Ova tema sadrži 2 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Natasa 6 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 3 (od 3 ukupno)

Domaca radinost- medenjaci

• Natasa
    Član
    Natasa

Dugo vec trazim posao, cekam, i nista, znate vec kako to ide. Bas sam se razocarala, ali nisam htela da posustanem. Posto cesto prijateljima, rodbini, poznanicima pravim medenjake za njih i za poklon, odlucila sam da pocnem da ih prodajem. Umetnicka sam dusa, slikam, pa tako obozavam da ih ukrasavam, pogotovo za neku specijalnu priliku, svadbu, deciji rodjendan……

Evo kako oni izgledaju:

Da li se neka od vas bavi rukotvorinama? Kako vam se dopadaju moji medenjaci? Hajde da na ovoj temi razmenjujemo svoje ideje i iskustva.

marmit
    Član
    marmit

Nataša, divno izgledaju! Da li si ih možda prodavala na sajmu meda, bilo je i u centru i na spensu, ja sam tamo uzimala. Tvoji izgledaju divno, mogla bi i tamo da se malo reklamiraš.

Ja obožavam medenjake, ali ne pravim ih 😳 ! Nisam neki tip za takve stvari. Ali obavezno kupim, pogotovo te ukrašene!

Sve najbolje, i da razviješ sopstveni biznis!

Natasa
    Član
    Natasa

Draga nisam bila na sajmu meda, ali planiram. Medenjake pravim vec dugo, ali sam tek pre mesec dana odlucila da pocnem da ih prodajem.

Gledanje 1 članka - 1 do 3 (od 3 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.