Ova tema sadrži 210 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  kika 10 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 211 ukupno)

DOK ČEKAMO II CRTICE 2

• bubica
    Član
    bubica

Obzirom da evo već duže vremena ne mogu da udjem na temu Dok čekamo dve crtice, u stvari mogu…ali nikako ne mogu da pišem poruke…a vidim da je interesovanje veliko…pa ispadam blesava, jer ne pružam podršku i ne pozdravljam nove članice , ja predlažem da se preselimo ovde i nastavimo druženje….

Tema je naišla na interesovanje i ima već dosta strana…pa ja otvaram novu…

Da poželim dobrodošlicu svim novim članicama i čestitam onim koje su ugledale dve crtice….

:bravo: :bravo: :cvecko: :andjeo: :trudnica: :ljubav: :blabla: :ukrevetu:

Seka
    Član
    Seka

Draga Bubice, super ideja.. i ja sam pokusavala da posaljem dobrodoslicu Majcekuzmajceku, ali nije htelo..

Dobrodosla nam Majcezmajce, zelim ti svim srcem da ne dobijes ovog meseca, sto zelim i sebi.. :bravo: :bravo: Da i mi setamo malo taj lepi, veliki :trudnica: ….

Meni je danas 30-ti dan.. trebala sam vec da dobijem, ali ko zna, imam i danas simptome, oce-nece.. Daj Boze da nece.. Proslog meseca sam dobila 27 dana.. jbm li ga.. Razmisljam da li se isplati kupiti vec sada test.. Strah me je od one jedne crtice..

:-* :-* :-* za sve drage forumasice…

makica 265

ja samo da vas pozdravim sve!!!! :caos:
    nadam se da cu i ja uskoro ugledati dvije crtice,ali bas sada kad treba da sam opstena
    ja sam napeta ko puska :uzid: !!!seko i tebi sto prije dvije crtice!!! :-*

bubica
    Član
    bubica

Makice, dobrodošla… :love:
    Seko, uradi taj test već sad, pa šta bude…ili sačekaj još par dana, mada već sad nema potrebe da čekaš…Hajde, čekamo ishod!
    Devojke, samo vi :ljubav: volite svoje muškarce i uživajte u :ukrevetu: i slavićemo kad tad kao… :trudnica: :trudnica:

Ajd’ polako i opušteno… :blabla:

I brišite duple poruke, ako ih bude bilo da imamo više mesta za sve… :caos:

mazaki
    Član
    mazaki

:bravo: Bubice sto si otvorila novu stranu za ovu temu,ni ja nisam mogla da saljem poruke,samo da vas pozdravim,a za Seka cekamo da nam javi najlepsu vest :trudnica:

beban
    Član
    beban

Pozdrav svima i od mene.Ja samo da se javim. I ovog meseca nema nista od mog malog, dugo ocekivanog bebana. Idemo dalje ljudi 😆 Glavu gore.Moj dragi jedva ceka podmladak i ja. Svi vec pitaju imali li nesto novo. Dodje mi da poludim. Vi razumet kako NAM je. Zbog toga VAS SVE VOLIM :HAG:

bubica
    Član
    bubica

Draga Beban, ne obaziri se na okolinu…na žalost taj pritisak je prisutan…sredina ti prosto nameće grižu savesti…ako nemaš dece, onda si nekako čudan…Ja sam se opterećivala, pa sam prestala. kad sam videla tužne primere zlostavljane ili ostavljene dece, dece koja zaborave svoje roditelje, parove koji imaju užasan brak a imaju dece,,,i šta ja sve mogu i umem, od onih koji imaju dece i bla bla…primera je mnogo….
    Zato okolino iš! Najbolje je reći znatiželjnima da još ne planirate (a oni zatečeni, pa se zgranu), a poveravaš se samo dobronamernima i onima koji to razumeju….
    a kako je vama, vi to najbolje znate…
    zato navalite na :ljubav: :ukrevetu: :ljubav: :ukrevetu: :ljubav: :ukrevetu: i neka idu svi do djavola! Eto.

bebolina
    Član
    bebolina

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: Bubice.
    Mada je jako tesko oduprijeti se sredini u kojoj zivimo ali ….Prije nekoliko dana sam otisla na pregled kod drugog ginekologa cisto da vidim sta ce on reci na moju situaciju.Fino se mi ispregledali i ispricali i sve ok(glavna recenica na kraju razgovora je bila :SAMO OPUSTENO).Ja sva sretna,malo se opustim , malo vise cak, i juce odem da svekrvi izvadim uputnicu za specijalistu kod naseg ljekara(kod nas je ova porodicna medicina na snazi),on tu mene ispita(posto me slabije poznaje)i onako mrtav ladan covjek kaze“Znas,ljekarima je najlakse reci da je u pitanju psiha kada ne mogu da nadju problem.“Ja ludim od juce.Ne kazem da je taj covjek mislio nesto lose ali sta da mislimo mi okruzeni ovakvom sredinom.
    P.S.Samo da dodam da ,bez obzira na sve ,ja se ne predajem.Kad tad.

