Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Rodbinski Odnosi DIZE MI SE KOSA NA GLAVI…ZATO STO…

Ova tema sadrži 305 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  angelina1 8 godine ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 306 ukupno)

DIZE MI SE KOSA NA GLAVI…ZATO STO…

• Sneki
    Član
    Sneki

Izzy, samo napred!!! Meni je zao sto popodne ne mogu d ase dopiujem od :andjeo: :andjeo: , ali zato neki put uvece gvirnem.

katarina
    Član
    katarina

E pa stvarno mi se dize kosa na glavi zato sto se moja sveki ponasa kao da joj 30 a ne 63!!!!
    U nedelju bili smo svi pozvani kod moje zaove bili izbori(zaova se kandidovala za gradonacelnicu grada) i moja sveki mi je pre toga rekla da kad njen muz ide kuci(jer treba da radi nocnu) tj oko 8 icice i ona i povesce Janu da kod nje spava…sama se ponudila…odemo oko 5 i kad tamo oko 100 gosta i vise svi se dali u posao da joj pomognemo oko pica i negde oko 8 moja sveki nista,pola devet ja kazem ispred nje mm idem ja kuci sa Janom a moja sveki ah da mala mora u krevet i sa casom u ruke kao da pre toga nista nije rekla 👿 mm kaze ostani ti idem ja a ja mu kazem ne ti ostani ionako za par dana ides(za afriku da radi necemo se videti 3 meseca)a moja sveki komentarise tako je to kad se odlucis za dete 👿 👿 😯 ja se pokupim i odem kuci nisam htela pred ljudima bilo sta da komentarisem ipak je to moje dete i nije mi tesko da odem kuci samo sto se nudis nije mi jasno a mi se obradovali zajedno da budemo negde da nije ona rekla da ce da je cuva zvala bi bebi siterku 🙁 bas mi bilo zao mm hteo je to vece samnom da provede a ne da mu mama tu bude a zena kuci 🙄 i oko 1 mm me zove da ga pokupim kolima i naravno ko jos ceka isped kafica moja sveki :vestica: uhhhhhhhhhh sa mladima isla od kafica u kafic i slavila sa njima :uzid: :uzid: pa se pitam kako joj nije bilo makar malo zao sina zna da ide za koji dan pa da makar malo ima osecanja a ovo hladna ko led boli nju uvo muz na posao a ona sa mladima :alkoholicari: uuuuhhhhhhhhh

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ha,ha Katarina sta reci sveki ti je show strasno stvarno kako je nije sramota da ide od kafica do kafica sa mladiima smesno majke mi :galamdzija: :kreten:

katarina
    Član
    katarina

ee klimaks li je neznam ajde sto se oblaci ko 30 da ima farmerice,majice,kozmeticar,frizer ajde to mogu da shvatim lepo joj sve stoji sa ukusom se oblaci i lepo je sto obraca paznju na sebe ali ovo je stvarno previse to nije prvi put 👿 kad god se ukaze prilika ona se skocka i sampanjac pa ti uziva ja pre nje idem kuci ona ti ostane pa jos ujutru posle slavlja spava se do 12 ako hoces tad kod nje zatvorena su vrata treba da se otrezni od :alkoholicari:

kalet
    Član
    kalet

Katarina, stvarno strasno. Ali, nemoj vise nasedati na njene predloge i obecanja, nego cim imas priliku da ides na neku proslavu, u izlazak, pozoves bebi siterku, platis i glava ti je mirna, a ne da razmisljaskada ce njoj da dune da te zeza. Uzas!

Mirche
    Član
    Mirche

Jos jedna potvrada: obecanje, ludom radovanje…(bez uvrede 🙂 ). I ja sam se oslanjala na pomoc mnogih pa i najbizih pa sam ostala bez te pomoci i sto je najgore kao i kod tvoje sveki, oni su se nudili za pomoc, a ja verovala njihovim obecanjima…pogotovo sa vidno labilnim osobama…

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ma najbole je osloniti se na sebe 😆

kalet
    Član
    kalet

Sto bi nas narod rekao u se i u svoje kjuse.

Mirche
    Član
    Mirche

kalet – 16/9/2006 8:28 PM

Sto bi nas narod rekao u se i u svoje kjuse.

Potpisujem.
    Bas to sam mislila da napisem…

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

Maki
    Član
    Maki

Pa dođe im vreme kad polude, moja je jednom uzela sve suknje i skratila da joj budu iznad kolena, kaze svi vole kad ima kraću suknju, a možete da zamislite, žena na selu, prava seljanka, noge polu obrijane(ispreskakano na sto mesta), pete ispucale neuredne, ono je bilo smešno mada kad bolje razmislim žalosno, šta čovek može da napravi od sebe!!!!!!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

nije valjda da je tako izzy 🙄 🙄 🙄

Maki
    Član
    Maki

Ma da, ja je sada ne viđam jer ne razgovaram sa njom. Pre dva meseca sam je videla kad smo išli na veridbu kod brata od mm i nosila je neku suknju jedva prekriva kolena i košulju preko, papuče a za noge da ne pričam. 🙄

madrag
    Član
    madrag

e zamislite situaciju… pokacim se sa mm oko mojih i njegovih…
    dodje svekrva pita sto se svadjamo, ja naivna smirujem : nije zbog vas, nemojte se mesati, to su nasi problemi…bla bla…
    kad ona meni : znam rekao mi je, i stvarno zasto je tvoja majka takva…
    kakva????
    nekulturna…
    u lice je pocela da pljuje moju majku…kao kad se sretnu ne pita za njene kuci kako su…

a sad kad nam je ila prva godisnjica moja je ujutru zvala da nam cestita pozeli srece i ljubavi…itd
    a njegova se nije setila ni kad je videla nove mindjuse koje mi je kupio…

i sad ko ne zna za red!!!!!!!!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

jaoj madrag pa ja bih joj rekla,,Draga gospodjo pa mi se svadjamo zbog vas sto ste uvek tu i pravite nam probleme,rekla bih joj u oci pa nek bude sta bude 😯

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 306 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.