Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Zdravlje Dojke – problemi i pregledi

Ova tema sadrži 132 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  secer 7 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 133 ukupno)

Dojke – problemi i pregledi

• kalet
    Član
    kalet

Interesuje me da li je neko operisao tumor dojke i da li se on i posle operacije opet pojavio?

Mirche
    Član
    Mirche

Ja znam jednu zenu koja je operisala tumor i koji se, na zalost, vratio…
    Kako i zasto..to ne znam, ali se vratio posle 10 godina… 🙁

kalet
    Član
    kalet

I ja imam isti problem. Sta ide posle toga?!!!!

Mirche
    Član
    Mirche

Joj, stvarno ne znam. Zao mi je! I cujem da mnoge zene imaju taj problem, cak i devojke od 15-16 god …
    Mislim da zavisi i da li je dobrocudan tumor ili ne…Samo redovne kontrole, prepisana terapija,…

Standzi
    Član
    Standzi

Moja mamaje operisala tumor srecom bio je dobrocudni :sok: posle godinu dana dobila je opet tumor ali na materici…
    Srecom opet je bio dobrocudni..Mozete zamisliti kako mi je bilo dok smo cekali rezultate…

kalet
    Član
    kalet

Ja najbolje razumem i ja sam ih cekala, hvala Bogu da je sve bilo kod tvoje mame OK.

Mirche
    Član
    Mirche

Pa sta je to Kalet? 😯

kalet
    Član
    kalet

ma, namam pojma, to je takav sastav tkiva. receno mi je u trudnoci, da ce se to srediti dojenjem, ali ne.videcemo!

Mirche
    Član
    Mirche

Prati ti to redovno, sa tim nema zezanja!! ❗

kalet
    Član
    kalet

Strasno sam neodgovorna kada je moje zdravlje u pitanju. Znam, treba stalno ici na kontrole, ja to naravno ne radim, jer uvek imam preca posla.

katarina
    Član
    katarina

a ja sam Hipohonder!eto juce sam vadila krv da vidim jel sve ok…danas bili rezultati i pitam dok.jer sigurno sve ok??Kaze jeste manje gvozdja imam ali ostalo ok..Hvala bogu najvise se plasim raka…pu pu pu nedaj boze pa zato svaki 3 mesec ja odem kod ginekologa a na 6 vadim krv a da me u slucaju nesto zaboli odmah trk kod doktora sad me mm zeza opet imas rak?gde sad?

A sto se tebe kalet tice sacekaj rezultate pa i ako moras da operises nije to nista moja zaova je pre nekoliko meseci imalai bilo je sve ok dobrocudni, najteze je neizvesnost,mada sa sruge strane mozda je to lifni cvoric ili pa od dojenja vidi sta ti dok kaze a ja ti zelim sve najbolje i glavu gore mozda i nije nista …

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

i ja se nadam da je ve ok
    🙂

Sneki
    Član
    Sneki

Ne smes da imas preca posla! Vidis kako sam ja prosla sa mojom nesretnom ranicom, pa danas moram da idem da mi to skinu (i to iskljucivo samo zato sto sam se zapustila). Sve nesto jurcamo: da budemo dobre na poslu, u kuci, deci…, a posle kad se razbolis… nikom nisi dobra.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Sneki – 18/8/2006 12:42 PM

Ne smes da imas preca posla! Vidis kako sam ja prosla sa mojom nesretnom ranicom, pa danas moram da idem da mi to skinu (i to iskljucivo samo zato sto sam se zapustila). Sve nesto jurcamo: da budemo dobre na poslu, u kuci, deci…, a posle kad se razbolis… nikom nisi dobra.

e Sneki to si dobro rekla :bravo:

MissGak
    Član
    MissGak

Ja sam imala tumor na dojci i operisala ga!Dr je tada rekao da su sanse da ga ponovo dobijem iste kao i kod svake druge zense osobe.Kako mi je to zavedeno u kartonu ovde,tokom trudnoce moj dr je i to kontrolisao jer sam vec pominjala da se hrane hormonima.Ako ga dakle ima u zacetku,tokom trudnoce postoje velike sanse da se tumor uveca!Sada bih trebala kontrolisati to na svakih 6 meseci do godinu dana,a ja da nije bilo trudnoce,evo vec 4-5 godina opet prepustam stvar slucaju..Neodgovorno…
    Povrh svega moj otac je umro od jedne vrste raka,tako da mozete zamisliti moj strah tada u iscekivanju rezultata…

Kalet gde si operisana,u kojoj bolnici?Ne vidim ovde ishod dogadjaja…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 133 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.