majcekzmajcek

Drage moje,
    Nažalost :vestica: je dosla jutros. Što znači ni ovog meseca ništa od :trudnica: . Skroz sam u bedaku :uzid: . Znam da ne smem takva da budem i mm me je :batinepoguzi: jutros kada sam mu rekla da neću više ni kod lekara da idem i da necu više ni da pokusavam sa ovim ili onim nego ako dođe prirodno dođe a ako ne nikom ništa. Bogu hvala pa je on za razliku od mene optimista i veruje da će i nas jednog dana da obraduje jedan mali :andjeo: . Ne znam šta da vam kažem da mi nije njega ja bih totalno potonula ovako mi on to ne dozvoljava jer veruje u nas. On je moja najveća podrška u svemu i drago mi je što nije u fazonu da insistira na bebi nego samo opušteno kaže doći će i taj dan samo bez nervoze i panike i sve će doći na svoje mesto. Eto toliko od mene ali da znate da sam tu svaki dan uz vas i da vas pratim i da i ja zajedno sa vama cekam dve crtice i moje i vaše. Veliki pozdrav svima i držim fige onima koji još uvek čekaju ishod svojih radova, a ja sad čekam da :vestica: prođe pa se bacam na :ukrevetu: prirodnim putem ovog meseca pa ako ni tad ne uspe onda sledeci opet uz pomoć klomifena i inseminacije. Bitno je da ja ne odustajem. POZDRAV

Anchy
    Član
    Anchy

Zdravo devojke,

Podrav za majcezmajce, welcom!
    Bubice ti si skroz u pravu! I mi cemo biti :trudnica: :trudnica:
    Vazno je da se ne opterecujemo, ja licno ni sakim o tom ene pricam zato sam vam se i pridruzila na ovom forumu. Kapiram da ste sve super zene, potencijalne super mame. Vazno je da se podrzavamo, volimo sa svojim muzicima :ljubav: i da opusteno :ukrevetu:
    Sve ce doci na svoje mesto!
    Jvaljajte da li je neka videla dve srtice. Ja treba da dobijem za sedam dana a iskreno se nadam da necu!
    Pozdrav i puno poljubaca! :-* :-* :-*

bubica
    Član
    bubica

Na ovoj temi je najbolja kletva DA BOGDA NE DOBILA SLEDEĆEG MESECA (TO NE VAŽI ZA 7 NA lOTOU, VEĆ ZNATE ŠTA…) ZBOG TRUDNOĆE…. 😆 😆 😆 😆 😆 😆

Taj doktor sa tom izjavom očigledno zanemaruje psihu u njen uticaj na telo…Može lise to odvojiti? ne može. telo bez duše ne ide, ne živi…duša još i može bez tela…Ali, dok su zajedno treba da budu u skladu.
    Šta sa parovima kod kojih ništa fizički patogeno nije nadjeno, pa opet nema bebe…Prema tome, psiha je i tekako važna…

ja sam tako govorila mm, jao da li ćemo imati dece, pa sam zatrudnela, on je bio optimista, pa posle spontanog mu kažem ne želim više da pokušavam, vidiš da smo baksuzi, on optimista, ja sad kad je prošla kriza naravno želim bebu…i tako. Dobro je da muževi budu podrške…Mada oni nikad ne doživljavaju potomstvo na način, kako mi to radimo…Za njih je sve lako ćemo, a mi se ubismo od sekiracije….Takvi su, sve shvataju neozbiljnije od nas…

A sredina, neka se nosi, jer ako joj se prida značaj, može tako da isfrustrira da to nije normalno…A na kraju svi pobegnu u svoje kuće i ti ostaneš sam…Problem sredine je što više brine tudju brigu, a nema hrabrosti da se bavi svojom…

Hrabro, napred…i u pravu je taj drugi dr. OPUŠTENO… :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav:

Seka
    Član
    Seka

Evo me zenske drage, sta da Vam kazem.. 🙁

Radila test i 😥 .. rekoh da obradujem mm za 14.02.. ali eto.. tresla sam se od straha da ne vidim onu jednu budjavu, ali ipak je bila samo ona.. Danas mi je 32 dan i dalje mi se nesto desava, a nikako da krene.. opet moji jajnici.. Nisam se toliko izbedacila jer mene sve stize kasnije, takva sam.. Kao ok, zurim na posao, mislim na drugo.. jbs ga..

I tako..

:-* :-* Ljubim vas puno,puno.. hvala sto ste mislile na mene.. nadam se da cemo se uskoro uzajamno obradovati..

beban
    Član
    beban

Srecan vam DAN ZALJUBLJENIH :bravo: drage moje. Neka nam Sveti Trifun pomogne da svoje ljubavi krunisemo malim bebama. Puno srece :ukrevetu: .

Karli
    Član
    Karli

Ja kakve sam srece nikada necu docekati te dve crtice!Uvek se nesto iskomplikuje i ma ne znam ni sta da pisem

MissGak
    Član
    MissGak

Joj karlice(i sve druge drage buduce trudnice) nemojte ocajavati.Znam da nije lako,ali poslednje sto covek izgubi je nada.Moras biti pozitivna i ja verujem da ce ti se zelja ispuniti!!! :HAG:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 211 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.