Ova tema sadrži 146 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MladenSanjaPetar 6 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 121 članaka - 121 do 135 (od 147 ukupno)

Decji dodatak

• mladamama
    Član
    mladamama

to i mene zanima…niko nema nikakvih informacija…

Natasajvc
    Član
    Natasajvc

Evo procitah obavestenje….Исплата родитељског и дечијег додатка за април, почиње у среду, 25. маја, саопштено је данас из министарства рада и социјалне политике Србије.

Micka&Nidza

E stvarno….. bezobrazni su preko svake mere!!!!!

mladamama
    Član
    mladamama

ccccccccccccc…nemam reci….verovatno ce da nam povecaju dodatak…xaxaxaxaxaxa…:roll: 😆

FIB
    Član
    FIB

Da li bi mogao neko da mi pomogne: U oktobru treba da obnovim dokumenta za deciji, a ja ne znam gde mi je resenje.Da li cu morati ponovo da skupljam dokumenta? Ako neko ima savet molila bih da mi odgovori.

Micka&Nidza

E Fib i ja imam problem sa resenjem. Skoro smo pravili neki spisak za kupovinu i ja (pametnica) uzmem „neki“ papir i tu svasta ispisem, i kad smo zavrsili kupovinu ja pogledam da nisam nesto preskocila ili zaboravila, i vidim sta sam uradila….tako da ni ja ne znam sta cu da radim kad budem u februaru obnavljala deciji….:kreten:….

tds
    Član
    tds

Mislim da ne treba ponovo da skupljate dokumenta mozes da odes do njih da proveris ja sam u aprilu izgubila pravo na deciji dodatak a danas sam ponovo predala jer ispunjavam uslove i nisam morala ispocetka da skupljam dokumenta vec samo prosek plate moje sa biroa i resenje za porez

tds
    Član
    tds

dobila sam resenje za deciji dodatak vazi od 12.jula mene zanima da li cu imati pravo da primim deciji za jul ili tek za avgust ako neko zna hvala unapred:hag:

Micka&Nidza

tds koliko se secam, sad u avgustu ces moci da podignes deciji za juli mesec…jel za svo troje dece imas pravo na deciji dodatak? bilo bi super da je tako…. nadam se da sam u pravu i da sam ti pomogla…

tds
    Član
    tds

Micka hvala na odgovoru i ja se nadam da ce mi uplatiti za jul i imam pravo za svo troje javi ako bude novosti za deciji i roditeljski:caos:

Lekii
    Član
    Lekii

Decji i roditeljski u subotu 20 og 🙂

Micka&Nidza

Leki je bila brza od mene….
    Leki :HAG:!!!

Tds spremaj se za subotu!!! 😆

tds
    Član
    tds

naravno Micka nadam se da ce mi uplatiti deciji za jul pozdrav za tebe i tvoje andjele :hag:

Lekii
    Član
    Lekii

Opet ja – zvala poštansku, i dečji i roditeljski je 20 og

Micka&Nidza

Znali ko kada ce deciji? za roditeljski sam pustila informaciju na temi….
    a za deciji ne znam nista…

Gledanje 121 članaka - 121 do 135 (od 147 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.