Ova tema sadrži 146 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MladenSanjaPetar 6 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 136 članaka - 136 do 147 (od 147 ukupno)

Decji dodatak

• Micka&Nidza

Posto sam ja pitala-ja cu i odgovoriti…u medjuvremenu sam saznala… deciji je 19.01.2012

tds
    Član
    tds

ima li informacija za deciji
    nema Micke da me obraduje

tds
    Član
    tds

deciji u sredu 20.06

Lekii
    Član
    Lekii

deciji 20.07, za roditeljski jos nista ne javljaju

tds
    Član
    tds

Sledeće sedmice isplata dečjeg dodatka
    17.Avg.2012, 12:10, Izvor: 025info.rs

Sledeće sedmice, tačnije u utorak 21.avgusta, na šalterima PTT

Micka&Nidza

tds hvala….

tds
    Član
    tds

Deciji u sredu 20.03:)

MladenSanjaPetar

Zna li neko kada ce deciji za april?

MladenSanjaPetar

Imam jedno pitanje.. U resenju pise da deciji dodatak pocinje da tece od 14.3.2013. ,a resenje sam dobila krajem marta,pa me interesuje da li dobijam deciji i za mart(posto mi je nekoliko njih reklo tako) ili samo za april?

smiljana76

Dragi roditelji, moram da vas pitam da li se nekome desilo da mu za april nije uplacen deciji dodatak, iako ima resenje za ovu godinu? Meni jeste, i ne znam kome da se obratim? 🙁

rada89
    Član
    rada89

Treba mi informacija jedna,predala sam papire za roditeljski i pomoc od drzave za zaposlene trudnice i zvali su me iz 27og marta i rekli da za tu pomoc za zaposlene trudnice treba da budem prijavljena na adresi gde je i dete prijavljeno a inace zivim sa mojim verenikom nismo vencani,ta gospodja mi nista nijerekla za roditeljski dodatak,pa me interesuje koliko ste vi cekali resenje za roditeljski ja sam ga predala pre mesec dana

MladenSanjaPetar

Zene,zna li neko kada ce deciji?

Gledanje 136 članaka - 136 do 147 (od 147 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.