.“
    posle sam ga naucila da je od krvi i mesa, sad samo trci po stanu i vise :Ehej, ja sam od krvi i mesa a ti?“

skljonco
    Član
    skljonco

xaxax ja pre nisam posecivala ovu temu 🙂 a sad sam se ismejala kao niko, sve sedim sama i smejem se :ruganje: :ruganje: :ruganje: .Mi imamo jako puno bisercica, ja prosto nekad ne mogu da verujem da dete od 2g i 3 meseca ima takve odvale :).
    Pricamo mi pre neki dan neke price i pita on mene sta jedu dinosaurusi , ja kazem oni su biljojedi- travicu, liske, cvetice :), a tigar? ja reko e on juri druge zivotinje , on ruca meso, a on ode do sobe i vraca se nosi tigrica iz Vinnie the Pooh i kaze a mali tigric ( al sav tuzan ) , pa reko i on mili jede meso :).Posle par sati dolazi mm sa posla a on trci i prvo sto mu je kaze : tata , tata dinosaurus ruca cvece, liske i KRASTAVCE ???( ja pala :), a mali tigar ruca praslina .MI se zasmejasmo a mm kaze i ja bih praslina ( ovde je svinjetina zabranjena,ustavri ima je al jako malo )!
    Eto ,ja sam se bash slatko nasmejala 🙂

Gledanje 961 članaka - 961 do 975 (od 1,001 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.