Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Rodbinski Odnosi DIZE MI SE KOSA NA GLAVI…ZATO STO…

Ova tema sadrži 305 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  angelina1 8 godine ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 306 ukupno)

DIZE MI SE KOSA NA GLAVI…ZATO STO…

• madrag
    Član
    madrag

DIZE MI SE KOSA NA GLAVI:
    kad mi svekrva u devet ujutru zakuca na vrata, probudi svog prvenca i umesto mene ona sa njim popije prvu jutarnju. :kafica:
    ZATO STO:
    ga ja uglavnom onda vidim tek uvece.
    ona nema sta da trazi u mojoj kuci od rane zore jer ( Bogu hvala):roll: 🙄 🙄 mi ne zivimo sa njom!
    ima TOLIKO TOGA da mu isprica (SVAKO JUTRO) a ja sam iskljucena cim ona zapali cigaru pa se ja sa bebom moram pokupiti u drugu sobu. :uzid: :uzid:

ako i vi imate ovakve i slicne price kako vasa svekrva obogacuje vas bracni zivot recite da mi bude lakse.

katarina
    Član
    katarina

Ima ima i to na temi kako se mi slazemo sa sveki e tu ima da ciiiiitas i videces nisi jedina 😡 koja ima takvih problema sa sveki pa se tamo pridruzi pozdrav 😉

kalet
    Član
    kalet

Meni se dize kosa na glavi od teatralnog pokazivanja i dokazivanja pred drugim osobama, glumatanja neceg sto kad smo sami ne postoji i hladnokrvnosti, a sve su to na zalost osobine moje sveki.

Standzi
    Član
    Standzi

[QUOTE]Sneki – 30/8/2006 10:55 AM

Inace kada sam ja bila sama sa njom, ona uzme novine, digne noge i cita. Cuje se kljuc u bravi (dolazi mm). U sudoperi jedna solja od kafe. Ona ustaje i trci do lavaboa i kao pirka onu soljicu i njemu se zali: kako se naradila, kakvo su deca opterecenje i sl….

sta???????????????????boze kakva lazulja!!!!!!!!!!!!!ne mogu da verujem!!! 😯

May05
    Član
    May05

Jao meni je danas mm predlozio da idemo kod njegovih da budemo 7 dana,trebaju doci majstori da nam saniraju terasu jer je propala pa ima vlage u stanu zbog toga,i trebaju da donesu neku masinu sto isusuje vlagu,kaze on meni moramo ici kod mojih(oni inace stanuju 800 metara od nas) :anene: nece moci rekoh,ti idi ionako moras da radis,a ja idem kod sestre u tirol,nismo se vidjele 2 mjeseca(ovdje ima famelijarna karta kosta 15€i cijela porodica moze da se vozi sa vozom po cijeloj austriji jedan ddan)njemu bi krivo sto ja tako reagujem,moram napomenuti da smo kod njih prosle godine morali da spavamo 15 dana zbog vlage,jer isto tako dolazila jedna firma da nam kreci stan,i kad smo trebali kuci oni su poceli plakati sto ih ostavljamo :buljavko: 😯 ,kaze njima mm pa dajte ljudi da ja onda odjavim svoj stan pa da se preselimo kod vas 😯 kazu oni e to bi bilo super 😯 ,e tad sam rekla gotovo je vise sa spavanjem kod njih :kreten: :anene:

Standzi
    Član
    Standzi

samo se ti drzi svog misljenja Enina mamo!

Sneki
    Član
    Sneki

Enina mamo, :anene: :anene: :anene: :anene: :anene:

Standzi
    Član
    Standzi

bas vala!!!! hihi

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

a ti mi se rugas sa tom pcelicom hihihiihi :ruganje: :ruganje:

May05
    Član
    May05

ma nebih ja zivila kod njih :anene: to je samo par dana,mislim dobri su ljudi al bas zato sto su dobri nekad znaju da pretjeraju pa zbog te dobrote nemozes odgovoriti,enu vole i previse,i to mi ponekad ide na zivce,ako mala pije sirup oni me znaju zvati dali sam joj dala sirup i dajem li joj redovno,i tako neke gluposti mi stvarno idu na zivce,ako sam ja malu nahranila i odvela kod njih i kazem im da sam dijete nahranila oni opet pocnu da trpaju u nju da jede,ili npr odvedem je i kazem da sam pampers promijenila da je nemora presvlaciti ona odmah uzme dijete i pocne da je presvlaci.sto se mene tice meni nikad nista lose ne govore,ne vrijedjaju me,kad dodjem kod njih ja sam samo gost,na stolu me ceka i kafa i sok i kolaci,cak kad idemo u kupovinu idemo kod njih na rucak jer zao joj da ja tako umorna pravim rucak,mislim sve super funkcionira,ali samo mi smeta to sto rade oko malene,ja se odmah osjecam kao neodgovorna mama,shvatam ja da je moja mala njima prvo unuce i da odatle dolazi sva ta ljubav i briga za dijete,jos nisu nikad imali kcerku samo mm i jos jednog sima,ali ena je i mojima prva unuka pa ne dizu toliku frku oko sirupa,presvlacenja itd…

Standzi
    Član
    Standzi

ne podnosim to trpanje tipa „jesi ovo,jesi ono!“ kao da ja sama ne znam da ga treba presvuci,nahraniti,sirupe dati!!joj kako su zaostali,mislim da oni zele da se dokazuju kako i koliko oni brinu i koliko vole svoje unucice a nisu ni svesni kako to ide na zivce!

kalet
    Član
    kalet

Ovih dana mi se posebno dize kosa na glavi od spletkarosa, ljudi koji zele sve da znaju i da time dobiju materjal za nove teme, od ogovaranja.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

sta reci :neznam:

Maki
    Član
    Maki

Pa verovatno zato žto znaju da ima ko da mu pomogne mislim na tu ženu, kad je već plaćate što one da se muče.
    Mene nerviraju moji,mi živimo sami a oni su od nas udaljeni nekih 60km, mije to tako daleko, čekaju stalno da mi dođemo retko kad dođu, mada majka dolazi subotom ako mi ne odemo, ali me nervira što ne uzme Martu za vikend da se malo odmorim i da sredim po kući jer stvarno ne mogu sama i više sam preumorna nego i ja moram da idem sa njom:x

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

a kad treba da se jede bice prva da potrci u podrum da uzima zimnicu koju sam ja platila i spremila ali nema veze to je zivot 👿

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 306 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.