Ova tema sadrži 35 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  S.K.“FOKA“ 10 godine ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 36 ukupno)

Drustvene igre

• Bambina.
    Član
    Bambina.

volim drustvene igre kao sto su monopol, jamb, ne ljuti se covece….i bas me briga dal’ gubim il’ ne, glavno da se lepo provodimo i zezamo

mama mija
    Član
    mama mija

Kod nas u kuci su sada popularne igre,Janko igra sve sto mu padne pod ruku,a Mina naravno kopira brata.Tako da su drustvene igre svakodnevna pojava.Pored toga vole da prave kucice od vec gotovih ciglica,ne zna se ko je gori,mm ili deca. :> :> :>

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Samo Loru, a od skoro moram sa Urosem i ne ljuti se covece, a to ne volem, pogotovo sto on hoce da pobedi po svaku cenu, a posto ga ne pustim uvek ljuti se

uniona
    Član
    uniona

ja sam zavisnik drustvenih igara, od kojih se najlakse navucem na jamb
    2 puta sam do sada imala te „jamb“ faze koje su trajale i po nekoliko meseci, svaki dan po vise partija dnevno… ma bilo mi je draze da igram jamb s drugaricom nego da jedem ili spavam. u poslednjoj jamb fazi morala sam da uvedem pravilo sa drugaricom „ne vise od 2 partije uzastopno“
    e a sada zbogom jambu, mm je operisan od bilo kojih drustvenih igara, tek o jambu da ne govorim

Dorothy
    Član
    Dorothy

Ja volim društvene igre i kao dete (i malo veće dete) sam ih često igrala sa društvom, ali i u kući sa mojima. E sada igrala bih se ja opet, ali nemam vremena i to je u stvari baš grozno! Samo ne volim igrice tipa Ne ljuti se čoveče, volim neke teže i malo zahtevnije.

Fokica
    Član
    Fokica

Obozavam jamb, karte, monopol.
    Nemam vremena da ih igram, osim na moru…

мирка

uniona – 8/2/2008 02:24 ja sam zavisnik drustvenih igara, od kojih se najlakse navucem na jamb 2 puta sam do sada imala te "jamb" faze koje su trajale i po nekoliko meseci, svaki dan po vise partija dnevno… ma bilo mi je draze da igram jamb s drugaricom nego da jedem ili spavam. u poslednjoj jamb fazi morala sam da uvedem pravilo sa drugaricom "ne vise od 2 partije uzastopno" e a sada zbogom jambu, mm je operisan od bilo kojih drustvenih igara, tek o jambu da ne govorim

Е, ово као да сам ја писала! Одиграм понекад на рачунару, али то није то. Ма, ни близу!

GaGaT
    Član
    GaGaT

Jamb je moja najomiljenija 🙂

stancha
    Član
    stancha

E a ja sam luda za preferansom,davno ga nisam igrala,a u studentskim danima nas nekoliko drugarica dospele smo u fazu da kad se okupimo kod neke od nas ne umemo ni „zdravo“ da kazemo nego odmah sedamo za sto i delimo karte 🙄

uniona
    Član
    uniona

мирка – 28/8/2008 16:10

[QUOTE]uniona – 8/2/2008 02:24 ja sam zavisnik drustvenih igara, od kojih se najlakse navucem na jamb 2 puta sam do sada imala te „jamb“ faze koje su trajale i po nekoliko meseci, svaki dan po vise partija dnevno… ma bilo mi je draze da igram jamb s drugaricom nego da jedem ili spavam. u poslednjoj jamb fazi morala sam da uvedem pravilo sa drugaricom „ne vise od 2 partije uzastopno“ e a sada zbogom jambu, mm je operisan od bilo kojih drustvenih igara, tek o jambu da ne govorim

Е, ово као да сам ја писала! Одиграм понекад на рачунару, али то није то. Ма, ни близу!

mirka, ‘si za jednu partiju 😆

Angie
    Član
    Angie

Ja sam se skroz primila na ovu igru mada mislim da se vecini nece dopasti ali vredi pokusati
    http://s1.bitefight.rs/c.php?uid=26519

Iva_A.A.A.

Obozavam jamb, karte, monopol.Pre godinu ipo stalno smo igrali remi i jamb,uspavamo decu dodju nam prijatelji po par sati…Sad kad je dosla Anastasija igramo ali retko…sa decom odigram neljuti se covece

jovanchica

I ja volim drustvene igrice,remi jamb monopol.A kad gubim ne ljutim se 😉 vazno je da je zabavno!

Radan
    Član
    Radan

Volim društvene igre, mladost mi je prošla uz Remi 🙂
    Sada igram sa sinom – sve dečije – monopol junior, razne ala čoveče ne ljuti se, zmije i merdevine, triomine i domine… Učimo i tablić 🙂

bilja74
    Član
    bilja74

jovanchica – 30/10/2008 18:39

I ja volim drustvene igrice,remi jamb monopol.A kad gubim ne ljutim se 😉 vazno je da je zabavno!

Potpisujem.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 36 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.