Ova tema sadrži 35 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  S.K.“FOKA“ 10 godine ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 36 ukupno)

Drustvene igre

• Karli
    Član
    Karli

Da li volite drustvene igre i koje?
    Da li se ljutite kad izgubite?

Karli
    Član
    Karli

Pa zene zar vi uopste ne igrate drustvene igre???????????!!!!!!!!!!!!

MissGak
    Član
    MissGak

NE!
    Kartanje me je uvek vise zamaralo nego opustalo,uglavnom zato sto ljudi sve to shvataju isuvise ozbiljno!Sto se ostalih igara tice bile su mi interesantnije dok sam bila mladja.Sada vise i nemam vremena za njih.Pre sam za neku drugu varijantu „ubijanja vremena“ ukoliko se vec drustvo skupilo…uvek mi se cinilo kada bi neko predlozio tako nesto u drustvu da mu je dosadno i da nema tema za razgovor…Naravno „igram“ se i ja ali recimo kada odemo kod babe na selo,pa su dani onako divno kilometarski a mi na plazi vise iscrpljeni od izlezavanja…

Mirche
    Član
    Mirche

Ja isto kao i Miss Gak, ne volim drustvene igre, a pogotovo monopol. Sada ponekad sa Pavlom moram da odigram „covece ne ljuti se“ ili nesto slicno. Kao mala sam volela ali mi je to sada gubljenje vremena :neznam: I nikada se nisam ljutila i nervirala kada gubim, valjda nemam tog takmicarskog duha.

Irssa
    Član
    Irssa

Ja volim da igram riziko a posebno kad igra i mm, uvek sam bolja od njega (iako on krade) a mene hoce kockica. Dok nisu dosla deca, igrali smo nas sestoro-tri para, a sada svi imamo po jednu :beba:

sakicar
    Član
    sakicar

A mi obozavamo drustvene igre. Luka je sada u fazi drustvenih igara, pa i mi sa njim. Mislim da imamo citavu kolekciju istih.
    Monopol, riziko, stratego, potapanje brodova, ko ce pre…
    Jamb, lora, mau-mau…..da ne nabrajam vise…. 😆 😆 😆

maja22
    Član
    maja22

ja obozavam drustvene igre,monopol,lora,riziko,kluedo…………..

ko je za jednu partiju

leptiric
    Član
    leptiric

majo ja sam za jednu partiju.
    volim monopol i neljuti se covece.

Maki
    Član
    Maki

E pa i ja volim da igram te igrice, kad sam bila trudna stalno smo igrali monopol i ne ljuti se čoveće, i što kaže Irssa najviše sam volela ne ljuti se čoveče jer sam uvek pobeđivala mm. Sada više i ne igram, nešto meman vremena :neznam:

andjelam
    Član
    andjelam

ja volim da igram drustvene igre igram ih sa muzem ili sa sestricinom kada dodje ;] ;] ;] ;] ;] ;]

Misteri
    Član
    Misteri

Za vrijeme rata sam se toliko naigrala drustvenih igara da mi je sada muka od njih. Podsjecaju me na period zivota kojeg se nerado sjecam i zato ih nikada ne igram.

kaja
    Član
    kaja

E na ovo moram da odgovorim: baš volim društvene igre, a najviše igre sa kartama. I, naravno, NE VOLIM DA GUBIM!!! 😈 :ruganje: :ruganje:

Kronkusa
    Član
    Kronkusa

Od društvenih igara volim samo jamb, ali ne igram, jer nemam vremena. A kada igram to je onda uglavnom sa mm na plaži kad smo na moru.

Brandza
    Član
    Brandza

Obozavam drustvene igre,samo sto bash i nemam s` kim da igram..mene kocka globalno vole,pa se drugima bash ne mili da se igraju sa Ja…volim riziko,monopol,jamb,karte…

Balerina
    Član
    Balerina

Ja obozavam drustvene igre, riziko i ne ljuti se covece stalno igram sa drustvom……

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 36 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.