Ova tema sadrži 21 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  pulinka 4 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 22 ukupno)

Drage majke

• Simona.bombona

Drage majke ..zovem se Simona i zivim u Budvi.
    Imam 31 godinu i samohrana sam majka decaka od godinu ipo dana koji se zove Luka.
    Zivimo ko potstanari vec duzi period.
    Muz mi je poginuo pre godinu ipo dana u saobracajnoj nestreci.
    Ja ne radim i na biro sam…ujedno nemogu ostaviti dete samo ..nemam ga kome dati a za vrtic nemam para…za sad.
    Trazim nesto da radim ali tesko.
    Molila bih majke koje imaj musku decu koja su vec veca od mog sina i ako zele da mom sinu poklone robicu nosenu ,da je dobro ocuvana .
    Mnogo bi mi znacilo jer zaista nemam da mu priustim sve.
    Puno vas pozdravljam i nadam se pomoci.

Simona
    moj mail je
    [email protected]

Jasmina Babic

Draga Simona,

Puno pozdrava tebi i tvom decaku i da vam sto pre dodju bolji dani. Ja sam isto odrastala bez tate i znam kako je tesko i tebi i malom drugaru. Kako se zove? Mislim da bi ti bilo bolje da ovu temu stavis pod "Humanitarne akcije" jer ne verujem da je iko od mamica to video, ili se javi na caskanje mamama dece od 1-3 godine, mi ti mozemo najvise i pomoci.

Ja imam decaka od 2 godine i ocekujemo seku u oktobru, pa kad budem sad ponovo raspakivala njegove stvari sigurna sam da ce se naci nesto i za vas. Samo ne znam jel e moze slati postom ili kako? Videcu kako druge mame budu reagovale. Sigurna sam da hoce.

Pridruzi nam se na caskanju :-*

mayya
    Član
    mayya

Naravno da cemo ti pomoci!
    Zelim ti bolje dane, tebi i tvom decaku. Javljam ti se na mail.

Simona.bombona

Hvala drage mame da ste mi se javile ..
    pozdrav

tamara27
    Član
    tamara27

Drga Simona,kojim putem je moguće poslati ti garderobicu? Vrlo rao bih to učinila.
    Želim ti puno snage i sreće da istraješ i uspeš u životnoj borbi. :-*

dragana.srb

Eto da sam pre videla tvoj post Simona mogla sam da ti pošaljem puno garderobe za mališu. Moj suprug i ja smo u utorak odneli šest ogromnih kesa garderobe u Zvečansku. Tamo je skoro 270 napuštene dece i mi smo skupljali stvari za njih već duži period. Čim budem skupila još garderobe imaću u vidu tvog sinčića.

Zhunga
    Član
    Zhunga

Ja sam tek sad videla ovu temu, posto retko idem na forum ali nadam se da nisam zakasnila, garderobica uvek treba. Ja imam cerkicu, ali imamo dosta stvari koje bi odgovarale i tvom sincicu,Nazalost do sad sam dala dosta stvari sto u Zvecansku, sto svuda…ali uvek neko detence dobije to sto mu treba.
    Pozdrav. zelim ti puno srece

Mare29
    Član
    Mare29

[email protected] na FB ne izgledas bas tako jadno i navodno si novinar RTSa http://www.facebook.com/profile.php?id=100001074551199 zanimljivo… 😯

sarica1983

E videh profil, ne mogu da verujem čime se sve ljudi bave… Sad se pitam da li u opšte i ima dete

secer
    Član
    secer

Dobro ocuvana garderoba? !!! Ne razumem.

srecna mama

Ne vidim sliku na fb profilu, jeste li sigurni da je to ta osoba.Mozda je neki nesporazum.

srecna mama

Zena ipak stoji iza ozbiljnog apela, a pri tom je naglasila da trazi posao.Upravo sam uspela otvoriti fb iz internet explorera, ne mora da znaci je meil njen, mozda je osoba sa fb u njeno ime stavila svoj meil preko kojeg ju je moguce kontaktirati.Takodje, ovo ime simonabonbona je i malo neozbiljno za osobu koja stoji iza tog apela, tako dapsotoji i mogucnost da je simona postavila svoj meil kao kontakt preko kojeg je tu osobu moguce kontaktirati.

srecna mama

Simona.bombona – 11/8/2010 11:32 Drage majke ..zovem se Simona i zivim u Budvi. Imam 31 godinu i samohrana sam majka decaka od godinu ipo dana koji se zove Luka. Zivimo ko potstanari vec duzi period. Muz mi je poginuo pre godinu ipo dana u saobracajnoj nestreci. Ja ne radim i na biro sam…ujedno nemogu ostaviti dete samo ..nemam ga kome dati a za vrtic nemam para…za sad. Trazim nesto da radim ali tesko. Molila bih majke koje imaj musku decu koja su vec veca od mog sina i ako zele da mom sinu poklone robicu nosenu ,da je dobro ocuvana . Mnogo bi mi znacilo jer zaista nemam da mu priustim sve. Puno vas pozdravljam i nadam se pomoci. Simona moj mail je [email protected]

Uz svo duzno postavanje Simone kao licnosti, ali ovaj post mi ne deluje kao da je napisala osoba sa zavrsenim fakultetom novinarstva. Podvukla sam i zasto.Elem, ja verujem da je posredi neka greska, mozda se neko grubo poigrao, tako mozda ne bi trebalo da donosimo preuranjene zakljucke.

To je samo moje misljenje.

lillyblue
    Član
    lillyblue

Zasto odmah mislite da je prevara u pitanju? Mozda jeste, mozda nije. a sto se tice tog profila i slike, ko zna od kada je ta slika. Mozda je od pre 5 god, tj. iz njenih mladjih dana. A ti mare29 si jedva docekala da objavis njen profil i postovala samo tu jednu jedinu poruku na ovom forumu da bi nas o tome obavestila…. misim….

srecna mama, ne znam bas da li svi koji se deklarisu kao novinari imaju zavrsen fakultet. znas kako to ide sa javnim poslovima. mada, istina, poruka i jeste napisana sa dosta grsaka.. al’ ajd.

Da, a ovo "dobro ocuvana garderoba", vodi do jedne , ne bas tako lepe pretpostavke.

srecna mama

Ja sam primetila na njenom profilu da je skoro dodala da je zavrsila novinarstvo i da radi kao novinar rts.Meni deluje kao da joj je neko dozvolio da koristi njeno ime i meil.Samo mi nije jasno zasto bi onda koristila i ime Simona, nije sramota nemati i reci svoje pravo ime.Razumem da neko koristi tudj e-mail u nedostatku svog, ali zasto i ime.

Postoji mogucnost i da je Simona jos na nekim forumima ostavljala poruke sa ovakvim apelima, pa se neko nasao"pametan" da se malo poigra i otvori takav nalog,danas postoje svakojaki ludaci, ne bi me nista cudilo. 👿

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 22 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.