Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Rodbinski Odnosi DIZE MI SE KOSA NA GLAVI…ZATO STO…

Ova tema sadrži 305 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  angelina1 8 godine ranije.

Gledanje 286 članaka - 286 do 300 (od 306 ukupno)

DIZE MI SE KOSA NA GLAVI…ZATO STO…

• lelly
    Član
    lelly

Diže mi se kosa na glavi od toga što je sve teže naplatiti zarađene pare. Ne razumem, šta je potrebno da ljudi prestanu da se prave ludi, možda uterivač dugova????

Spooky86
    Član
    Spooky86

– Umesto da ucim, blejim na netu dok dete spava 🙂

Sveki ne zna da pere sudove, a svekra i ne cujem u stanu, mnogo tih covek 🙂

sladjanam
    Član
    sladjanam

Meni se diže kosa na glavi zato što sam tek saznala da sam trudna, a već sam u problemima do guše: Nisam završila faks, trenutno živimo kod mojih roditelja, mm nije završio fakultet- a završio ga da makar uči toliko koliko bulji u tv dok su utakmice, nemam nikakvo zdravstveno osiguranje, nisam prijavljena na biro kao nezaposlena (a da to uradim krčkaću se u busu 2 sata do Beograda, samo da podignem diplomu srednje škole sa faksa), platila sam juče ultrazvučni pregled kod privatnika 3000 dinara, nemam nikakve prihode do onoga što mi roditelji pomognu, očekivajući da završim fakultet… Totalni zbun.

weksi
    Član
    weksi

ne mogu da nađem posao :uzid:

Praslin
    Član
    Praslin

Dize mi se kosa na glavi od devojcica sa 13,14 godina koje u grad izlaze polu gole. Dize mi se kosa na glavi od toga sto narkodilera ima na svakom mestu. Dize mi se kosa na glavi od ekonomske krize cije cemo posledice tek osetiti (zar nam treba jos neka kriza?!). Dize mi se kosa na glavi od mojih bivsih komsija od kojih sam 200km a i dalje nalaze povod da pricaju lose o meni. I mogu tako do sutra …

I sad malo van teme – Sladjanam neces moci da se prijavis na biro sad kao trudnica. Pokusala sam,vratili me. A na osiguranje imas pravo,samo se raspitaj. Ja sam zaboravila sta sve treba ali znam da imas pravo jer si trudna.

Marlena
    Član
    Marlena

dize mi se kosa na glavi jel vec 4 godine zivim sa svekrom i sveKRIVOM u kuci…….!

pejana
    Član
    pejana

Marlena, dobrodosla u klub…. Zivot u zajednici je umetnost, zaista. Zavidim onima koji zive sami! 😥 😥 😥 😥 😥 😥

sladjanam
    Član
    sladjanam

Praslin- prijavila se na biro kao nezaposlena, sa naravno precutanom cinjenicom da sam trudna, zato sto mi je tako savetovala gdja koja radi tamo.Hvala, u svakom slucaju.

Marlena
    Član
    Marlena

hvala pejana , nadam se da ce doci dan kad cemo se odvojiti ….. na moju veeeeellllliiiikkkkkuuuuuuu srecu amm nesrecu , to je mamin sim jedinac

Lavita
    Član
    Lavita

ljubi ih majka sve
    jedinac ili sa sestrom sa tri brata sve je to isto
    bitno je samo kako zena shvati to u glavi mislim na svekrvu
    i meni je bilo u pocetku tesko KADA SU ZIVELI OVDE
    PRICALA SAM VEC DA SADA IMAJU KUCU 50 KM OD BEOGRADA I DA ONA DOLAZI ALI DA NAM JE SADA SJAJNO
    ali kada sam dosla ovde u kucu renovirali su sve
    i kao SINE KAKVU CES BOJU SANKA
    A ON NARAVNO DODJE KOD MENE I PITA
    KAKVU CEMO BOJU SANKA
    A JA KAZEM CRVENU
    A ON KAZE CRVENU CEMO BOJU
    A ONA SINE A DA OVO OVAKO URADIMO
    ma idi bre zeno pa i ja se tu nesto pitam
    uf i onda kada sam ja pocela da se ponasam kao gazdarica u kuci i sve POBEGOSE HAHAHAHAHAHA

