Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Rodbinski Odnosi DIZE MI SE KOSA NA GLAVI…ZATO STO…

Ova tema sadrži 305 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  angelina1 8 godine ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 306 ukupno)

DIZE MI SE KOSA NA GLAVI…ZATO STO…

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Znas sneki ovde ima preko cele godine da se kupi svo moguce voce i povrce,ali dosadi ti da i zimi i leti tj. preko cele godine da jedes zelenu salatu,paradajz,krastavac,kupus posto moja sveki nezna da sprema zimnicu prosle godine preko zime nismo imali ni tursiju,ni ajvar,pindjur,sarenu salatu ama bas nista osim kupovnoh kiselih krastavaca,i zato ja preuzmem stvar u moje ruke i ove godine sam sama sve stavila,ok ako nezna da sprema mogla je da mi pomogne primer da ona sipa eksenciju u presolac da ja to ne bih udisala,ali nema veze ostao mi jos ovaj vikend da spremim pindjur,kad zavrsim 6 oktombra da radim na ovom poslu ocisticu kuhinju generalno i posle cu da uzivam 😥

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

inace nisam ljubitelj kupovne zimnice nije mi ukusna i plus me posle bije kiselmina od nje

Sneki
    Član
    Sneki

Ja najvise od sve zimnice volim AJVAR :bravo: .

E, nemoj da ispadne da ti je sveki spremila svu zimnicu posto je sipala esenciju. :ruganje:

Maki
    Član
    Maki

Ti barem imaš ženu da ti pomogne a ja baš i nisma u situaciji da nekoga plaćam. MM radi subotom a nedeljom spava do 12h, ja kad dođem sa posla ne mogu ništa Marta mi ne dozvoljava ništa da radim možda samo uspem da operem sudove i uključim mašinu, a kad zaspi sredim sve za njom operem od sudova šta ostane, peglam pa sedmnem malo da se odmorim i tako do 12-1h i sutra sve ispočetka ustajem u 6h spremim se probudim Martu i mm spremim je pa na posao.
    Mnogo sam umorna, ne mogu više :sok:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

draga izzy veruj mi ja radim cak vise no kad nisam bila trudna,sve ja odrzavam,stan,perem ,usisavam,kuvam,cistim,peglam,i plus idem uvece da radim na posao i kad se vratim sposla veceramo perem sudove,tusiranje, malo zvirnem na forum sta ima i posle lezim smuzem u krevet i pricamo e jedino se tako opustam,meni nije tesko mada je nastupila faza da sam pocela teze da se savijam i izgleda materica mi pritiska pluva i malo se zamorim,sva sreca pa sam brza malo kucam,odem pa usisam,rucak se kuva i tako,kad pomislim netreba mi pomoc bolje sama nego ona da mi se mesa,samo me nervira kad vidim da je zensko toliko nezainteresovano.

Sneki
    Član
    Sneki

Izzy, meni zena dolazi dok sam ja na poslu, za vikend sam uvek sama i sve kucne poslove obavljam ja – dok deca skacu po meni .

Ivana, isto sam u trudnoci radila ko konj- isla na posao do kraja + kuca + drugi posao i mnogo sam se bolje osecala-nekako mi je vreme brze prolazilo.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

mogu ti reci da i meni vreme brzo prolazi pas pre neki dan pitam muza kad pre udjo u 5 mesec,sreca i kad prestanem da radim imam ovaj forum i vas pa cemo da caskamo :blabla:

Sneki
    Član
    Sneki

caskacemo… :blabla:

Maki
    Član
    Maki

Pa dobro Sneki nemoj da se ljutiš, nisam mislila ništa loše, samo sam htela da sa nikome pričam o tome, nisam ja rekla ni pomislila da je tebi i ostalima lakše. Samo eto dosadilo mi je to više da radim sama. 🙁

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ne izzy neverujem da se Sneki ljuti nego je verovatno napisala kad iznajmljuje tu zenu,a da vikendom sve padne na nju,mi smo tu da se druzimo a ne da se ljutimo zato slobodno pisi i uzivaj snama i mi stobom :-*

Sneki
    Član
    Sneki

Ma, nisi valjda pomislila da se ljutim :buljavko: ? Ja znam sta znaci biti sama i ptpono te razumem! Pisala sam vec negde da je kod mene razlika izmedju dece 1.5 god i kada mi se rodilo ovo drugo bila sam potpuno :kreten: .

Maki
    Član
    Maki

Ja sam pomislila da sam te uvredila i da si se naljutila. Meni jr tu super sa vama, mnogo toga mogu da napišem što nemam kome da kažem. Ja ovde u ovom gradu malo njih imam skim se družim jer su to većinom sve neudate i bez dece, onda možete da zamislite kad odete kod njih sa detetom i kad dete počne da skače i rastura. 😆

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

mogu misliti,ma samo ti uzivaj i opusti se :-*

Sneki
    Član
    Sneki

Znas kako, ja sam malo starija od svih vas, i vec sam oguglala, ne ljutim se za mnogo velike stvari, a na tebe naprotiv, bas mi je prijatno da caskam sa tobom. P sve smo mi u nekom slicnom sosu.
    Da, da…..znam…osecas se.. . Pa imas Kalet, ona je u Kg.

Maki
    Član
    Maki

Baš :doomed: .
    U ponedeljak će ponovo da mi priključe internet, konačno završavaju sa radovima na priključcima, pa ću moći i popodne sa sa vama :blabla: . Jedva čekam :bravo:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 306 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.