Ova tema sadrži 1,000 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine ranije.

Gledanje 991 članaka - 991 do 1,001 (od 1,001 ukupno)

Decji biseri

• malena89
    Član
    malena89

evo nas najnoviji biser… ja budim anju sa batom i kazem seko budi se a ona se okrene i kaze bato pusti me jos da spavam

Penelopa
    Član
    Penelopa

Evo naseg bisera….

Moja cerka od dve godine cacka nos, i pruza slinac tati i kaze: ,, Izvoli Tajoo!,,

lepo vaspitano dete, hahahahahaha

bojana ns
    Član
    bojana ns

Penelopa;761290 wrote: Evo naseg bisera….

Moja cerka od dve godine cacka nos, i pruza slinac tati i kaze: ,, Izvoli Tajoo!,,

lepo vaspitano dete, hahahahahaha

😆 😆 😆 😆 😆 😆

malena89
    Član
    malena89

a anja jednom kad cackala nos.. ja je grdim i pitam sta to radis a ona meni kopam blago…

Micka&Nidza

moja cera je juce izvalila da je samu sebe rodila!!!

Micka&Nidza

Svadjaju se Sofija i moj svekar nemam pojma zasto i oko cega i Sofija ko iz topa odvali :“Deda cuti vise, boli me mozak od tebe“

Kad hoce da kucka na kompu (pise slova ) kaze “ mama hocu MUNDJAVA slova“ to joj valjda znaci da slova budu velika i da moze da menja boju fonta ( i to je naucila posle dva dana)… mislim da su to mundjava slova…

djiki
    Član
    djiki

Micka&Nidza;777664 wrote: Svadjaju se Sofija i moj svekar nemam pojma zasto i oko cega i Sofija ko iz topa odvali :“Deda cuti vise, boli me mozak od tebe“

Kad hoce da kucka na kompu (pise slova ) kaze “ mama hocu MUNDJAVA slova“ to joj valjda znaci da slova budu velika i da moze da menja boju fonta ( i to je naucila posle dva dana)… mislim da su to mundjava slova…

MUNDJAVA,ahahahahha

alhemicarka

Kupili smo od Kineza Filipu balone za rodjendan i skoro svi su bili probuseni i pre naduvavanja. Ja izustih ljuta: „Vise necemo kupovati balone od Kineza!“, a Filip iznenadjeno: “ A od cega cemo!?“ Misli da se od Kineza prave baloni 😆 .

MilicaCale

wuahaha

Micka&Nidza

…..pravi Sofija meni frizuru, redja mi milion snalica i komentarise „mama sve mi vise licis na Vecu Vesticu“

Micka&Nidza

30.12. je meni i mm bila godisnjica braka. i prica Sofija sa tetkom na telefon. Izmedju ostalog joj kaze. „Dodjite na rucak, ti i teca danas, mama i tata slave godisnjicu mraka“

Gledanje 991 članaka - 991 do 1,001 (od 1,001 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.