Sanja88
    Član
    Sanja88

Drage moje mame, ja sam upala ovdje mada nista nisam procitala, jednostavno moram se negdje izduvati. Znam da je to jako nepristojno, imate vi i svojih problema.
    Ne znam da li koja od vas zivi u zajednici i ima najpametnijeg svekra i svekrvu koji znaju sta je najbolje za moje dijete, koji znaju sta joj fali, ma sve znaju. Ja sam samo tu da zamjenim pelenu. Jos ako nesto kazem ili odreagujem na mene se digne nos kao na najnezahvalnijeg stvora na svijetu! 🙁 Jutros mi niko nije rekao ni dobro jutro jer su svi ljuti zato sto mi je svekrva sinoc otela dijete iz ruku i pocela je ona da je smiruje, jer ja ne znam sta joj je. Ona sve zna i sve moze i sve umije. Hvala njoj na svoj pomoci, ali brate nemoj mi otimati dijete. I ja uvijek cutim zato sto ne radim i zato sto sam zavisna od njih. Jos mi na sve to kazu kako sam skrta i nedam svoje dijete nikom. ljudi pa ona je najmanje sa mnom!!!! Ja ne znam da joj namjestim vodu za kupanje, cak i to provjeravaju, a par puta me je svekar pitao sto sam je rodila ako necu voditi racuna. I ne stignem da ga vodim! Sve cutim, u fazonu, oni vole unuku, pa da ne ispadne da im ja branim. Zato su se sad oslobodili i ja ne mogu nista. Dodjavola sve! 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

Lilypie First Birthday tickers
    Glitter Photos
    [Glitterfy.com – *Glitter Photos*]

baky
    Član
    baky

Ooo Sanja, ma ne bi im ja cutala pa jos toliki da su… To stvarno treba izdrzati, ali to je tvoje dete i ne daj da se tako ponasaju, a tvoj muz sta kaze na sve to?

Sanja88
    Član
    Sanja88

Ma on je na mojoj strani, samo sto ja necu da on ulazi u konflikt sa svojima. Ipak su mu roditelji. Ne bih ni ja volila da se neko meni zali na moju mamu. Ali ja izludih! Sinoc je moj muz potegao tu temu otimanja iz ruku i ona je digla nos na mene. Niti se zalim niti kome sta govorim, a kada on nesto primjeti i kaze na mene se digne nos kao da sam ja nesto rekla.

Glitter Photos

katarina
    Član
    katarina

Vidim da si jako mlada ako si 88mo..trebas jos dosta toga nauciti..prvo svadjom se nista ne postize,budi pametna i na vreme im daj do znanja da je to tvoje dete i da si mu ti majka..cutanjem nista isto ne postizes,zasto cutis?kazi sta ti smeta ne dozvoli da ti bilo ko uzima dete iz ruku.Pusti muza da sa njima prica jer ako nece on ko ce???Ako sad cutis i gutas sve ce ti biti teze i gore!!!Kazi im na lep nacin dajte mi dete i idi u svoju sobu..veruj mi da ce te vise zeniti ako ih postavis tamo gde im je mesto.

Sanja88
    Član
    Sanja88

Pokusala i to. Lijep razgovor pije vodu sedam do deset dana i onda sve po starom. I to samo kod svekrve, a posto mi je svekar alkos sa njim nema price i sve mu se mora objasnjavati kao djetetu od 6 godina. Nemam ja nista protiv i da se poigraju i da pomognu, kad ja zatrazim pomoc, ali da mi se mijesa u svaki aspekt zivota,ali bas svaki, pa to ne mogu da podnesem. Taman pomislim sve je ok i oni ponovo. Jednostavno nemam vise snage. Sinoc mi kaze: „Sta doktori znaju? Ko vam je rekao da siroki povoj ide do treceg mjeseca? To se stavlja do sestog! Kakav je to doktor?“ I onda krene ponavljanje price… I tako vec 4 mjeseca iz dana u dan. U sobu upada ko hoce i kad hoce bez obzira na doba dana ili noci.
    Pretvaram se u tako groznu i pasivnu osobu da mi je to strasno, a uvijek sam bila nasmijana i vesela. Jaoo,samo da mi je da podjem da radim i volicemo se samo vikendom.

Glitter Photos

Gledanje 286 članaka - 286 do 300 (od 306 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.