Ova tema sadrži 1,000 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine ranije.

Gledanje 976 članaka - 976 do 990 (od 1,001 ukupno)

Decji biseri

• srecna mama

Puna kuca gostiju

Mama pita Marka:“ Marko, kome poraste nos kada laze, sta ti je mama sinoc citala“?

Mama pomaze Marku: Piii, piiiii

Marko: pi°ki ;))))))

nakica
    Član
    nakica

hahaha…Marko je presladak 🙂 Mada, ne verujem da je tebi bilo do smeha, kao ostalima 🙂

nakica
    Član
    nakica

ako sam dobro shvatila, o tvom sincicu se radi? Nije ni bitno, u sustini 🙂

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Marko dusa 😆

Citamo ja i Lule pre neki dan knjigu o domacim zivotinjama ,idemo redom i o svakoj citamo.

Pita on mene jel postoji i “muska“ i “zenska“ zivotinja i ja pocnem da mu objasnjavam i nabrajam.

macka-macor,svinja-vepar,kokoska-petao,konj-kobila,ovca-ovan,samo sto sam rekla koza,a on brze bolje kako zna i rece da se muzjak zove KOZAN :ruganje: Ja pocela da se smejem,a on mi kaze mama ne smeji se nego mi citaj sta pise za kozana 😆

srecna mama

nakica – 15/11/2010 13:16 ako sam dobro shvatila, o tvom sincicu se radi? Nije ni bitno, u sustini 🙂

Jeste Nakice, moj Marko, ma, bilo je svima smesno, a ja sam 😳

Ivo, dobar je Luka, kozan, dete logicno razmislja :love:

sandrag
    Član
    sandrag

Ajde malo da osvjezim ovu temu.

mm obukao neku kosulju koju dugo nije nosio i pita me kakva je.
    Ja ga ubjedjujem da je ok (uvijek mi se svidjala), tu se zadesila i moja sveki, i ona kaze da je super.
    Skoro smo ga ubijedile kad naidje Milos i kaze „Tata u toj kosulji kao da te vrijeme pregazilo“ 😯 😯

Pogadjate, mm je istog momenta skinuo kosulju 😆 😆

Hubba Bubba

sandrag – 6/2/2011 09:24
    „Tata u toj kosulji kao da te vrijeme pregazilo“ 😯 😯

:bravo: :bravo: :bravo:

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Klinci su fenomenlni kao i po obicaju :bravo:
    Evo jednog nase (posto dugo nisam pisala). Srle sedi na nosi i piski i zavrsio je i sam je ustao ali se nije obukao vec je poceo da seta bez gaca po dnevnoj sobi i sad mm i ja poceli da mu pricamo da to nije lepo i nije pristojno i bla bla bla. medjutim to ne pali i onda ga mm pita u fazonu pa dobro koga si jos video da hoda go po kuci, kad ce on kao iz topa TATU!!! Sva sreca pa nam je samo kuma bila tu hehe. Naravno da ne hoda ni tata hehe ali za sva takva pitanja kada njemu ne odgovaraju „normalni“ odgovori ona nalazi svoje. Opet kazem sva sreca pa nije bilo vise ljudi hehe

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Evo jos jednog bisera ako mogu tako da ga nazovem
    Ja nesto bila u kuhinji i sredjivala a srle sa tatom na trosedu sedi i ja sve sredila i promrljala nesto u fazonu e ne mogu jos i sudove da perem na sta ce srle: Nemoj mama brines ja cu kuva rucak ne bini mama. Hehe ja sam pocela da se smejem kao blesavam

nina*****
    Član
    nina*****

E Srle je dobar!

Boli Vuka zubic ovih dana i nikako da skupi snagu da odemo da ga popravi. Tesi juce kao sam sebe i kaze:"Idemo kod zubara,stavim BOMBU i idemo kuci! Jel tako"!? :ruganje:

Mislio je na plombu!

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Bas sam se slatko nasmjala hehe dusa mala :love:
    Danas srletovi baka i deka kupili kucu i treba srle da mu da ime i mi ga pitamo ajde kako ce kuca da se zove daj mu ime, bla bla objasnjavamo i kao ajde kako se zove kuca? Na sta on odgovara KUCA. Mi opet objasnjavamo da jeste kuca ali isto kao sto je on bata ali ima ime tako je i kuca kuca ali treba da ima ime i mora da se odaziva na ime i opet ga pitamo kao ajde kako ce kuca da se zove na sta ce srle IMEEEEEEEEEEEE…

Micka&Nidza

Hubba Bubba;711041 wrote: E moram i ovaj da podelim s Vama,
    Cula Anja, 3 godine, cerkica moje kume kako svi kad dodju da vide njenog batu govore „pu sto je ovakav onakav“ ono protiv uroka kako babe kazu, pa se i ona nadvila nad krevetic pa kaze „pu sto si gadan j… ti pas mater“

Ovaj bisercic je najjaci!!!:lol: 😆 😆 😆 😆 😆

malena89
    Član
    malena89

dugo nisam bila na ovoj temi… biseri su bas super… bas sam se lepo ismejala…

ajde da i mi ispricamo neki nas…

kad nam se rodio bata anja i mm su bili u setnji i ja sam trebala da odem do njih posto uspavam andreja… oni su bili u parku i prica mi mm sta se desilo…
    anja videla kucu i devojku koja ga seta i kaze uzem kucu a on kaze ti uzmi kucu a ja cu tetu… i tako prolazi ta devojka i anja opet uzem kucu… i onda kaze ja uzem kucu a tata uze tetu… a mm da propadne od blama…

sredjuje anja babi frizuru i kaze baba da te sredim da budes jepa kao baba…

setaju se ona i baka i anja kaze bako skaci kao konj…

anjinom dedi nije bilo dobro i ja njoj to kazem a ona ce… uuuu bas mi zao…

putujemo autobusom i anja vidi izdaleka planine i kaze mama vidi more…

pitam ja anju ko ti zivi u austriji a ona kaze cika gaga… i ko jos? a ona sleze ramenima, kao ne zna…. pa ko ti zivi jos u austriji? i ona ce neam pojma…

trenutno ovoliko od nas ne mogu vise da se setim…

bojana ns
    Član
    bojana ns

😆 😆 😆 😆 😆 haos su biseri!
    Ja kazem Loli juce ujutru : Ajde Lolo brzo da pospremis ovaj nered sad ce nam doci gosti!
    A ona stala, zabrinuto gleda igracke i kaze mi : Ja ne moze mama, ja sam mala! 😆

Snezana J
    Član
    Snezana J

Biseri su super,bas sam se slatko ismejala:lol:
    Evo nekoliko od mnogig Anjnih bisera;
    Molim je da jede a ona ce meni majkemi ne mogu sad da jedem.
    Kad sam bila velika i ja sam mama kao ti nosila stikle/
    Skace Anja po krevetu i pita je tetka zasto skaces a ona ce pa i tata tako skace po krevetu::roll:
    Za sad toliko……. . .

Gledanje 976 članaka - 976 do 990 (od 1,001 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.