Ova tema sadrži 146 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MladenSanjaPetar 6 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 106 članaka - 106 do 120 (od 147 ukupno)

Decji dodatak

• mica1980
    Član
    mica1980

Ako se ja dobro sećam 2001. godine sam predavala za dečiji i nisam morala da dokazujem da ne živimo sa svekrom i svekrvom iako žvimo u istoj kući, što se u zahtevu za dečiji i navodi. Tada smo suprug i ja bili nezaposleni i ostvarili smo pravo na dečiji. Inače postoji jedan sajt na kom se mogu naći informacije u vezi cenzusa za dečiji, evo ti link http://www.cekos.rs/index.php?page=2728. Nadam se da sam bila od neke pomoći.

[email protected]

deciji dodatak je u utorak 21.9

ANA MILOS
    Član
    ANA MILOS

Treba mi vasa mala pomoc oko papira za deciji dodatak,naime ja sam prestala da radim 31.08.2010 i sad hocu da predam zahtev za deciji posto smo suprug i ja na birou pa me konkretno interesuje da li mi treba potvrda iz bivse firme o primanjima za juli i avgust ili samo da predam potvrdu sa biroa o nezaposlenosti?Unapred zahvalna !!!!!!!!!!!

Cica
    Član
    Cica

najbolje da sacekas da ti istekne 3meseca od prijavljivanja na biro da bi dobila vise para,jel oni gledaju primanja unazad 3mes.Ako ti je muz vec dugo na birou onda sacekaj tvoja 3mes i onda predaj!Meni istice krajem oktobra pa nemam jos puno!

[email protected]

decji je 20. oktobra u sredu

tds
    Član
    tds

deciji dodatak je 21.01 u petak

Micka&Nidza

Hej mame, hvala na odgovorima( rano sam se setila)…. ja sam tek sad ozbiljno pocela da skuljam dokumenta za deciji dodatak… ostalo mi jos da odem u upravu prihoda za ta dva papira… nego htela sam da vas pitam : kad posaljem zahtev i oni mi (ne)odobre deciji kad je prva isplata? i da li tad dobijam novac i za prethodni mesec, tj mesec u kom sam poslala zahtev( kao za roditeljski sto smo dobijale 2 rate odjednom?

Micka&Nidza

Pa zar nema nikog da odgovori na pitanje?

Micka&Nidza

ako nekog uopste zanima, deciji je sutra. 19.03.2011.

xristi_ks
    Član
    xristi_ks

Sta je sve potrebno od dokumentacije i koji su uslovi za deciji dodatak??Unapred hvala..pozz

tds
    Član
    tds

deciji je u sredu 20.04

tds
    Član
    tds

Imam jedno pitanje staro resenje mi je vazilo do 1.04 ja sam obnovila ali sam izgubila pravo na deciji e sad me zanima da li cu imati da primim jos jedan deciji za mart jer mi resenje vazilo do 1.04 ako neko zna molim za odgovor.

Micka&Nidza

mislim da bi trebalo da primis deciji zamart. ti ipak sutra idi do poste i proveri….

tds
    Član
    tds

Hvala Micka :hag:

Natasajvc
    Član
    Natasajvc

Zna li ko kada ce deciji?

Gledanje 106 članaka - 106 do 120 (od 147 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.